głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chatte_noire Ten weekend był nam bardzo potrzebny. Pokazałeś że co by się nie działo będziesz obok. Zachód słońca piwko plaża szczere rozmowy i my. Tak bardzo najdroższy. We

chatte_noire

chatte_noire.moblo.pl
Ten weekend był nam bardzo potrzebny. Pokazałeś że co by się nie działo będziesz obok. Zachód słońca piwko plaża szczere rozmowy i my. Tak bardzo najdroższy.
Ten weekend był nam bardzo... teksty

chatte_noire dodano: 16 sierpnia 2015

Ten weekend był nam bardzo potrzebny. Pokazałeś, że co by się nie działo będziesz obok. Zachód słońca, piwko, plaża, szczere rozmowy i my. Tak bardzo, najdroższy.

Weekend od czwartku  zawsze na... teksty

chatte_noire dodano: 13 sierpnia 2015

Weekend od czwartku, zawsze na propsie. Weekend nad morzem? Czemu nie. Z Tobą to i na koniec świata, najważniejsze że będziesz obok.

Przez ostatnie 4 tygodnie nie... teksty

chatte_noire dodano: 11 sierpnia 2015

Przez ostatnie 4 tygodnie nie widzieliśmy się zaledwie 2 dni. Przyzwyczaiłam się do Twojej obecności w moim łóżku tak bardzo, że wydaje mi się zdecydowanie za duże gdy nie ma Cię obok. Lubię robić Ci rano kanapki, lubię budzić Cię do pracy i dreptać tam razem z Tobą. Uwielbiam każdą chwilę z Tobą spędzoną, najdroższy.

Pierwsza wypłata z ulubionej pracy. teksty

chatte_noire dodano: 10 sierpnia 2015

Pierwsza wypłata z ulubionej pracy.

12h czyszczenia lokalizacji... teksty

chatte_noire dodano: 9 sierpnia 2015

12h czyszczenia lokalizacji, wprowadzanie nowych palet w te lokalizacje, pilnowanie układania palet, latanie po całej hali. I w międzyczasie pytanie mistrza zmianowego: 'palisz? To idziemy zapalić, przeważnie tego nie proponuje pracownikom, ale dobrze Ci idzie to możemy iść.' Mamo, możesz być ze mnie dumna, bo właśnie pokazuję, że jeżeli już coś robię to daję z siebie 100% i nie musisz się martwić o mój los w naszej kochanej firmie. Jest pięknie.

9h pracy na magazynie i przekładanie... teksty

chatte_noire dodano: 7 sierpnia 2015

9h pracy na magazynie i przekładanie tektury to strzał w kolano, ale warto było. Wiem, że daje z siebie 120% i miło usłyszeć było usłyszeć od Mateusza, że podziwia mnie za wytrwałość i brak narzekania na gorączkę jaka tam panuje. Miło było usłyszeć, że jak będzie potrzebował pomocy to będzie sie do mnie zgłaszał, bo dobrze mu się ze mną pracuje. Lubię tą prace i lubię ludzi z którymi pracuje, w końcu połączyłam jedno z drugim.

Ostatnio byłam w niebie  razem z... teksty

chatte_noire dodano: 28 lipca 2015

Ostatnio byłam w niebie, razem z Tobą, najdroższy.

Stojąc dzisiaj nad grobem małej... teksty

chatte_noire dodano: 28 lipca 2015

Stojąc dzisiaj nad grobem małej Anastazji, poczułam piekący ból w sercu. Obiecałam jej, że dam z siebie wszystko, żeby jak najlepiej zaopiekować się jej tatą i siostrą. Dotrzymam słowa danego małemu aniołkowi choćbym opadała z sił.

Pierwsze wspólne noce. Pierwsze... teksty

chatte_noire dodano: 28 lipca 2015

Pierwsze wspólne noce. Pierwsze wspólne poranki. Pierwsze wspólne śniadania. Dobrze Cię mieć przy sobie. Plan wykonany w 100%. Od dzisiaj oficjalnie tworzymy wspólną przyszłość.

Już nie mogę się doczekać... teksty

chatte_noire dodano: 20 lipca 2015

Już nie mogę się doczekać dzisiejszego spotkania z małą Lolą. Nie mogę się doczekać 19.07.2016r.. Nie mogę się doczekać tego kiedy będę miała was oboje przy sobie.

A jak go wczoraj zobaczyłam  to... teksty

chatte_noire dodano: 19 lipca 2015

A jak go wczoraj zobaczyłam, to automatycznie moja pamięć przywołała chwile z Tobą, poczułam smak Twoich pocałunków, poczułam dotyk Twoich rąk na moim ciele. Poczułam pieprzoną satysfakcje kiedy powiedziałam mu prosto w oczy, że się z Tobą spotykam i że jestem tak cholernie szczęśliwa. Udało mi się w końcu Ci pokazać, że nie jesteś pępkiem świata, że chociaż kilka tygodni temu gdybyś tylko chciał wróciłabym do Ciebie, ale już nie teraz. Teraz to mi się nawet nie chce na Ciebie patrzeć.

Cudownie  cudowni  cudownie. Nie... teksty

chatte_noire dodano: 18 lipca 2015

Cudownie, cudowni, cudownie. Nie sądziłam, że jeszcze przed kimś tak bardzo się otworzę. Jeszcze tylko kilka godzin i znowu się widzimy. Okazuje się, że jednak można spędzić noc z facetem bez seksu i czuć się wspaniale.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV