głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
capslook w życiu nie liczą się pieniądze sława czy piękny dom z ogródkiem… liczy się to czy mam dla kogo żyć czy mam kogo kochać. wspieranie się spędzanie ze sobą jak na

capslook

capslook.moblo.pl
w życiu nie liczą się pieniądze sława czy piękny dom z ogródkiem… liczy się to czy mam dla kogo żyć czy mam kogo kochać. wspieranie się spędzanie ze sobą jak najwi
w życiu nie liczą się pieniądze... teksty

capslook dodano: 23 października 2011

w życiu nie liczą się pieniądze, sława, czy piękny dom z ogródkiem… liczy się to, czy mam dla kogo żyć, czy mam kogo kochać. wspieranie się, spędzanie ze sobą jak najwięcej wolnego czasu – to jest piękne. cudownie jest, kiedy posiadam skarb, którego żadne pieniądze nie są warte. wspaniale jest, kiedy zasypiam przy swoim szczęściu i także budzę się przy Nim. wyśmienicie jest, kiedy to właśnie Twoja ręka pasuje do mojej. piękne uczucie, kiedy dajesz mi do zrozumienia, że jesteś przy mnie i już zawsze będziesz. jestem szczęśliwa wiedząc, że spotkała mnie taka ogromna radość. / capslook.

wiem  że razem możemy osiągnąć... teksty

capslook dodano: 23 października 2011

wiem, że razem możemy osiągnąć wszystko. będąc przy Tobie, czuję się kimś. w moim brzuchu dzieje się coś niesamowitego, a po głowie plączą mi się myśli związane tylko z Tobą. bez miłości jest tak pusto w sercu, że aż słychać rozprzestrzeniające się tam echo. gdybym nie zaznała miłości, moje życie byłoby bez sensu. pragnę oddychać Tobą, zaspokajać każdą Twoją potrzebę, chciałabym ukoić każdy Twój ból… chciałabym pić z Twych ust, czuć ich smak… / capslook.

moje uczucie do Ciebie jest... teksty

capslook dodano: 23 października 2011

moje uczucie do Ciebie jest silniejsze niż Ci wszyscy strongmani. kocham Cię nawet wtedy, kiedy za oknem jest całkiem biało. kocham Cię zimą i kiedy są te największe mrozy. kocham Cię nawet, gdy są ogromne upały. kocham Cię jesienią, kiedy pada deszcz i jest ponuro… kocham Cię podczas pojawiania się na drzewach kolorowych liści. kocham Cię wiosną, kiedy wszystko kwitnie i zaczyna żyć. kocham Cię nawet wtedy, kiedy nad łąkami jest ogromna mgła. kocham wtedy, gdy jest rosa. kocham Cię, kiedy jest ładna pogoda, ale i wtedy, kiedy na niebie pojawiają się pioruny. kocham, kiedy się uśmiechasz, pokazując mi, że ten uśmiech jest właśnie dla mnie. kocham, kiedy widzę w Twoich oczach łzy szczęścia, którym jestem właśnie ja. kocham, kiedy patrzysz na mnie, wiedząc, że to właśnie ja jestem Twoją kobietą. kocham spędzać z Tobą czas, bo wiem, że nigdy nie jest on czasem straconym. kocham Cię o każdej porze dnia i nocy. a każdą sekundą kocham Cię coraz bardziej. / capslook.

i ta cała miłość  jak dla mnie... teksty

capslook dodano: 23 października 2011

i ta cała miłość, jak dla mnie, nie musi polegać na ciągłych wyjazdach do kina, czy na jakiś zasrany piknik, czy też do teatru albo jakiejś pieprzonej opery. nie musielibyśmy patrzeć na zachód słońca czy spędzać wieczorów patrząc w gwiazdy. dla mnie miłość może być w najgorszych warunkach, byleby z Nim. mogłabym chodzić w deszczu bez parasolki po cholernie nierównych chodnikach, przez które można złamać sobie nogę.... jeden warunek - Z NIM. / capslook.

Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV