głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Nie można niczego oczekiwać od mężczyzny chyba że złych wiadomości. Zawsze robią coś wręcz przeciwnego niż oczekujesz. Jeśli spodziewasz się serdeczności dostaj

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Nie można niczego oczekiwać od mężczyzny chyba że złych wiadomości. Zawsze robią coś wręcz przeciwnego niż oczekujesz. Jeśli spodziewasz się serdeczności dostajesz c
Nie można niczego oczekiwać od... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Nie można niczego oczekiwać od mężczyzny, chyba, że złych wiadomości. Zawsze robią coś wręcz przeciwnego, niż oczekujesz. Jeśli spodziewasz się serdeczności - dostajesz ciosy. Jeżeli chcesz od niego siły - topią się w rękach jak wosk. Jeżeli wymagasz od nich czułości, kiedy się zorientują, o co ci chodzi, stają się twardzi i nieprzystępni. Któraś z nas prosi czasem o słowo współczucia, o podanie ręki. Oni zwykli odpowiadać wtedy kopniakiem w tyłek. Dlaczego tak postępują - nie wiem do dziś.

Cz. II: Wyjmuję karteczkę spośród... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Cz. II: Wyjmuję karteczkę spośród całego tego chłamu, który wprost wylewa się z szuflady komody. Boże, ileż to czasu! Pismo takie jak teraz: silne, proste, no, może trochę bardziej zaokrąglone. Zalewa mnie fala czegoś... trudnego do opisania, ale co można by określić jako 'czułość' - miesza się z metalicznym posmakiem wątroby, oczyszczającej organizm z kawy i nikotyny. Karteczka i kwiaty wtedy nie wywarły na mnie takiego wrażenia jak teraz wspomnienie tego uczucia pełni i dobrego samopoczucia tamtego ranka. Miałam wtedy złudzenia, miałam marzenia i miałam satysfakcję: czułam się kochana i pełna miłości.

Cz. I: Barykaduję się u siebie w... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Cz. I: Barykaduję się u siebie w pokoju i zabieram się do przeglądania szuflad i szafy. Parę miesięcy temu kupiłam sobie pończochy i nie mogę ich teraz znaleźć. Po co ja trzymam w szufladach tyle rzeczy! Piżamy, których ani razu nie włożyłam, zegarki, których nigdy nie zaniosę do naprawy, nienapoczęte, przeterminowane kosmetyki, torebki papierowe z samolotu, staniki z fiszbinami, których nigdy nie noszę, bo mnie uwierają, szaliki, pozostawione u nas przez gości, stare okulary, długopisy i pióra bez atramentu, klucze bez przydziału, wstążki do włosów, elektryczne lokówki, gula wosku - nieużywanego, bo śmierdzi naftą, zdjęcia z zimy, karteczka od Niego, dołączona do bukietu kwiatów, przysłanego mi następnego ranka po naszej pierwszej nocy: 'Jesteś najważniejszą sprawą, jaka mi się w życiu wydarzyła... Kocham Cię... XXX'.

Jesienią nie tylko liście opadają.... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Jesienią nie tylko liście opadają. Razem z liśćmi opadają też nasze złudzenia, marzenia i nadzieje, że może mogłybyśmy coś zmienić: w sobie samej albo w otoczeniu. W końcu zdajemy sobie sprawę, że wszystko jest takie samo, tylko gorsze. Zmarszczka koło ust zrobiła się wyraźniejsza, powieka cięższa, cienie pod oczami głębsze.

Jesteś całym moim światem  jesteś... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Jesteś całym moim światem, jesteś początkiem i końcem każdej drogi, jesteś obecny w każdym moim dniu, w każdym śnie, w każdym oddechu, w każdej myśli, w każdym uśmiechu, w każdej kropli deszczu.

Miał najpiękniejszy uśmiech pod... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Miał najpiękniejszy uśmiech pod słońcem. I mnie miał też.

Siedziała. Słuchała muzyki  kiedy... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Siedziała. Słuchała muzyki, kiedy nagle odezwał się On. "Cześć, co słychać?". Nie. Nie mogła odpisać. Dlaczego? Bo ją zranił. Więc czemu serce wołało "Odpisz! Odpisz! No już...!"?

happysad :   teksty bursztynek dodał komentarz: happysad :** do wpisu 24 marca 2011
o n a  ona wtulona xD teksty bursztynek dodał komentarz: o-n-a, ona wtulona xD do wpisu 24 marca 2011
Z papierosem w ręku przeszła... teksty

bursztynek dodano: 24 marca 2011

Z papierosem w ręku przeszła odważnie obok niego. Wiedziała, że tak bardzo nienawidził kiedy paliła.

Nie oglądaj sie za siebie  bo ktoś... teksty

bursztynek dodano: 24 marca 2011

Nie oglądaj sie za siebie, bo ktoś z przodu Ci przyjebie.

Rozkochał ją w sobie  potem grał... teksty

bursztynek dodano: 24 marca 2011

Rozkochał ją w sobie, potem grał, jak tylko chciał. Ona naiwna czekała, bo tak bardzo go kochała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV