głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek myślisz że to racjonalne leżeć na betonie kiedy z nieba wali gradem a lada chwila rozpęta się burza z prawdziwego zdarzenia? stul pysk i ciesz się chwilą. Wari

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
myślisz że to racjonalne leżeć na betonie kiedy z nieba wali gradem a lada chwila rozpęta się burza z prawdziwego zdarzenia? stul pysk i ciesz się chwilą.
 myślisz że to racjonalne... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

- myślisz, że to racjonalne, leżeć na betonie, kiedy z nieba wali gradem, a lada chwila rozpęta się burza z prawdziwego zdarzenia? - stul pysk i ciesz się chwilą.

Wariatek się nie kocha. Wariatki... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą Najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki.

Jeden baran drugi baran trzeci... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Jeden baran, drugi baran, trzeci baran... Sporo tych facetów było w moim życiu. Będzie co liczyć przed snem.

Ktoś dzisiaj powiedział że... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Ktoś dzisiaj powiedział, że wyglądam, jakbym miała anemię. Blada, zimna, słaba. A ja po prostu byłam niewyspana, zapłakana i bezsilna... To nie były oznaki choroby. Ta tęsknota tak na mnie wpłynęła...

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno.... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno. Moje życie nawet z największym kawałkiem szczęścia, z kolorowym niebem i zielonymi chmurkami, a nawet tęczą i watą cukrową, nie będzie kolorowe. Wiesz czemu? Bo nie ma w nim Ciebie.

Obiecuję że zapomnę. Wybiję... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Obiecuję, że zapomnę. Wybiję kamieniami w całej swojej głowie wszystkie nasze wspomnienia. Obiecuję, że się chociaż postaram. Pogniotłam wszystkie nasze uśmiechy, podpaliłam nasze uczucia i zostawiłam jedno wspomnienie. Nosi Twoje imię. A w 6. literach z Twojego życia zawarte jest każde dobre słowo, uśmiech i gest. Siedziałam dziś na ostatniej z naszych sytuacji, płakałam nad pożądaniem, uśmiechałam się do radości i cierpiałam razem z tęsknotą. Czarne kawałki mojej wyobraźni wyszperały dziś stary karton z marzeniami, odszukałam w nich NAS. Nas razem. Łapiących motyle, chlapiąc się wodą, chodzących po tęczy, tańczących na linach i płaczących przy filmie. Kocham Cię, kocham Cię każdym kawałkiem mojej wyobraźni, połową mojego uśmiechu i każdą łzą, która obmywa mi serce z bólu, który jako jedyny został mi po Tobie, Skarbie.

Pamiętam ten dzień i parę innych... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Pamiętam ten dzień i parę innych-tak jakby to było wczoraj. Sami wiecie, często nie chcemy czegoś pamiętac, staramy się o tym zapomniec, a życie płata nam takiego figla i robi nam to o czym niechcielibyśmy nigdy więcej słyszec, widziec ani czuc w naszej głowie. Pamiętamy o wpadkach, upadkach, bzdurach, czynach, głupotach które nawet nie powinny się zdarzyc. Często nawet tych złych-według nas rzeczy mamy więcej zapisanych w naszej podświadomości niż tych dobrych. No właśnie: tych złych-według nas, bo na pewno nic nie dzieje się bez przyczyny. Reasumując, uczmy się na swoich błędach!

Jeśli nie kochasz zamknę oczy aby... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Jeśli nie kochasz, zamknę oczy aby nie widzieć, że w Twoich oczach nie ma miłości, gdy mnie przytulasz. Bo przecież nie sprawię byś mnie kochał, a Ty nie zmusisz swojego serca, by biło dla mnie jeśli nie bije... Leżąc w ciemności zaczynam wszystko rozumieć. Moje serce się uspokaja, napełnia się siłą i nadzieją, ale nie Tobą... Nie zamierzam pokazywać słabości, będę się uśmiechać.

 Z Nim to już koniec.  Głupia!... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

- Z Nim to już koniec. - Głupia! Oddałabym wszystko, żeby choć raz ktoś spojrzał na mnie tak, jak On patrzy na Ciebie...

Mówisz że miałeś już wszystko.... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Mówisz, że miałeś już wszystko. A zakwasy od ciągłego podnoszenia ręki z chusteczką, żeby wytrzeć oczy? Ja wszystkiego nie miałam, ale to tak... Dzięki Tobie, wiesz? A może raczej przez Ciebie. . w końcu powinnam przestać Cię idealizować i nazywać zasługą wszytko, co zrobisz...

Bo wiesz.. jeśli się kogoś... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Bo wiesz.., jeśli się kogoś naprawdę kocha, słowo "koniec" nabiera zupełnie innego znaczenia. W jednym momencie wszystko jest tej samej, szarej barwy, patrząc w lustro czujesz się brzydka a uśmiech wykrzywiony jest w drugą stronę. Wstając rano zastanawiasz się po co w ogóle wyszłaś z łóżka, z trudem nabierasz powietrza, siadasz w kuchni i pijesz kawę. Głucho patrzysz się w ścianę i zaczynasz rozumieć, że nawet te podstawowe czynności tracą sens. Bijesz się z myślami a każda z nich jest przepełniona jego imieniem. Miłość.. nienawidzę tego słowa.

nie obchodziło Cię czy mam czym... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

nie obchodziło Cię czy mam czym oddychać, czy mam po co wstawać z łóżka, czy to bolące coś w mojej lewej piersi nadal bije...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV