głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bzzzyczek Tyle razy pogardzono moimi uczuciami że nauczyłam się gardzić czyimiś. Nie obiecuję Ci że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz ale nauczysz się żyć z tą świadomością.

bzzzyczek

bzzzyczek.moblo.pl
Tyle razy pogardzono moimi uczuciami że nauczyłam się gardzić czyimiś.
Tyle razy pogardzono moimi uczuciami... teksty

bzzzyczek dodano: 29 maja 2013

Tyle razy pogardzono moimi uczuciami, że nauczyłam się gardzić czyimiś.

Nie obiecuję Ci że zapomnisz.... teksty

bzzzyczek dodano: 5 maja 2013

Nie obiecuję Ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pokochać człowieka, który zastąpi jego miejsce. Nie obiecuję Ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem. Obiecuję Ci, że będziesz umiała normalnie żyć. Bez niego.

...tak się płacze gdy kogoś się... teksty

bzzzyczek dodano: 5 maja 2013

...tak się płacze, gdy kogoś się bardzo kocha albo kocha, a kochać nie powinno. Z bezsilności się wtedy płacze. Bardziej niż ze smutku lub bólu.

Zabrał mi moje marzenia. Zniszczył... teksty

bzzzyczek dodano: 5 maja 2013

Zabrał mi moje marzenia. Zniszczył, zdeptał. Mówił że człowiek który marzy zbyt wiele wymaga od świata. Zapomniał tylko że moim największym marzeniem był On. I kiedy już go miałam, kiedy marzenie się spełniło on sam wykreślił się z mojego życia. Zniszczył, zdeptał sam siebie, nieświadomie... I już go nie ma. Ale teraz mam nowe marzenia... Już nie o Nim.

Ta dziewczyna to anioł a to co... teksty

bzzzyczek dodano: 5 maja 2013

Ta dziewczyna to anioł, a to co przeżyła to piekło.

 Zgasłam. To jest tak że jak przez... teksty

bzzzyczek dodano: 5 maja 2013

"Zgasłam. To jest tak, że jak przez tyle miesięcy żyjesz na tak wysokich obrotach i nie masz czasu, ani pomyśleć, ani odreagować, to w końcu coś musi się w Tobie złamać. W końcu wszystko do Ciebie dociera i nie możesz dłużej od tego uciekać. I to właśnie ten moment, w którym muszę się zmierzyć z własnym życiem."

 Nie czekaj aż napisze. Może On... teksty

bzzzyczek dodano: 5 maja 2013

"Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie."

I ta świadomość że nie chcesz... teksty

bzzzyczek dodano: 29 listopada 2012

I ta świadomość, że nie chcesz już innych ramion, innych ust, innych słów, innych snów. Ta pewność, że nie chcesz innego uśmiechu o poranku. Kiedy już wiesz, że chcesz czekać tylko na jego powrót, nikogo innego, tylko w niego wtulona chcesz spokojnie zasnąć. Chcesz tylko jego. Bo go kochasz i to jest najpiękniejsze.

'Wiesz nie ma miłości jest tylko... teksty

bzzzyczek dodano: 29 listopada 2012

'Wiesz, nie ma miłości, jest tylko chemia, zwykły seks i strach przed tym, by ktoś inny jej nie miał.'

Sama chwila pożegnania nie jest... teksty

bzzzyczek dodano: 29 listopada 2012

Sama chwila pożegnania nie jest wbrew pozorom najgorsza. Najgorszy jest ten czas po niej, kiedy uświadamiasz sobie, że coś bezpowrotnie znika z Twojego życia.

lustro powie Ci kiedy światełko w... teksty

bzzzyczek dodano: 16 września 2012

lustro powie Ci, kiedy światełko w Twoich oczach gaśnie.

Możesz oszukać wszystkich ale nie... teksty

bzzzyczek dodano: 15 września 2012

Możesz oszukać wszystkich, ale nie osobę, która nauczyła cię kłamać. Możesz zniszczyć wszystkich, ale nie osobę, która cie stworzyła. Możesz mieć wszystkie, ale żadnej nie pokochasz jak tą która nauczyła cie kochać.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 31 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV