głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek W dniu w którym uswiadomiłam sobie że nigdy nie będziemy razem cos we mnie pekło wywróciło się na druga stronę. Poczułam w sobie taką pustkę i wydawało mi sie ż

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
W dniu w którym uswiadomiłam sobie że nigdy nie będziemy razem cos we mnie pekło wywróciło się na druga stronę. Poczułam w sobie taką pustkę i wydawało mi sie że n
W dniu  w którym uswiadomiłam sobie... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

W dniu, w którym uswiadomiłam sobie, że nigdy nie będziemy razem, cos we mnie pekło, wywróciło się na druga stronę. Poczułam w sobie taką pustkę i wydawało mi sie, że nie należę już do tego świata, ani do żadnego innego - stałam gdzieś pośrodku - jakby czekając na czyjąś dłoń. Nikt mi jej nie podawał i zrozumiałam, że musze wrócić do siebie i dalej żyć. Zadawałam sobie tylko jedno pytanie - jak? Nic nie mogłam z siebie wydusic. Tylko te głupie łzy. To wszystko dlatego, że tak trudno zdobyć czyjeś serce.

On nigdy nie był tym 'kimś' kogo... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

On nigdy nie był tym 'kimś' kogo naprawdę chciałam, Potrzebowałam kogokolwiek. A on tak 'po prostu' się trafił. Pech chciał, że ten ktokolwiek sparaliżował mi serce i pozostawił bez tchu.

Oszczędź mi tych pochlebczych... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

Oszczędź mi tych pochlebczych frazesów. Gdybym naprawdę była taką wspaniałą dziewczyną, jak twierdzisz, byłbyś ze mną, a nie z inną. Dlatego zamilcz. Nic więcej nie mów. I odejdź. Przecież to doskonale potrafisz.

moje serce nie wytrzymało i pękło... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

moje serce nie wytrzymało i pękło, ale wiedz, że w prawdziwym życiu to nie jest taka wielka tragedia, jak to opisują w książkach. przypomina trochę ból zęba. zawiedziona miłość odzywa się bólem i bezsennością co jakiś czas, ale poza tym pozwala cieszyć się życiem z jego marzeniami, echami, orzechowymi karmelkami. jak gdyby nigdy nic.

Kochać to także umieć się... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

leżałam z głową na Jego klatce... teksty

bursztynek dodano: 4 maja 2011

leżałam z głową na Jego klatce piersiowej wsłuchując się w uderzenia bicia Jego serca. łaskotałam go delikatnie po brzuchu. - boję się tego wszystkiego. - szepnęłam niepewnie, odwracając się ku niemu. - czyli czego się boisz? - zapytał, plącząc dłoń w moich włosach. - siebie. ciebie. nas. uczucia, które jest między nami. tego jak bardzo Ci ufam. jak się już zdążyłam przywiązać. - wymieniałam kolejno. podniósł się i usiadł, biorąc mnie mocniej w ramiona, posadził sobie na kolanach. przytulił głowę do mojej piersi. - kocham Cię, skarbie. kocham nad życie. - wyznał. w jednej chwili jakiś obcy ciężar spadł mi z serca. kochał mnie, i nic, i nikt, nie miało na to wpływu. kochał. nie musiałam się martwić. / mamba.x3

Żyła kiedyś dziewczyna  która... teksty

bursztynek dodano: 3 maja 2011

Żyła kiedyś dziewczyna, która czuła sie gorsza od innych, ponieważ była niewidoma. Bała się kochać ludzi poza jednym facetem. Był zawsze przy niej. Pewnego razu powiedziała mu : "Gdy tylko będę mogła zobaczyć świat, poślubię Cię". Pewnego dnia, ktoś ofiarował jej parę oczu. Gdy zdjęła bandaże, cieszyła się, że może zobaczyć wszystko wliczając w to jej chłopaka. Zapytał ją: " Ponieważ możesz zobaczyć teraz wszystko w około, wyjdziesz za mnie?" Dziewczyna spojrzała na niego i zobaczyła że nie posiada oczu. Widok jego zamkniętych powiek wstrząsną ją. Nie spodziewała się tego. Myśl, że on nigdy jej nie zobaczy, była dla niej nie do zniesienia - odrzuciła zaręczyny. Widziała jak jej chłopak wychodził z pomieszczenia a z powiek lał się strumień łez. Za jakiś czas otrzymała wiadomość : "Jak tam Twoje oczy moja Kochana? Chciałbym, żebyś wiedziała, że kiedyś należały do mnie ...

I choć to niewiele zmieni   kocham... teksty

bursztynek dodano: 3 maja 2011

I choć to niewiele zmieni - kocham Cię.

Mężczyzna  który powie Ci  że... teksty

bursztynek dodano: 3 maja 2011

Mężczyzna, który powie Ci, że jesteś piękna zamiast krnąbrnie palnąć, że 'niezła z Ciebie dupa'. facet, który tanią obmacywankę na przystanku tramwajowym zamieni w objęcie Cię swoimi ramionami tylko po to, abyś przez moment poczuła się bezpieczna jak kilkuletnia dziewczynka w objęciach ojca. mężczyzna, który kiedy zobaczy, że trzęsiesz się z zimna, elokwentnie odda Ci swoją bluzę, zamiast próbować Cię rozgrzać w nieco sprośniejszy sposób. ten, który pod Twoją bluzką będzie szukał serca, a nie biustu. mężczyzna, który zamiast klepnąć Cię w tyłek, czule pocałuje Cię w czubek nosa. facet, który przy kolegach, przedstawi Cię jako wybrankę serca, a nie dziewczynę na jedną noc. ten, który szybki numerek w publicznej toalecie zamieni na romantyczną noc, wyścieloną płatkami róż. mężczyzna, którego obecności dzisiaj już nie zaznasz.

uwielbiam stawać na palcach żeby... teksty

bursztynek dodano: 3 maja 2011

uwielbiam stawać na palcach żeby sięgnąć Twoich ust ♥

Ty jesteś dostępny i ja. no dawaj... teksty

bursztynek dodano: 3 maja 2011

Ty jesteś dostępny i ja. no dawaj napisz. / eeiiuzalezniasz

nie płacz kurwa  jemu to zwisa. teksty

bursztynek dodano: 3 maja 2011

nie płacz kurwa, jemu to zwisa.
Autor cytatu: warunkowaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV