głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chatte_noire kocham Cię. tak bardzo Cię kocham. Do kochania został mi tylko ten mały człowiek obok mnie. Ciebie już dla mnie nie ma a ja tak cholernie żałuję że właśnie tak

chatte_noire

chatte_noire.moblo.pl
kocham Cię. tak bardzo Cię kocham.
kocham Cię. tak bardzo Cię kocham. teksty

chatte_noire dodano: 4 sierpnia 2017

kocham Cię. tak bardzo Cię kocham.

Do kochania został mi tylko ten... teksty

chatte_noire dodano: 4 sierpnia 2017

Do kochania został mi tylko ten mały człowiek obok mnie. Ciebie już dla mnie nie ma, a ja tak cholernie żałuję, że właśnie tak potoczyłam swoim życiem. brakuje mi Ciebie w każdej sekundzie. mój kiepski humor i ciągły płacz od kilku dni niestety przeszedł też na małego, oboje jesteśmy nie do zniesienia dla innych.

btw. myślałam  że zapomniałam... teksty

chatte_noire dodano: 3 sierpnia 2017

btw. myślałam, że zapomniałam, ale nie, nadal jesteśmy najlepsi. Zapomniałam tylko tego, że było nam ze sobą AŻ tak dobrze w łóżku.

i nagle p dwóch latach uświadamiasz... teksty

chatte_noire dodano: 3 sierpnia 2017

i nagle p dwóch latach uświadamiasz sobie, że to w czym żyłaś jest kłamstwem. kochasz innego i zrobiłabyś wszystko żeby cofnąć czas i naprawić swoje błędy, ale jest już za późno. przecież jeszcze rok temu pisałaś mu, że dla niego umarłaś. masz faceta, którego nie kochasz, ale jest już za późno. za późno. i został tylko płacz w poduszkę i ukrywanie uczuć. kocham Cię najmocniej. naprawdę.

Nienawidzę pogrzebów. Nienawidzę... teksty

chatte_noire dodano: 5 marca 2016

Nienawidzę pogrzebów. Nienawidzę pożegnań, po których nie można znowu się przywitać. Drogi K., cieszę się, że mogłam Cię poznać. Cieszę się, że było mi dane przeżyć z Tobą kilka melanży i kilka zwykłych spotkań czy to przy piwie czy po prostu po to, żeby porozmawiać. Przykro mi, że nigdy już Cię nie zobaczę, nie porozmawiam. Przykro mi, że to co miałeś w głowie doprowadziło do takiej sytuacji, że dzisiaj będę musiała się z Tobą pożegnać. Mam nadzieję, że jest Cu teraz lepiej. Będzie nam wszystkim Ciebie brakowało.

Trzeci sześciodniowy tydzień... teksty

chatte_noire dodano: 22 października 2015

Trzeci sześciodniowy tydzień dwunastogodzinnej pracy. Wymiękam, ale jeszcze 3 dni, wolna niedziela i czeka mnie jeszcze jeden tydzień, a potem już chyba zacznę normalnie pracować. Październiku, kończ się, błagam!

Pracująca sobota  coś o czym... teksty

chatte_noire dodano: 29 sierpnia 2015

Pracująca sobota, coś o czym marzyłam -.-

Pierwsza wypłata z ulubionej pracy. teksty

chatte_noire dodano: 10 sierpnia 2015

Pierwsza wypłata z ulubionej pracy.

12h czyszczenia lokalizacji... teksty

chatte_noire dodano: 9 sierpnia 2015

12h czyszczenia lokalizacji, wprowadzanie nowych palet w te lokalizacje, pilnowanie układania palet, latanie po całej hali. I w międzyczasie pytanie mistrza zmianowego: 'palisz? To idziemy zapalić, przeważnie tego nie proponuje pracownikom, ale dobrze Ci idzie to możemy iść.' Mamo, możesz być ze mnie dumna, bo właśnie pokazuję, że jeżeli już coś robię to daję z siebie 100% i nie musisz się martwić o mój los w naszej kochanej firmie. Jest pięknie.

9h pracy na magazynie i przekładanie... teksty

chatte_noire dodano: 7 sierpnia 2015

9h pracy na magazynie i przekładanie tektury to strzał w kolano, ale warto było. Wiem, że daje z siebie 120% i miło usłyszeć było usłyszeć od Mateusza, że podziwia mnie za wytrwałość i brak narzekania na gorączkę jaka tam panuje. Miło było usłyszeć, że jak będzie potrzebował pomocy to będzie sie do mnie zgłaszał, bo dobrze mu się ze mną pracuje. Lubię tą prace i lubię ludzi z którymi pracuje, w końcu połączyłam jedno z drugim.

Poniedziałek   piątek: 45h w pracy.... teksty

chatte_noire dodano: 9 lipca 2015

Poniedziałek - piątek: 45h w pracy. Sobota: 12h w pracy. Jest pięknie i zaczynam lubić pracę fizyczną, jest pięknie, a będzie jeszcze lepiej. Jakby nie patrzeć polubiłam to co robię, w końcu!

Spuścili ze mnie 4 fiolki krwi. Idę... teksty

chatte_noire dodano: 30 czerwca 2015

Spuścili ze mnie 4 fiolki krwi. Idę zjeść, zapalić i na rower.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV