głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek namaluje Ci mój świat na ścianie Twojego pokoju żebyś pamietał co zrujnowałeś. powinnam płakać łkać ze smutku lecz czułam tylko wielką pustą gulę tkwiącą gdzieś

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
namaluje Ci mój świat na ścianie Twojego pokoju żebyś pamietał co zrujnowałeś.
namaluje Ci mój świat na ścianie... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

namaluje Ci mój świat na ścianie Twojego pokoju, żebyś pamietał co zrujnowałeś.

powinnam płakać  łkać ze smutku... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

powinnam płakać, łkać ze smutku, lecz czułam tylko wielką pustą gulę, tkwiącą gdzieś pośrodku klatki piersiowej.

Gdybym tylko mogła    trzymałabym... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Gdybym tylko mogła, trzymałabym Cię cały czas za rękę, byś nigdy nie zbłądził, pozwoliłabym Ci śnic tylko dobre sny, umarłabym byś Ty mógł żyć.

wiesz  pewnie jeszcze wczoraj... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

wiesz, pewnie jeszcze wczoraj wróciłabym do Ciebie, pewnie o wszystkim bym zapomniała, znowu kochałabym Cię nad życie. na szczęście 'wczoraj' minęło.

Zostaw je. Po prostu zostaw. Myślisz... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Zostaw je. Po prostu zostaw. Myślisz że moje serce wytrzyma po raz kolejny? Wątpię. Ja rozumiem żeby w nie pukać, by się otwarło, ale ile razy można wchodzić otwierając butem i wychodzić trzaskając drzwiami?

  myślisz  że to racjonalne... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

- myślisz, że to racjonalne, leżeć na betonie, kiedy z nieba wali gradem, a lada chwila rozpęta się burza z prawdziwego zdarzenia? - stul pysk i ciesz się chwilą.

Wariatek się nie kocha. Wariatki... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą Najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki.

Jeden baran  drugi baran  trzeci... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Jeden baran, drugi baran, trzeci baran... Sporo tych facetów było w moim życiu. Będzie co liczyć przed snem.

Ktoś dzisiaj powiedział  że... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Ktoś dzisiaj powiedział, że wyglądam, jakbym miała anemię. Blada, zimna, słaba. A ja po prostu byłam niewyspana, zapłakana i bezsilna... To nie były oznaki choroby. Ta tęsknota tak na mnie wpłynęła...

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno.... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno. Moje życie nawet z największym kawałkiem szczęścia, z kolorowym niebem i zielonymi chmurkami, a nawet tęczą i watą cukrową, nie będzie kolorowe. Wiesz czemu? Bo nie ma w nim Ciebie.

Obiecuję  że zapomnę. Wybiję... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Obiecuję, że zapomnę. Wybiję kamieniami w całej swojej głowie wszystkie nasze wspomnienia. Obiecuję, że się chociaż postaram. Pogniotłam wszystkie nasze uśmiechy, podpaliłam nasze uczucia i zostawiłam jedno wspomnienie. Nosi Twoje imię. A w 6. literach z Twojego życia zawarte jest każde dobre słowo, uśmiech i gest. Siedziałam dziś na ostatniej z naszych sytuacji, płakałam nad pożądaniem, uśmiechałam się do radości i cierpiałam razem z tęsknotą. Czarne kawałki mojej wyobraźni wyszperały dziś stary karton z marzeniami, odszukałam w nich NAS. Nas razem. Łapiących motyle, chlapiąc się wodą, chodzących po tęczy, tańczących na linach i płaczących przy filmie. Kocham Cię, kocham Cię każdym kawałkiem mojej wyobraźni, połową mojego uśmiechu i każdą łzą, która obmywa mi serce z bólu, który jako jedyny został mi po Tobie, Skarbie.

Pamiętam ten dzień i parę innych... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Pamiętam ten dzień i parę innych-tak jakby to było wczoraj. Sami wiecie, często nie chcemy czegoś pamiętac, staramy się o tym zapomniec, a życie płata nam takiego figla i robi nam to o czym niechcielibyśmy nigdy więcej słyszec, widziec ani czuc w naszej głowie. Pamiętamy o wpadkach, upadkach, bzdurach, czynach, głupotach które nawet nie powinny się zdarzyc. Często nawet tych złych-według nas rzeczy mamy więcej zapisanych w naszej podświadomości niż tych dobrych. No właśnie: tych złych-według nas, bo na pewno nic nie dzieje się bez przyczyny. Reasumując, uczmy się na swoich błędach!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV