głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Ona nie lubi porządku w szafie z ubraniami nie lubi zamykać okna gdy pada deszcz ona uwielbia się śpieszyć... Ona jest niepowtarzalna. Czasami mam już wszystkie

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Ona nie lubi porządku w szafie z ubraniami nie lubi zamykać okna gdy pada deszcz ona uwielbia się śpieszyć... Ona jest niepowtarzalna.
Ona nie lubi porządku w szafie z... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Ona nie lubi porządku w szafie z ubraniami, nie lubi zamykać okna, gdy pada deszcz, ona uwielbia się śpieszyć... Ona jest niepowtarzalna.

Czasami mam już wszystkiego dość.... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Czasami mam już wszystkiego dość. Bezsilność, spowodowana szarą codziennością, budzi ukrytą wewnątrz mojej duszy agresję. Lecz na dźwięk sms'a czas zatrzymuje się. Gdy czytam kilka słów wystukanych w pośpiechu od niego na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Może to i absurd. Szczerzyć zęby do ekraniku komórki. A jednak będę to robić nadal, byleby tylko on zechciał znów do mnie napisać.

Dobrze jest sobie czasem popłakać.... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Dobrze jest sobie czasem popłakać. Gdy potem wyrzucasz te wszystkie mokre chusteczki, masz wrażenie jakbyś usuwał wszystkie swoje żale i smutki.

  Wiesz  dlaczego nie jestem... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

- Wiesz, dlaczego nie jestem zaskoczona, że zostawił mnie dla innej? - Nie. - Bo nigdy nie brałam na poważne jego słów i obietnic... Na skutek czego, nie żałuję i nie płaczę. Bo skoro mnie zostawił, to nie był mnie wart i dziś to wiem!

Zrozumiesz wreszcie?! Nie jestem... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Zrozumiesz wreszcie?! Nie jestem typem człowieka, który powie: "Kurwa, nie udało się, trudno. Rozpaczać nie będę. A teraz się napiję, zapalę i jest gites". I pójdę sobie w pizdu daleko brać się za następnego. Ogarnij to koleś, że niektórzy mają szacunek i co ważniejsze, uczucia.. // ugaspragnienie

Gdybym wiedziała  że tęsknota za... teksty

bursztynek dodano: 26 grudnia 2010

Gdybym wiedziała, że tęsknota za Tobą będzie zajmowała tak ogromną część mojego życia, nigdy nie wpuściłabym Cię do swojego serca.

:D:D:D teksty bursztynek dodał komentarz: :D:D:D do wpisu 25 grudnia 2010
Co u mnie? Jak zwykle. Coś się... teksty

bursztynek dodano: 25 grudnia 2010

Co u mnie? Jak zwykle. Coś się sypie, ktoś się kłóci, ktoś się czepia, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi - ja zostaję. / danoone

..3 w nocy. słychać wibrację... teksty

bursztynek dodano: 25 grudnia 2010

..3 w nocy. słychać wibrację telefonu, znowu wkurwiona,że ktoś śmie mnie budzić o tej godzinie. klikam 'pokaż' i uśmiech od razu pojawia się na twarzy : ' nie obudziłem ? '. oczywista odpowiedź ' oczywiście , że nie.' / coushie

Czy jest bardziej magiczna chwila... teksty

bursztynek dodano: 25 grudnia 2010

Czy jest bardziej magiczna chwila niż pierwszy pocałunek z ukochanym? Nie chodzi o to, czy on złapie Twoją twarz w obie dłonie, czy przyciśnie Cię do ściany, czy Twoja noga się uniesie.. Ważne jest to przyspieszone bicie serca i świadomość, że nie tylko na tę krótką chwilę zawładnęłaś jego ustami i myślami, ale i w tym momencie zaczyna się Wasze wspólne życie.

Chciałabym być Świętym... teksty

bursztynek dodano: 25 grudnia 2010

Chciałabym być Świętym Mikołajem.. Znałabym adresy do wszystkich niegrzecznych chłopców...

Przekonałam się  że boli znacznie... teksty

bursztynek dodano: 25 grudnia 2010

Przekonałam się, że boli znacznie mniej, kiedy przestaje Ci zależeć. On dał mi wystarczająco dużo rozczarowań.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV