głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Znów na niego patrzysz. Nie patrzę tylko w jego stronę. Tylko to... Jest na świecie taki rodzaj smutku którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wyt

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Znów na niego patrzysz. Nie patrzę tylko w jego stronę. Tylko to...
  Znów na niego patrzysz.   Nie... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

- Znów na niego patrzysz. - Nie, patrzę tylko w jego stronę. Tylko to...

    teksty bursztynek dodał komentarz: ;** do wpisu 4 maja 2011
Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

wcale nie jestem taka silna jak Ci... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

wcale nie jestem taka silna jak Ci się zdaje. chyba, że ten żałosny płacz nazywasz siłą.

po tylu latach uwolniłam się od... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

po tylu latach uwolniłam się od największego ciężaru mojego życia - Ciebie.

 No i co teraz ?   Ale co ma być?... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

-No i co teraz ? -Ale co ma być? -pytam co teraz zrobisz z tym, że już nigdy nie będziesz mógł mnie mieć?

W dniu  w którym uswiadomiłam sobie... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

W dniu, w którym uswiadomiłam sobie, że nigdy nie będziemy razem, cos we mnie pekło, wywróciło się na druga stronę. Poczułam w sobie taką pustkę i wydawało mi sie, że nie należę już do tego świata, ani do żadnego innego - stałam gdzieś pośrodku - jakby czekając na czyjąś dłoń. Nikt mi jej nie podawał i zrozumiałam, że musze wrócić do siebie i dalej żyć. Zadawałam sobie tylko jedno pytanie - jak? Nic nie mogłam z siebie wydusic. Tylko te głupie łzy. To wszystko dlatego, że tak trudno zdobyć czyjeś serce.

On nigdy nie był tym 'kimś' kogo... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

On nigdy nie był tym 'kimś' kogo naprawdę chciałam, Potrzebowałam kogokolwiek. A on tak 'po prostu' się trafił. Pech chciał, że ten ktokolwiek sparaliżował mi serce i pozostawił bez tchu.

Oszczędź mi tych pochlebczych... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

Oszczędź mi tych pochlebczych frazesów. Gdybym naprawdę była taką wspaniałą dziewczyną, jak twierdzisz, byłbyś ze mną, a nie z inną. Dlatego zamilcz. Nic więcej nie mów. I odejdź. Przecież to doskonale potrafisz.

moje serce nie wytrzymało i pękło... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

moje serce nie wytrzymało i pękło, ale wiedz, że w prawdziwym życiu to nie jest taka wielka tragedia, jak to opisują w książkach. przypomina trochę ból zęba. zawiedziona miłość odzywa się bólem i bezsennością co jakiś czas, ale poza tym pozwala cieszyć się życiem z jego marzeniami, echami, orzechowymi karmelkami. jak gdyby nigdy nic.

Kochać to także umieć się... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

leżałam z głową na Jego klatce... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

leżałam z głową na Jego klatce piersiowej wsłuchując się w uderzenia bicia Jego serca. łaskotałam go delikatnie po brzuchu. - boję się tego wszystkiego. - szepnęłam niepewnie, odwracając się ku niemu. - czyli czego się boisz? - zapytał, plącząc dłoń w moich włosach. - siebie. ciebie. nas. uczucia, które jest między nami. tego jak bardzo Ci ufam. jak się już zdążyłam przywiązać. - wymieniałam kolejno. podniósł się i usiadł, biorąc mnie mocniej w ramiona, posadził sobie na kolanach. przytulił głowę do mojej piersi. - kocham Cię, skarbie. kocham nad życie. - wyznał. w jednej chwili jakiś obcy ciężar spadł mi z serca. kochał mnie, i nic, i nikt, nie miało na to wpływu. kochał. nie musiałam się martwić. / mamba.x3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV