głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kawu  To Nie To Samo teksty

bursztynek dodano: 29 września 2011

Kawu - To Nie To Samo

To nie to samo  choć świat czeka... teksty

bursztynek dodano: 29 września 2011

To nie to samo, choć świat czeka za otwartą bramą. Nie mogę stanąć w pionie, nie mogę zająć się dniem. Psychę za słabą mam, dobrze wiesz. To było dawno tak, kiedy życie to był czysty wiersz. Teraz jest skałą, która leży na wielkiej przepaści. Uczucia palą się od miłości do nienawiści. Jest za mało walki, a tatuaż na mojej garści i płynę tratwą na oceanie, a to jest wyścig. Wyścig z czasem, wyścig myśli. Tyle nie płaczę już, bo więcej maryśki. Mam jakieś zaczepy, nie mogę go zniszczyć. Jestem twardsza raczej, chociaż już nie wiem nic i dalej opisuję, choć ostatnio teksty jakby zagubione. Tak się czuję, a hip-hop jest dla mnie niczym spowiedź. Czy ta małolata tu jest, co parę lat temu? Chcesz mnie zniszczyć?! Nie uda ci się. Kiedyś powiem czemu.

To nie było takie samo uczucie. Wiem... teksty

bursztynek dodano: 29 września 2011

To nie było takie samo uczucie. Wiem, co to znaczy najpierw długo coś układać, potem szybko to stracić. Mam głupi nawyk zamiast myśleć najpierw robię i nie myślę o przyszłości, i nie myślę o tobie. Niestety to się zmieniło i nie będzie jak kiedyś, choć jak kiedyś nie wyczytasz moich uczuć z moich źrenic. Nie jestem takim czystym dzieckiem jak wtedy. Moje płuca to syf, a serce możesz już przebić. Nie mam nadziei już, nie wiem co to znaczy ból i jak kiedyś nie płaczę już, raczej pół litra na smutki. A mój organizm raczej nie stroni od wódki. Mają rację, że mój charakter jest trudny. Raczej nie będę przez to zarywać nocek, choć je zarywam i już nie wiem czy to ty jesteś powodem. Raczej zmieniłam się doszczętnie, to widać ewidentnie, choć cały czas odnajduję w muzyce siebie.

Ty nie myl faktów jeśli... teksty

bursztynek dodano: 29 września 2011

Ty nie myl faktów, jeśli szczerość wchodzi w grę. To nie to samo. Już wszystko zmieniło się. Już nie to samo czyste serce we mnie jest. Dalej mam słabość to pewnych rzeczy, wiem, ja zawsze rano czuję, że to nie jest taki sam sens.

Najbardziej boli gdy przestaje... teksty

bursztynek dodano: 29 września 2011

Najbardziej boli, gdy przestaje kochać ten, co kochać miał na zawsze. / psycholandiaaa

chcę być dziewczyną która... teksty

bursztynek dodano: 29 września 2011

chcę być dziewczyną, która zmieniła wszystko. dziewczyną, która ma znaczenie. dziewczyną która dała Ci historię do opowiadania. / eeiiuzalezniasz

http: besty.pl 70240 teksty

bursztynek dodano: 29 września 2011

Fajnie spierdalaj... teksty

bursztynek dodano: 29 września 2011

Fajnie, spierdalaj...

And if you go I wanna go with you...... teksty

bursztynek dodano: 29 września 2011

And if you go, I wanna go with you... And if you die, I wanna die with you... ♥ [S.O.A.D.]

Okey będę Twoja ale jak mnie... teksty

bursztynek dodano: 27 września 2011

Okey, będę Twoja, ale jak mnie, kurwa, zostawisz, to zrobię Ci takie "don't leave me", że się nie pozbierasz. [besty]

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego, najbardziej trującego alkoholu na ziemi. Chcę pięćdziesiąt butelek. Chcę cracku - brudnego, żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kupę amfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybów, tubkę kleju większego od ciężarówki, basen benzyny tak duży, żeby się w nim utopić. Chcę czegoś, wszystkiego, czegokolwiek, jakkolwiek, ile się da... By zapomnieć.

22:22  a może jednak myślisz o... teksty

bursztynek dodano: 26 września 2011

22:22 - a może jednak myślisz o mnie czasem...?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV