głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Burżujski Sylwester z wszystkim co kocham oprócz Ciebie. Chcę najebać się w środku tygodnia mieć sylwestra w sierpniu wychodzić na balety o 7 rano a zajęcia mie

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Burżujski Sylwester z wszystkim co kocham oprócz Ciebie.
Burżujski Sylwester z wszystkim co... teksty

chokoreeto dodano: 13 grudnia 2011

Burżujski Sylwester z wszystkim co kocham, oprócz Ciebie.

Chcę najebać się w środku... teksty

chokoreeto dodano: 13 grudnia 2011

Chcę najebać się w środku tygodnia, mieć sylwestra w sierpniu, wychodzić na balety o 7 rano, a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu, ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc. I nie pierdol mi, że wszystko będzie wtedy nie tak. Między nami było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia.

Znasz ten stan gdy wszystko się wali... teksty

chokoreeto dodano: 11 grudnia 2011

Znasz ten stan gdy wszystko się wali, a Ty stoisz po środku i tylko bezradnie patrzysz? Gdy chcesz coś naprawić a to rozpada się jeszcze bardziej? Kiedy nawet Twój ulubiony smak żelków nie smakuje dobrze? Wiesz jak to jest gdy zawodzi człowiek? To taki cholerny czas w którym wszystko staje się tak mocno obojętne i bolesne.. Chcesz to zamienić, lecz nie możesz.

Nie bez powodu mówiłam o... teksty

chokoreeto dodano: 11 grudnia 2011

Nie bez powodu mówiłam o szczęściu w samotności. Nie myślałam, że będę wtedy szczęśliwa. Myślałam, że jeśli kogoś pokocham i nic z tego nie wyjdzie, mogę tego nie przeżyć. Łatwiej jest być samemu. Co jeśli nauczyłeś się, że potrzebujesz miłości a potem jej nie doświadczasz? Jeśli sprawia ci przyjemność i na niej polegasz? Co jeśli ukształtowałeś życie wokół niej a potem się sypie? Można coś takiego w ogóle przeżyć? Utrata miłości jest jak martwica. Jak umieranie. Z tym, że śmierć się kończy. A to? Może trwać wieczność...

Czasami trudno pogodzić się z... teksty

chokoreeto dodano: 11 grudnia 2011

Czasami trudno pogodzić się z sytuacją, w której się znajdziemy. Czasami potrzebny jest płacz, ale on i tak nigdy nic nie da.

Nie możesz zapomnieć? Proszę Cię... teksty

chokoreeto dodano: 11 grudnia 2011

Nie możesz zapomnieć? Proszę Cię, przestań. Masz rację, życie łamie nam wszystkim serca.

palę. przez ciebie. najwyraźniej... teksty

chokoreeto dodano: 11 grudnia 2011

palę. przez ciebie. najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a papierosy, są na wyciągniecie ręki, w przeciwieństwie do ciebie..

bo jesteśmy jak śnieg. jak... teksty

chokoreeto dodano: 11 grudnia 2011

bo jesteśmy jak śnieg. jak pierdolony śnieg. gdy w Naszym sercu jest zimno - istniejemy, trzymając się twardo. a gdy tylko dostaniemy trochę ciepła, którym jest miłość - topniejemy, znikamy.

a w tej Twojej nieodwzajemnionej... teksty

chokoreeto dodano: 11 grudnia 2011

a w tej Twojej nieodwzajemnionej miłości czuję się jak więzień, który dostał dożywocie.

Nie umiał pozbyć się wrażenia... teksty

chokoreeto dodano: 8 grudnia 2011

Nie umiał pozbyć się wrażenia, że kawałek po kawałku podnosi swoje rozbite życie, obraca te kawałki w palcach i ponownie upuszcza - jak mechanik samochodowy, nie mający pojęcia, w jaki sposób ma poskładać samochód, który rozebrał.

i zrobię tak  że nie przejdziesz... teksty

chokoreeto dodano: 8 grudnia 2011

i zrobię tak, że nie przejdziesz obojętnie i jękniesz 'eh ! co ja straciłem', a ja się uśmiechnę i pocałuję twojego przyjaciela.

Pomagam wszystkim wkoło  daje rady... teksty

chokoreeto dodano: 8 grudnia 2011

Pomagam wszystkim wkoło, daje rady, jakich pierdolony psycholog by nie wymyślił, a sama nie potrafię ogarnąć syfu, który rozrywa mnie od środka . Nie radzę sobie z Jego uśmiechem, kiedy na mnie patrzy . Nie radzę sobie z ciszą, z którą mnie zostawia na kolejne tygodnie . Nie radzę sobie z drżącymi dłońmi przy odpalaniu papierosa . Mam milion wad, ale potrafię kochać . Potrafię oddać serce, jak nikt, nikomu ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV