głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chatte_noire cześć. wiesz kim jestem? jestem dziewczyną której obiecywałeś że zawsze będziesz że zawsze będziesz wspierał że zawsze będziesz kochał że będę tą jedyną. wiesz

chatte_noire

chatte_noire.moblo.pl
cześć. wiesz kim jestem? jestem dziewczyną której obiecywałeś że zawsze będziesz że zawsze będziesz wspierał że zawsze będziesz kochał że będę tą jedyną. wiesz co
cześć. wiesz kim jestem? jestem... teksty

chatte_noire dodano: 28 marca 2015

cześć. wiesz kim jestem? jestem dziewczyną, której obiecywałeś, że zawsze będziesz, że zawsze będziesz wspierał, że zawsze będziesz kochał, że będę tą jedyną. wiesz co się zmieniło? wyprowadziliśmy się i już nie jestem tym kim obiecywałeś, że dla Ciebie będę. przygniotły Cię chyba problemy i życie na własną rękę. z Twojej miłości zostały już tylko prochy. zresztą przecież mieszkając w jednym mieszkaniu, nawet nie dzieliśmy ze sobą pokoju od prawie 3 miesięcy, bo nie mogłeś się wyspać. boże, jak to w ogóle brzmi, przecież to jest śmieszne. nie martw się, teraz zostawiam Cię z Twoją jedyną miłością - pieniędzmi. życzę powodzenia w życiu z takimi wartościami.

odświeżam playliste. nastawiam się... teksty

chatte_noire dodano: 28 marca 2015

odświeżam playliste. nastawiam się pozytywnie. teraz już musi być dobrze. za mniej niż 48h będę w domu. Lady Pank *.*

Jeszcze tylko sobota  jeszcze tylko... teksty

chatte_noire dodano: 27 marca 2015

Jeszcze tylko sobota, jeszcze tylko niedziela, potem 4 godziny poniedziałku, kolejne 7 godzin w autobusie, 10 minut na przystanku w tym 5 minut na fajkę, 30 minut jazdy kolejnym autobusem, 15 minut spaceru i znowu będę mogła Cię podenerwować.

Napisałam dzisiaj długi list... teksty

chatte_noire dodano: 27 marca 2015

Napisałam dzisiaj długi list, chciałam mu wytłumaczyć dlaczego podjęłam wtedy taką a nie inną decyzję, nie wiem czy kiedykolwiek go dostanie, ale chciałam żeby wiedział. Z drugiej strony czy on kiedykolwiek zrozumie i przestanie mnie o wszystko obwiniać.

mój kochany dr 'kredyt zaufania'... teksty

chatte_noire dodano: 27 marca 2015

mój kochany dr 'kredyt zaufania' umrę od tego nadmiaru wiedzy z kredytów.

już piątek. jeszcze tylko 3 dni i... teksty

chatte_noire dodano: 27 marca 2015

już piątek. jeszcze tylko 3 dni i znowu będę w domu. W końcu. Tygodniu kończ się szybko. 'Zwracam wszystkim kobietom zajmującym się domem honor. To jest strasznie męczące.'

a dzisiaj wypiję za wszystkie... teksty

chatte_noire dodano: 25 marca 2015

a dzisiaj wypiję za wszystkie błędy, za dobre decyzje, za wyjazd, za powrót, za rodziców, za znajomych, za miłość, za przyjaźń, za utracone znajomości, za przeszłość, za teraźniejszość, za przyszłość, za siebie, za Ciebie, kimkolwiek dla mnie byłeś, jesteś i będziesz.

rozmowa z Jackiem  zawsze na propsie... teksty

chatte_noire dodano: 25 marca 2015

rozmowa z Jackiem, zawsze na propsie, zawsze poprawia humor, zawsze na pół focha. ;)

Przyszłam i zaczęłam się... teksty

chatte_noire dodano: 25 marca 2015

Przyszłam i zaczęłam się pakować. Przyszło mi to zadziwiająco łatwo. Zniknął ten sentyment, ten kłujący ból w okolicy serca. Chyba na 110% dotarło do mnie co zamierzam zrobić i wywołało to tylko uśmiech na twarzy i smugę kurzu na policzku.Nie sądziłam, że to takie łatwe. 1,5 roku mojego życia to tylko kilka kartonów i 2 walizki ciuchów. Spodziewałam się natłoku myśli i wspomnień, a jedyną myślą było: 'W końcu mała' i uśmiech na twarzy. Do czerwca mam nadzieję pokończyć wszystkie sprawy związane z tym miejscem i już nigdy tu nie wracać. Byle do poniedziałku do 4 rano.

A to wszystko tak cholernie boli. teksty

chatte_noire dodano: 24 marca 2015

A to wszystko tak cholernie boli.

Mogłabym dzisiaj kogoś zabić. Mam... teksty

chatte_noire dodano: 24 marca 2015

Mogłabym dzisiaj kogoś zabić. Mam kurwicę z nerwicą. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Nawet fajki mi nie pomagają. Muszę się kurwa zrelaksować. Muszę kurwa znaleźć wewnętrzny spokój, bo mnie chuj jasny spali.

'Ścigam się żeby zapomnieć  ale... teksty

chatte_noire dodano: 24 marca 2015

'Ścigam się,żeby zapomnieć, ale nagle pojawia się ktoś, kto sprawia, że chce się zwolnić. A kiedy zwalniasz,zauważasz wiele rzeczy - zauważasz, że między butelkami tequili stoi puchar z zawodów tanecznych, że leci piosenki The Rose, że Rossana poszłaby za Tobą w tej chwili na koniec świata. Zauważasz drobiazgi. Przy Twojej córce zwalniam. I dobrze mi z tym.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV