głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Kochasz mnie. Nieprawda. Możesz kłamać ale ja i tak wiem swoje. Tak? Niby skąd to możesz wiedzieć? Twoje oczy szepczą mi to gdy spoglądasz na mnie stojąc po dr

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Kochasz mnie. Nieprawda. Możesz kłamać ale ja i tak wiem swoje. Tak? Niby skąd to możesz wiedzieć? Twoje oczy szepczą mi to gdy spoglądasz na mnie st
 Kochasz mnie.   Nieprawda.... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

- Kochasz mnie. - Nieprawda. - Możesz kłamać, ale ja i tak wiem swoje. - Tak? Niby skąd to możesz wiedzieć? - Twoje oczy szepczą mi to, gdy spoglądasz na mnie stojąc po drugiej stronie ulicy, kiedy makijaż spływa po Twoich jasnych policzkach, bo tak się spieszyłaś, aby mnie zobaczyć, że zapomniałaś wziąć parasola...

Pomyliłaś się. Pomyliłaś niebo... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

Pomyliłaś się. Pomyliłaś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

A gdy przechodzisz wyciągam... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

A gdy przechodzisz, wyciągam uśmiech z kieszeni. W końcu nie możesz się dowiedzieć jak naprawdę jest mi bez Ciebie.

Spójrz na nas. Obcałowujemy swoje... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

Spójrz na nas. Obcałowujemy swoje wszystkie miejsca na twarzy, lecz unikamy ust. Łapiemy się za ręce, tłumacząc to zimnem, a maszerując objęci usprawiedliwiamy się wysokim stanem alkoholowym. Nie sądzisz, że to paranoja?

Marzyła o tej chwili przez te... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

Marzyła o tej chwili przez te wszystkie miesiące od ich rozstania. O tym, że On wraca do Niej. Ale z biegiem czasu, gdy nie dawał znaku życia, zapomniała o tym marzeniu. A gdzieś po drodze miłość, jaką kiedyś go darzyła, powoli zmieniła się w nienawiść. Z każdym mijającym miesiącem było jej coraz łatwiej winić Go za to, że jest nieszczęśliwa.

 Widzę że bardzo chcesz o nim... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

- Widzę, że bardzo chcesz o nim zapomnieć.. - Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje

Wciąż łudziła się że jej... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

Wciąż łudziła się, że jej Anioł Stróż pojawi się znikąd, pozwoli zapomnieć o wszystkich krzywdach, pomoże naprawić błędy i zrozumieć każde uderzenie jej serca, które zdawało się bić w nieznanym rytmie.

Jakże miło by było gdyby wraz z... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

Jakże miło by było, gdyby wraz z makijażem spływały wszystkie zmartwienia. A tu tylko kap, kap... Czarne zacieki pod oczami, czarne myśli w głowie, czarna dziura w lewej piersi.

Nigdy ale to nigdy nie będę... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

Nigdy, ale to nigdy nie będę żebrała o miłość... Ani nikogo, na siłę, zatrzymywała przy sobie - nigdy!!!

  teksty bursztynek dodał komentarz: ;] do wpisu 2 stycznia 2011
Zaczęła biec. Krople deszczu... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

Zaczęła biec. Krople deszczu raniły w twarz, płakała. Złapał ją za łokieć. 'Puść mnie!' Krzyknęła. 'Nie.' Odpowiedział spokojnym głosem. 'Puść mnie, powiedziałam!' Wyrwała się, ale już nie uciekała. 'Czego Ty ode mnie oczekujesz, hm? No czego, pytam?!' Spuścił wzrok. 'Wybacz mi.' Zaśmiała się sucho, choć z oczu poleciały kolejne łzy. 'Nie waż się mnie o coś takiego prosić. Ty nie istniejesz dla mnie i wbij sobie w końcu do głowy, że ja nie istnieję dla Ciebie!' Znów ją złapał. Deszcz obmywał mu twarz. 'Nie mów tak! Dobrze wiesz, że jesteś tylko Ty!' Spojrzała na niego z furią w oczach. 'Idź może do domu i sprawdź, czy ktoś nie leży w Twoim łóżku.' Znów wyrwała rękę. Odwróciła się i zaczęła iść w przeciwną stronę. Wiedziała, że on już za nią nie pójdzie. Tracąc go z oczu, oparła się o ścianę jakiegoś budynku. Schowała twarz w dłoniach. Zagłuszała krzyk, który rozrywał płuca. / just_love.

Nie obchodzi mnie gdzie będziesz w... teksty

bursztynek dodano: 2 stycznia 2011

Nie obchodzi mnie gdzie będziesz w przyszłym roku . Nie obchodzi mnie , czy jesteś szalony.Boże... Po prostu wiem ,że chce z Tobą być. Nie rozumiem co robisz. To wydaje się być takie pozbawione sensu. Wszystko wydaje się być pozbawione sensu.Ale gdy jestem z Tobą jest inaczej. Nie wiem dlaczego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV