głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Wiesz co? Mam satysfakcję. Że teraz to ja jestem tą z którą zdradza się te naiwne idiotki myślące że ich facet utrzymuje celibat. Lubię palić z Tobą papierosy.

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Wiesz co? Mam satysfakcję. Że teraz to ja jestem tą z którą zdradza się te naiwne idiotki myślące że ich facet utrzymuje celibat.
Wiesz co? Mam satysfakcję. Że teraz... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Wiesz co? Mam satysfakcję. Że teraz to ja jestem tą, z którą zdradza się te naiwne idiotki myślące, że ich facet utrzymuje celibat.

Lubię palić z Tobą papierosy.... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Lubię palić z Tobą papierosy. Lubię, gdy dmuchasz mi dymem do ust. Wiem, ten nałóg niszczy, ale uwielbiam sposób, w jaki trzymasz papierosa, jak podnosisz go do ust i strzepujesz popiół. Gdy każesz mi spróbować, czuję się jak nastolatka. Cholernie szczęśliwa jestem. TYLE.

Przepraszam. Za miłość. Za... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Przepraszam. Za miłość. Za tysiące niewypowiedzianych słów. Za setki niewysłanych listów. Za każdą noc, kiedy wyobrażałam sobie 'nas' razem. Za chęć oddania Ci swojego życia. Za wszystkie słowa mówiące o moim uczuciu. Za to, że byłam nieidealna. Niewystarczająca dla Ciebie. Zbyt ludzka.

Nie wiem czy wiesz jak to jest kląć... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Nie wiem czy wiesz jak to jest kląć gdy przechodzisz tuż obok, a jednocześnie cieszyć się, że cię widzę. Nie wiem czy wiesz jak na ciebie reaguję, a raczej moje serce - wbrew mojej woli, bo ja nie czuję nic poza wściekłością. Nie chcę do ciebie czuć tego co czuję bo to mnie rozdziera na części, to boli i sprawia, że kojarzy mi się z tobą milion rzeczy i tęsknię za tobą nie posiadając cię. Nie wiem czy wiesz jak to jest kochać i wiedzieć, że ta osoba nie ma o tym zielonego pojęcia.

  Dziękuję...    Za co?    Za... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

- Dziękuję... - Za co? - Za pokazanie, że miłości nie ma.

 Wiesz  kiedyś oddałabym wszystko... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

-Wiesz, kiedyś oddałabym wszystko, żeby go odzyskać. - A teraz? - A teraz czekam na moment, żeby mu powiedzieć słodkie wypierdalaj!

  Jesteś zakochany?   Zakochany to... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

- Jesteś zakochany? - Zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. Teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem. Ożeszkurdę, czy Ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham? - Co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości? - Zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę Ci ją na biurku.

Najpierw chcieliśmy być   się nie... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Najpierw chcieliśmy być - się nie udało. Zatem później postanowiliśmy odejść - to też nam nie wyszło. A teraz stoimy gdzieś pomiędzy i z braku pomysłu, co dalej, bawimy się w uczucia...

To jest mój pie dolony motorek... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

To jest mój pie*dolony motorek, który pozwala mi żyć. Kiedy mogę wstać rano i wiedzieć, że ktoś w tym samym czasie też wstaje i myśli o mnie. Lubię takie pieprzone, drobne rzeczy, jak trzymanie za rękę i szczery uśmiech. Chcę po prostu aby Ktoś umiał wytrzymać ze mną, a ja z Nim.

Ona nie lubi porządku w szafie z... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Ona nie lubi porządku w szafie z ubraniami, nie lubi zamykać okna, gdy pada deszcz, ona uwielbia się śpieszyć... Ona jest niepowtarzalna.

Czasami mam już wszystkiego dość.... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Czasami mam już wszystkiego dość. Bezsilność, spowodowana szarą codziennością, budzi ukrytą wewnątrz mojej duszy agresję. Lecz na dźwięk sms'a czas zatrzymuje się. Gdy czytam kilka słów wystukanych w pośpiechu od niego na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Może to i absurd. Szczerzyć zęby do ekraniku komórki. A jednak będę to robić nadal, byleby tylko on zechciał znów do mnie napisać.

Dobrze jest sobie czasem popłakać.... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Dobrze jest sobie czasem popłakać. Gdy potem wyrzucasz te wszystkie mokre chusteczki, masz wrażenie jakbyś usuwał wszystkie swoje żale i smutki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV