głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Kocham się w alkoholu bo dzięki niemu się śmieję. Sprawia że patrzę na świat w inny sposób nawet nie wydaje mi się taki smutny. Czasem nawet zapominam że byleś.

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Kocham się w alkoholu bo dzięki niemu się śmieję. Sprawia że patrzę na świat w inny sposób nawet nie wydaje mi się taki smutny. Czasem nawet zapominam że byleś. Inn
Kocham się w alkoholu  bo dzięki... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Kocham się w alkoholu, bo dzięki niemu się śmieję. Sprawia, że patrzę na świat w inny sposób - nawet nie wydaje mi się taki smutny. Czasem nawet zapominam, że byleś. Innym razem, całując usta kogoś innego, jestem niemalże przekonana, że należą do Ciebie. A następnego dnia, po namiętniej nocy z alkoholem, czuję się tak cholernie źle, że nie jestem w stanie myśleć o Tobie. Poza tym alkohol odwzajemnia moja miłość.

Jedna chwila sprawiła  że zdołał... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Jedna chwila sprawiła, że zdołał mnie zdobyć. Gorące pocałunki. Trudno stłumić żar ust, gdy w głowie szumi od wódki. Nie należę do kobiet, którym dwa dni wystarczają, ale szczerze Ci powiem - Jemu się to udało.

Tak wiem ze kochasz. Kochasz moje... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Tak wiem ze kochasz. Kochasz moje włosy, moje czerwone usta, coś między brwią a policzkiem. Kochasz te dołeczki, kiedy się śmieje. Uwielbiasz zapach na mojej szyi, moje zimne dłonie. Podobaja ci się moje nogi i moje małe stopy. Mnie samą natomiast… lubisz.

Tylko pod prysznicem umiała o nim... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Tylko pod prysznicem umiała o nim zapomnieć, gdy gorąca woda spływała po jej ramionach, czuła się wtedy taka wolna. ♥

Usiadłam w kącie na podłodze... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Usiadłam w kącie na podłodze, podkuliłam kolana. Zaczęłam bujać się jak kilkuletnie dziecko, które czuję się zagubione i samotne. Dostałam ataku płaczu, łzy spływały po policzkach, dusiłam się. Zdołałam tylko błagać, żebyś mnie pokochał choćby na niby, bo nie potrafię funkcjonować bez świadomości, że mnie kochasz. Brak Ciebie doprowadza mnie do takiego stanu. Jestem bezsilna.

Złamane serce rozpada się na... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Złamane serce rozpada się na tysiące kawałków w kompletnej ciszy.Zdawałoby się, że skoro jest tak ważne, powinno wydawać najgłośniejszy dźwięk na świecie, coś w rodzaju gongu lub uderzenia dzwonu. Ono jednak milczy i czasem człowiek niemal zaczyna marzyć o tym, żeby wydało jakiś odgłos, który odwróciłby uwagę od bólu. Jeżeli zranione serce wydaje jakikolwiek odgłos, pozostaje zamknięty w jego wnętrzu. Krzyczy i płacze, ale nikt poza tobą go nie słyszy. Wyje tak głośno, że aż dzwoni ci w uszach i pęka ci głowa, ryczy niczym niedźwiedzica, której odebrano małe. Takie właśnie jest zranione serce - niczym oszalała z rozpaczy, przerażona wielka bestia, wyjąca z bólu w więzieniu swoich własnych emocji. Tak to już jest z miłością - nikt nie może się przednią uchronić. Zranione serce boli niczym świeża rana, którą ktoś polał morską wodą, ale złamane - milknie. To tylko ty krzyczysz w duszy, ale nikt cię nie słyszy.

Szkoda  że nigdy nie widziałeś... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Szkoda, że nigdy nie widziałeś, jak na Ciebie czekam. Na Ciebie umiałam czekać najpiękniej.

nie nic się nie stało  oczy... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

nie nic się nie stało, oczy podpuchnięte są od zawsze, a łzy lecą z niewiadomych powodów, czuję się świetnie bez Ciebie. nigdy nie napiszę twojego imienia na kartce i nie użyję go w simsach, ale ta zapisana rodzina, której układa się świetnie gdzie są dzieci i wnuki, zostanie,dobrze? / explosive_

Posłuchaj  jak pięknie o miłości... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada ten, który miłości nigdy nie zaznał! [happysad - Nic Nie Zmieniać]

Jeszcze długo będę odwracać... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk twojego imienia
Autor cytatu: melodie

Czasem bywa tak  że coś ważnego... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Czasem bywa tak, że coś ważnego się urywa, zostaje ślad, nie można tego nie przeżywać. Można ukrywać fakt, ale w snach to przypływa. Człowiek jest skonstruowany tak, by się dostosowywać i jeśli Bóg miał swój plan, to ty Mu wybacz, to ty też musisz mieć swój i się nie odzywać. Nie możesz się okłamywać, że nikt cię nie wykiwa...

I want him. Only kurwa him! teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

I want him. Only kurwa him!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV