głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Może wreszcie nauczę się francuskiego ? Mogłabym śpiewać Tombe la neige w oryginale i rozumieć każde słowo. Chociaż już teraz jestem pewna że to o miłości. Musi

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Może wreszcie nauczę się francuskiego ? Mogłabym śpiewać Tombe la neige w oryginale i rozumieć każde słowo. Chociaż już teraz jestem pewna że to o miłości. Musi być prz
Może wreszcie nauczę się... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Może wreszcie nauczę się francuskiego ? Mogłabym śpiewać Tombe la neige w oryginale i rozumieć każde słowo. Chociaż już teraz jestem pewna, że to o miłości. Musi być, przecież to po francusku! W tym języku nie da się śpiewać o niczym innym . Ty kochasz francuski !

Zawsze starałam się patrzeć w... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Zawsze starałam się patrzeć w stronę światła, aby to światło mnie ogrzewało i dodawało sił, aczkolwiek gdy się tak wpatrywałam to właśnie to ciepło wypalało mnie i nabierałam ochoty aby odwrócić się i zobaczyć jak długi, ciemny cień jest za mną.

wiem  kiedy się uśmiechasz  nawet... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

wiem, kiedy się uśmiechasz, nawet gdy gadamy przez telefon

Pierdolę wszystko. Jestem bezczelną... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Pierdolę wszystko. Jestem bezczelną, pyskatą, nieogarniętą gówniarą. dziękuję, miło mi. ;D

 serce mi stanie przez Ciebie w... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

-serce mi stanie przez Ciebie w końcu !!! -mi przy Tobie staje .xp -Niby kiedy ?! -zawsze ... ale nie powiedziałem że serce ... ^^ ;D

Gdybyś był księciem na białym... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Gdybyś był księciem na białym koniu, to kazałabym Ci z niego zejść i pojeździć ze mną na rowerze. ;)

Pewnego dnia na przystanku... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Pewnego dnia na przystanku autobusowym dosiadła się do mnie starsza pani. - Jestem zakochana w tym samym mężczyźnie ponad pięćdziesiąt lat. Byłam naprawdę wzruszona, ale ona dodała wtedy: - Chciałabym tylko, żeby on o tym wiedział .

zarzuć kieckę  pierdolnij make up... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

zarzuć kieckę, pierdolnij make-up , ubierz najwyższe szpilki i wypierdalaj na balet. Nie przejmuj się nim.

w nocy wkradnę się do sklepu z... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

w nocy wkradnę się do sklepu z farbami, by nad ranem namalować Ci tęczę za oknem ;*

  Kochasz Ją ?   Tak    Na ile... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

- Kochasz Ją ? - Tak - Na ile procent ? - 99 % - a ten 1 % ? - ten no ten. Nienawidzę jej. - aaa dlaczego ? - za to, że kocha takiego dupka jak Ja. .

pomimo tego   że za ponad rok... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

pomimo tego , że za ponad rok uciekam stąd jak najdalej , wiem jedno - nie jeden raz zatęsknię za domem i zawsze z uśmiechem na twarzy będe tu wracać. bo tu zostanie ogromna część mojego serca - na tych podwórkach, w tym domu, przy tych ludziach.

Wplótł dłoń w moje włosy... teksty

bursztynek dodano: 5 kwietnia 2011

Wplótł dłoń w moje włosy muskając delikatnie kciukiem moją dolną wargę. - na tym polega związek. na dostrzeganiu niedoskonałości i akceptowaniu ich. na kompromisach, poprawianiu tego, co jest niewłaściwie. - kontynuowałam zaczęty chwilę wcześniej wywód. - nie dasz sobie przy mnie rady, nie jestem skory to jakichkolwiek drastycznych nowości. nie zmienię się, nigdy. - przekonywał mnie do swojego zdania w dalszym ciągu spokojnym tonem, mierząc dokładnie moje spojrzenie szklące się łzami na znak bezsilności. - nie musisz się zmieniać. idealnie pasujesz mi taki, jaki jesteś. - jesteś pewna? - kręcił głową, krzywiąc idiotycznie usta. przytaknęłam. zaczął się zniżać minimalizując różnicę wzrostu między nami. - drżysz. - stwierdził a ciepły powiew Jego oddechu przemknął po moich ustach. - cholernie mnie przerażasz. - wyznałam słabym tonem. uciszył mnie pocałunkiem. nie potrzebował więcej argumentów. wygrałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV