głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Bo miłość jest wtedy gdy najprzystojniejszy chłopak świata chce Cię pocałować a Ty odmawiasz bo wiesz że Twoje usta należą do ukochanego. Wie pani miłość może s

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Bo miłość jest wtedy gdy najprzystojniejszy chłopak świata chce Cię pocałować a Ty odmawiasz bo wiesz że Twoje usta należą do ukochanego.
Bo miłość jest wtedy  gdy... teksty

chokoreeto dodano: 27 października 2012

Bo miłość jest wtedy, gdy najprzystojniejszy chłopak świata chce Cię pocałować, a Ty odmawiasz, bo wiesz że Twoje usta należą do ukochanego.

Wie pani  miłość może się... teksty

chokoreeto dodano: 27 października 2012

Wie pani, miłość może się znudzić. Nie można przez 24 godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.

Czasami jest tak ze siedzę cicho gdy... teksty

chokoreeto dodano: 27 października 2012

Czasami jest tak ze siedzę cicho gdy wszystko we mnie krzyczy. Czasem nieufna by za chwile nie okazać się naiwną. Czasem zbyt bardzo...chce. Czasem nie potrafię przyznać się do błędu - bo tak łatwiej. Czasem smutna, bez powodu. Czasem mówię nie, chcąc powiedzieć tak. Czasem niepewna siebie. Czasem zamknięta w sobie, a tak wiele chce powiedzieć. Czasem nieposłuszna, wbrew własnej naturze. Czasem zazdrosna, mimo woli. Szukam wciąż siebie i wciąż się gubię. Za mocno chcę kochać...

może mówić czułe słówka  ale... teksty

chokoreeto dodano: 26 października 2012

może mówić czułe słówka, ale pamiętaj, że to palant.

Taka wyszczekana z Ciebie panna  a... teksty

chokoreeto dodano: 24 października 2012

Taka wyszczekana z Ciebie panna, a nie potrafisz przyznać się do uczucia.

Żyjesz na pozór  na przekór  na... teksty

chokoreeto dodano: 24 października 2012

Żyjesz na pozór, na przekór, na opak, na swój sposób, na dwa tryby, na niby. Wybierasz źle, fatalnie, najgorzej, dobrze, trafnie, rzadziej najlepiej. Kochasz za mało, za późno, za wcześnie, za bardzo, za coś. Ale dla niektórych istnieje tylko ta jedna, jedyna osoba, od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób i nie żyje w nim.

Gdy dorastaliśmy  nauczyliśmy się... teksty

chokoreeto dodano: 24 października 2012

Gdy dorastaliśmy, nauczyliśmy się, że osoba, która nigdy nie powinna Cię zawieść, zrobi to. Będziesz mieć złamane serce, prawdopodobnie nie raz, za każdym razem mocniej. Ty też będziesz łamać serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było w kawałkach. Pokłócisz się ze swoim najlepszym przyjacielem. Będziesz winił nową miłość za to, co zrobiła stara. Będziesz płakać ponieważ czas mija za szybko, i zapewne stracisz osobę, którą kochasz. Więc rób wiele zdjęć, śmiej się za dużo, kochaj jakbyś nigdy nie został zraniony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzisz w smutku, jest minutą szczęścia, której już nie odzyskasz.

a kiedy spytasz mnie kim dla mnie... teksty

chokoreeto dodano: 23 października 2012

a kiedy spytasz mnie kim dla mnie jesteś odpowiem z czystym sumieniem, że tylko wspomnieniem..

mijają sekundy. mijają minuty.... teksty

chokoreeto dodano: 23 października 2012

mijają sekundy. mijają minuty. mijają godziny. mijają dni. mijają tygodnie. mijają miesiące. i wiesz co? cieszę się, że nie jesteś już częścią mego życia..

“Nadzieja nie jest marzeniem  lecz... teksty

chokoreeto dodano: 23 października 2012

“Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.”

“Nie potrafisz żyć bez człowieka... teksty

chokoreeto dodano: 23 października 2012

“Nie potrafisz żyć bez człowieka, który Cię lubi, dla którego jesteś wart wielu zachodów, który dzieli z Tobą radość i ból, w sercu którego masz zapewnione trwałe miejsce. Bez człowieka, któremu możesz zaufać; człowieka, który się o Ciebie troszczy, człowieka, u którego jesteś zawsze serdecznie witany.”

Tak naprawdę to niczego w życiu nie... teksty

chokoreeto dodano: 23 października 2012

Tak naprawdę to niczego w życiu nie żałuję, chociaż często mówię, że jest inaczej. Nie żałuję że spotkałam ludzi, którzy nie raz mnie zranili. Nie żałuję sytuacji przez, które wiele razy cierpiałam. Nie żałuję decyzji, które podjęłam pod wpływem impulsu. Teraz jestem przynajmniej bogatsza o wiele cennych doświadczeń. Mam pewność, że błędy które popełniłam w przeszłości już więcej się nie powtórzą bo jestem świadoma ich konsekwencji w przyszłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV