głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Podmuch wiatru gwałtownie zamknął drzwi wejściowe. Ten huk poczułam aż w jajnikach chociaż nie miałam okresu. To co miałam to wiatr który przedmuchiwał mi mózg

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Podmuch wiatru gwałtownie zamknął drzwi wejściowe. Ten huk poczułam aż w jajnikach chociaż nie miałam okresu. To co miałam to wiatr który przedmuchiwał mi mózg i żył
Podmuch wiatru gwałtownie zamknął... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Podmuch wiatru gwałtownie zamknął drzwi wejściowe. Ten huk poczułam aż w jajnikach, chociaż nie miałam okresu. To, co miałam, to wiatr, który przedmuchiwał mi mózg i żyły. Miałam też mój zwykły, poranny atak zniechęcenia.

I chciała  by wiedział  że nie... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

I chciała, by wiedział, że nie odejdzie z jego świata dopóki sam jej z niego nie wyrzuci. Sądziła bowiem, że miłości nie można liczyć w tych najlepszych chwilach, tylko w tych najgorszych. Tych, po których nadal patrzy się sobie prosto w oczy. Dokładnie tak, jakby reszta świata nie istniała...

Bo przecież  tak czy owak  ty zawsze... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Bo przecież, tak czy owak, ty zawsze wiesz, czego chcesz, i robisz to, a ja prawie nigdy nie wiem, a jeśli nawet wiem, to nie mam pojęcia, jak to wykonać. Myślę też, że masz na mnie za duży wpływ, a to mnie dosyć przeraża.

Nie można niczego oczekiwać od... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Nie można niczego oczekiwać od mężczyzny, chyba, że złych wiadomości. Zawsze robią coś wręcz przeciwnego, niż oczekujesz. Jeśli spodziewasz się serdeczności - dostajesz ciosy. Jeżeli chcesz od niego siły - topią się w rękach jak wosk. Jeżeli wymagasz od nich czułości, kiedy się zorientują, o co ci chodzi, stają się twardzi i nieprzystępni. Któraś z nas prosi czasem o słowo współczucia, o podanie ręki. Oni zwykli odpowiadać wtedy kopniakiem w tyłek. Dlaczego tak postępują - nie wiem do dziś.

Cz. II: Wyjmuję karteczkę spośród... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Cz. II: Wyjmuję karteczkę spośród całego tego chłamu, który wprost wylewa się z szuflady komody. Boże, ileż to czasu! Pismo takie jak teraz: silne, proste, no, może trochę bardziej zaokrąglone. Zalewa mnie fala czegoś... trudnego do opisania, ale co można by określić jako 'czułość' - miesza się z metalicznym posmakiem wątroby, oczyszczającej organizm z kawy i nikotyny. Karteczka i kwiaty wtedy nie wywarły na mnie takiego wrażenia jak teraz wspomnienie tego uczucia pełni i dobrego samopoczucia tamtego ranka. Miałam wtedy złudzenia, miałam marzenia i miałam satysfakcję: czułam się kochana i pełna miłości.

Cz. I: Barykaduję się u siebie w... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Cz. I: Barykaduję się u siebie w pokoju i zabieram się do przeglądania szuflad i szafy. Parę miesięcy temu kupiłam sobie pończochy i nie mogę ich teraz znaleźć. Po co ja trzymam w szufladach tyle rzeczy! Piżamy, których ani razu nie włożyłam, zegarki, których nigdy nie zaniosę do naprawy, nienapoczęte, przeterminowane kosmetyki, torebki papierowe z samolotu, staniki z fiszbinami, których nigdy nie noszę, bo mnie uwierają, szaliki, pozostawione u nas przez gości, stare okulary, długopisy i pióra bez atramentu, klucze bez przydziału, wstążki do włosów, elektryczne lokówki, gula wosku - nieużywanego, bo śmierdzi naftą, zdjęcia z zimy, karteczka od Niego, dołączona do bukietu kwiatów, przysłanego mi następnego ranka po naszej pierwszej nocy: 'Jesteś najważniejszą sprawą, jaka mi się w życiu wydarzyła... Kocham Cię... XXX'.

Jesienią nie tylko liście opadają.... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Jesienią nie tylko liście opadają. Razem z liśćmi opadają też nasze złudzenia, marzenia i nadzieje, że może mogłybyśmy coś zmienić: w sobie samej albo w otoczeniu. W końcu zdajemy sobie sprawę, że wszystko jest takie samo, tylko gorsze. Zmarszczka koło ust zrobiła się wyraźniejsza, powieka cięższa, cienie pod oczami głębsze.

Jesteś całym moim światem  jesteś... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Jesteś całym moim światem, jesteś początkiem i końcem każdej drogi, jesteś obecny w każdym moim dniu, w każdym śnie, w każdym oddechu, w każdej myśli, w każdym uśmiechu, w każdej kropli deszczu.

Miał najpiękniejszy uśmiech pod... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Miał najpiękniejszy uśmiech pod słońcem. I mnie miał też.

Siedziała. Słuchała muzyki  kiedy... teksty

bursztynek dodano: 25 marca 2011

Siedziała. Słuchała muzyki, kiedy nagle odezwał się On. "Cześć, co słychać?". Nie. Nie mogła odpisać. Dlaczego? Bo ją zranił. Więc czemu serce wołało "Odpisz! Odpisz! No już...!"?

happysad :   teksty bursztynek dodał komentarz: happysad :** do wpisu 24 marca 2011
o n a  ona wtulona xD teksty bursztynek dodał komentarz: o-n-a, ona wtulona xD do wpisu 24 marca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV