głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chlebak Siedziała otulona kocem który jeszcze Nim pachniał każdy oddech przypominał o tęsknocie każda łza spływająca po policzku przypominała że to już jest koniec . Św

chlebak

chlebak.moblo.pl
Siedziała otulona kocem który jeszcze Nim pachniał każdy oddech przypominał o tęsknocie każda łza spływająca po policzku przypominała że to już jest koniec . Świado
Siedziała otulona kocem  który... teksty

chlebak dodano: 22 luty 2016

Siedziała otulona kocem, który jeszcze Nim pachniał, każdy oddech przypominał o tęsknocie, każda łza spływająca po policzku przypominała,że to już jest koniec . Świadomość, że Jego w jej życiu już nie ma, strasznie bolała, przerażała ją wizja codziennego świata , bez Jego uśmiechu, ciepłego "Dzień dobry Kochanie " ,bez jego uśmiechniętych oczu . Wraz z Jego odejściem, zgasło słońce, ziemia się zatrzymała, a serce umarło .. Ocierając policzki , w dłoni ściskała Jego zdjęcie, to co się w Niej działo, przewyższało wszelkie granice, natłok myśli powodował mocny uścisk w gardle . Mieszało się w niej uczucie pustki, bezradności i tęsknoty, ale wiedziała, że musi dać sobie z tym radę, wiedziała , że musi być silniejsza, wiedziała , że walczy o własny uśmiech , wiedziała , że nauczy się bez Niego normalnie funkcjonować , wiedziała, że przyjdzie taki czas, gdy wieczorem pijąc herbatę parzącą w usta , wspomnienie jego osoby, nie wywoła kolejnej fali łez.

Siedziała wpatrując się w monitor... teksty

chlebak dodano: 9 lipca 2014

Siedziała wpatrując się w monitor komputera, na którym znajdowało się jego zdjęcie . Był na nim ON doskonały i wspaniały . Siedziała i wracała wspomnieniami do tamtych pamiętnych kilku godzin . Do tych kilku godzin w których czuła się szczęśliwsza niż dotychczas . Wspominała Jego twardy zarost drapiący ją po policzku, wspominała jego usta na swoim karku, wspominała jego cudowny dotyk na swoim ciele . Tak bardzo chciała tam wrócić, tam na tą ławkę, tą ławkę na której siedziała razem z nim i wpatrzona w niego słuchała jak mówił . Siedząc z nim na schodach przed kamienicą śmiała się z wszystkiego co powiedział, dlaczego ? bo była cholernie szczęśliwa . Była szczęśliwa wiedząc że przytula ją najwspanialszy ziomeczek na świecie . Ale rzeczywistość jest okrutna, zabrali jej wszystko, łącznie z nim . Co wieczór jej oczy płaczą a serce krzyczy " wróć " ..

Po prostu przytul mocno i nie pozwól... teksty

chlebak dodano: 27 czerwca 2014

Po prostu przytul mocno i nie pozwól odejść, Niech śmieje się zawsze, tylko dzięki Tobie. Może być najlepsza i mów jej co dzień "Kocham", Że jest piękna, jak gwiazdka, przynajmniej w Twoich oczach./ KRASZA

Zaczęły się wakacje . Ona zamiast... teksty

chlebak dodano: 27 czerwca 2014

Zaczęły się wakacje . Ona zamiast korzystać z czasu wolnego i pięknej pogody, leżała skulona w swojej ukochanej pościeli, która jeszcze nim pachniała . Leżała z fotografią w dłoni . Patrzyła w Jego oczy i drżącym głosem mówiła do Niego, że już bez Niego nie potrafi .. Wytarła płynącą po policzku łzę, na usta przykleiła sztuczny uśmiech i wyszła z domu . Już nigdy nie wróciła i nie widział jej nikt .

najbardziej boli pustka. brak czegoś... teksty

chlebak dodano: 23 listopada 2013

najbardziej boli pustka. brak czegoś, co zawsze było Nam dobrze znane. to pomijanie czegoś, co dotąd znaczyło bardzo dużo. to omijanie miejsc, które mają Nam przypomnieć. to brak komunikacji z osobami, które lubią wspominać. to brak jakiegokolwiek życia , gdy ciągle mijamy się z prawdą lub staramy się jej uniknąć. to ból jaki sobie sami sprawiamy i kwestia przyzwyczajenia, kiedy sami w sobie staniemy się masochistą.

Każdy jeden smses od Ciebie... teksty

chlebak dodano: 23 listopada 2013

Każdy jeden smses od Ciebie wprowadzała mnie w stan ekstazy. Każda przegadana sekunda jest krótkim pobytem w Niebie. Nie chcę mówić,że Cię kocham, bo to nie prawda, ale chcę Ci mówić,że mi na Tobie zależy, jak przyjaciółce na przyjacielu .. Chcę z tobą być w tych szcześliwych jak i trudnych chwilach. Nie odkładaj mnie na półkę z której mnie wziąłeś.

Po prostu utwierdź mnie w... teksty

chlebak dodano: 23 listopada 2013

Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu, że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek, patrząc w moje oczy pragnąłeś zobaczyć w nich coś więcej, niż ich kolor, a pisząc ze mną po nocach nie chciałeś tylko pokazać mi jak długo potrafisz wytrzymać bez snu.

 Żyj spokojnie  niech Ci się... teksty

chlebak dodano: 28 września 2013

"Żyj spokojnie, niech Ci się wiedzie i nie rozmawiajmy dzisiaj bo nie wiem co mam powiedzieć zadzwoń do mnie za kilka lat, proszę tylko nie kłóćmy się wreszcie po prostu żyjmy osobno, i łapmy szczęście, Każde z nas musi pójść inną drogą i żyć osobno, nie możemy żyć ze sobą "

 Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy... teksty

chlebak dodano: 28 września 2013

"Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy się do ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, a ty nadal dzwonisz... Kiedy powoduje, że po twojej twarzy spływają łzy, a ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms-a "KOCHAM CIĘ" chociaż wiesz, że odczyta Go dopiero rano."

Bo dzięki Tobie  wstając rano... teksty

chlebak dodano: 21 czerwca 2013

Bo dzięki Tobie, wstając rano szczęście,że Cię mam stawia mnie na nogi, sama myśl, że spotkamy się za kilka godzin uskrzydla moją duszę, uśmiech na mojej twarzy przy Tobie to normalka !

Uwielbiam budzić Cię rano  setką... teksty

chlebak dodano: 21 czerwca 2013

Uwielbiam budzić Cię rano, setką połączeń, a po długiej chwili usłyszeć Twój zaspany głos mówiący mi ; No dzień dobry kochanie, udało ci się mnie obudzić, w razie gdyby mi się zasnęło to Perełko budź mnie jeszcze raz, kocham Cię " Taką rozmową chciała zaczynać każdy dzień .

Daj się przytulic ♥ teksty

chlebak dodano: 18 czerwca 2013

Daj się przytulic ♥

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 8 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV