głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Twoje zazdrosne oczy gdy mówię o innym. Bezcenne. xD Telefon komórkowy znów zabrzmiał dla niej ulubioną melodyjką oznaczającą przychodzący sms. Odblokowała i sp

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Twoje zazdrosne oczy gdy mówię o innym. Bezcenne. xD
Twoje zazdrosne oczy  gdy mówię o... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Twoje zazdrosne oczy, gdy mówię o innym. Bezcenne. xD

Telefon komórkowy znów zabrzmiał... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Telefon komórkowy znów zabrzmiał dla niej ulubioną melodyjką, oznaczającą przychodzący sms. Odblokowała i spojrzała na ekran. Jej mordka odzyskała dawny uśmiech, gdy patrzyła na imię, które wysłało jej wiadomość. Mimo, iż pytał się tylko, jak się jej spało, skakała z radości jak głupia. I nazwał ją słoneczkiem. Poczuła, że w żołądku coś jej się kołacze.

znów jestem silna. nie działają na... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

znów jestem silna. nie działają na mnie twoje gorące, zwalające z nóg spojrzenia. przechodzę obojętnie, gdy tylko cię zobaczę. już nie odwracam pesząco wzroku na twój widok. jestem silna i umiem być wobec ciebie obojętna. przyznam, że prawie nie obchodzi mnie co teraz robisz, czy jest ci smutno, czy źle. oduczyłam się twoich uczuć, teraz potrafię patrzeć na świat z perspektywy przeciętnego człowieka. odkochałam się.

  On tam stoi! Boże  co mam mu... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

- On tam stoi! Boże, co mam mu powiedzieć? - Idź, nie potrzebujesz słów, ani jednego słowa. Idź i go pocałuj.

  Dlaczego Ty tak bardzo lubisz... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

- Dlaczego Ty tak bardzo lubisz huśtawki ? - Bo... Bo pozwala mi chociaż na chwilę przenieść się w ten dawny, dziecinnie bezproblemowy świat.

Nie pamiętaj o mnie zawsze  cały... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Nie pamiętaj o mnie zawsze, cały czas. Tylko wtedy, gdy będziesz robił sobie herbatę, gdy będziesz włączał komputer, gdy będziesz jadł śniadanie, gdy będziesz się golił, gdy będziesz czekał na autobus, gdy będziesz kładł się spać.

Kiedy przechodziła przez ulicę... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Kiedy przechodziła przez ulicę, uderzyła ją nagle jej bezwzględna samotność. Czuła się mroczna i pusta. Porzucona, niezauważona, zapomniana, stała na chodniku. Była niczym. Ludzie mijali ją pośpiesznie. A każdy, kto przechodził obok, był szczęśliwszy ode niej. Poczuła dawną zazdrość. Oddałby wszystko, by być jednym z nich.

chcę go takiego  żeby uśmiechał... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

chcę go takiego, żeby uśmiechał się na mój widok, a moje serce ma fikać koziołki. chcę żeby się o mnie troszczył i był zawsze, kiedy tego potrzebuję. chcę tęsknić za nim każdej minuty i żeby on tęsknił za mną też. chcę żeby był samcem ale nie rasowym. chcę żeby myślał o mnie tak często jak ja będę myślała o nim. chcę żeby brał i dawał jednocześnie. chcę czuć się przy nim wyjątkowa. chcę, żeby przy nim uciekała rzeczywistość. chcę żeby mnie rozumiał. chcę żeby patrzył sercem i rozumem jednocześnie. chcę, żeby był moim przyjacielem; żebym nie bała mu się zwierzyć. chcę, żeby nie pytał czemu płaczę, tylko mnie przytulił. chcę żeby był moim księciem. kochał.

Zmyj mi z rzęs tusz  zdejmij... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Zmyj mi z rzęs tusz, zdejmij podkolanówki i rozbierz mnie z najładniejszej sukienki wieczoru. Teraz zastanów się, czy nadal mnie kochasz. Przykryj nas kołdrą i nie pozwól mi myśleć, że Twoje pocałunki na mych ramionach i szyi, to jakieś kolejne moje urojenie. Jeśli mnie kochasz... Jeśli mnie kochasz, zostań przy mnie całą noc. KOCHAM BUDZIĆ SIĘ PRZY TOBIE!

Wpychał mi do uszu muzykę i słowa... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Wpychał mi do uszu muzykę i słowa, które opowiadają miłość ostateczną i ustami czynił mnie swoją…

Potem serca cerujemy jak kieszenie.... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Potem serca cerujemy jak kieszenie. I wmawiamy sobie, że miłości nie ma.

Bałam sie tęsknić. Tęsknota... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Bałam sie tęsknić. Tęsknota oznaczałaby, że pogodziłam się z tym, że już nigdy nie będziemy razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV