głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Chcę tylko by spoglądał na mnie życzliwiej uśmiechał się i rumienił przy mnie by zawsze zajmował mi krzesło obok siebie oraz rozpromieniał się kiedy na nim usią

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Chcę tylko by spoglądał na mnie życzliwiej uśmiechał się i rumienił przy mnie by zawsze zajmował mi krzesło obok siebie oraz rozpromieniał się kiedy na nim usiądę
Chcę tylko by spoglądał na mnie... teksty

bursztynek dodano: 25 stycznia 2011

Chcę tylko, by spoglądał na mnie życzliwiej, uśmiechał się i rumienił przy mnie, by zawsze zajmował mi krzesło obok siebie oraz rozpromieniał się, kiedy na nim usiądę i zacznę rozmowę. By myślał tak jak ja, interesował się wszystkim, co do mnie należy i co mi sprawia przyjemność, próbował mnie zatrzymać dłużej w barze, a po moim wyjściu czuł, że już nie jest szczęśliwy. Niczego więcej nie pragnę.

Kup mi wino i pozwól mówić.... teksty

bursztynek dodano: 25 stycznia 2011

Kup mi wino i pozwól mówić. Zasnę Ci gdzieś między kanapą, a nogą od stołu i będziesz mnie zbierać. Potem trochę pohisteryzuję, rozmażę makijaż i będę szczęśliwa, że mogłam pobyć mała dziewczynką bez emocjonalnej huśtawki i koziołkujących nastrojów.

Kiedy kobieta obcina swoje włosy... teksty

bursztynek dodano: 25 stycznia 2011

Kiedy kobieta obcina swoje włosy, wkrótce zmieni swoje życie.

Zastanawiałam się czy ja sama go... teksty

bursztynek dodano: 25 stycznia 2011

Zastanawiałam się, czy ja sama go nie wyidealizowałam, nadając mu niewiadomo jakie cechy.

Chciałabym znowu tak czuć mieć... teksty

bursztynek dodano: 25 stycznia 2011

Chciałabym znowu tak czuć, mieć motyle w brzuchu i uśmiech od ucha do ucha. Chciałabym ponownie odbierać telefon z myślą, że dzwoni ten Ktoś. Chciałabym denerwować się przed spotkaniem, a widząc Jego czuć przyspieszone bicie serca. Chciałabym ukradkiem na Niego spoglądać, a potem tak zwyczajnie patrzeć głęboko w oczy i trzymać się za ręce, ściskać ile sił.

Szła nawalona w jego stronę.... teksty

bursztynek dodano: 25 stycznia 2011

Szła nawalona w jego stronę. Potykała się o własne nogi. Podbiegł do niej i podniósł ją z kolan. 'Kurwa, co z Tobą?' Zapytał przerażony. Śmiała się, choć przecież była zalana łzami. 'Nic, dasz mi buzi?' Wyciągnęła szyję w jego stronę. 'Uspokój się.' Mruknął. 'Co? Już Ci się nie podobam? Ona jest lepsza?' Warknęła. W odpowiedzi wciągnął tylko głęboko powietrze. Oparł ją o auto. Zakryła twarz dłońmi. 'Ej, nie płacz. Cichutko.' Podniósł jej twarz, by na niego spojrzała. Uśmiechnął się. 'Przepraszam.' Szepnęła. Opadła bezwiednie przytulając się do niego. 'Nie chcę mieć Ciebie tylko w snach.' Ledwie było słychać co mówi. Każde z tych słów poprzedzał szloch. Zasnęła mu między ramionami. 'Super.' Bąknął pod nosem. Wziął ją na ręce. Poczuł, jak jej skóra cierpnie pod jego dotykiem. 'Tak, też Cię kocham.' Powiedział i położył ją na tylnim siedzeniu swojego auta. Zatrzasnął drzwi. 'Cholera!' Wrzasnął i przetarł zmęczone oczy. 'Cholera, no.' / nutawglosnikach

:P teksty bursztynek dodał komentarz: :P do wpisu 23 stycznia 2011
Musze pogodzić się z tym że są... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

Tego ciepłego czułego dotyku nie... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Tego ciepłego, czułego dotyku nie zapomnę nigdy. Twoje ramiona były czymś najlepszym, co mogło mnie spotkać, choć trwało to niespełna kilka dni, było i będzie do końca życia w mojej głowie. Ten przebłysk w oku będę mieć już zawsze – dzięki Tobie.

Ta mega elektryczna siła ta wielka... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Ta mega elektryczna siła, ta wielka iskra przy zderzeniu naszych spojrzeń. Za tym dziś tylko tęsknię.

 Umarłam?   Nie.  A czuję się... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

- Umarłam? - Nie. - A czuję się jak w niebie. ;)

Rozbieraj mnie powoli  ze wstydu... teksty

bursztynek dodano: 23 stycznia 2011

Rozbieraj mnie powoli, ze wstydu, uprzedzeń, doświadczeń, do samej miłości aż Bóg wstrzyma oddech...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV