głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Ktoś dzisiaj powiedział że wyglądam jakbym miała anemię. Blada zimna słaba. A ja po prostu byłam niewyspana zapłakana i bezsilna... To nie były oznaki choroby.

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Ktoś dzisiaj powiedział że wyglądam jakbym miała anemię. Blada zimna słaba. A ja po prostu byłam niewyspana zapłakana i bezsilna... To nie były oznaki choroby. Ta
Ktoś dzisiaj powiedział  że... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Ktoś dzisiaj powiedział, że wyglądam, jakbym miała anemię. Blada, zimna, słaba. A ja po prostu byłam niewyspana, zapłakana i bezsilna... To nie były oznaki choroby. Ta tęsknota tak na mnie wpłynęła...

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno.... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno. Moje życie nawet z największym kawałkiem szczęścia, z kolorowym niebem i zielonymi chmurkami, a nawet tęczą i watą cukrową, nie będzie kolorowe. Wiesz czemu? Bo nie ma w nim Ciebie.

Obiecuję  że zapomnę. Wybiję... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Obiecuję, że zapomnę. Wybiję kamieniami w całej swojej głowie wszystkie nasze wspomnienia. Obiecuję, że się chociaż postaram. Pogniotłam wszystkie nasze uśmiechy, podpaliłam nasze uczucia i zostawiłam jedno wspomnienie. Nosi Twoje imię. A w 6. literach z Twojego życia zawarte jest każde dobre słowo, uśmiech i gest. Siedziałam dziś na ostatniej z naszych sytuacji, płakałam nad pożądaniem, uśmiechałam się do radości i cierpiałam razem z tęsknotą. Czarne kawałki mojej wyobraźni wyszperały dziś stary karton z marzeniami, odszukałam w nich NAS. Nas razem. Łapiących motyle, chlapiąc się wodą, chodzących po tęczy, tańczących na linach i płaczących przy filmie. Kocham Cię, kocham Cię każdym kawałkiem mojej wyobraźni, połową mojego uśmiechu i każdą łzą, która obmywa mi serce z bólu, który jako jedyny został mi po Tobie, Skarbie.

Pamiętam ten dzień i parę innych... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Pamiętam ten dzień i parę innych-tak jakby to było wczoraj. Sami wiecie, często nie chcemy czegoś pamiętac, staramy się o tym zapomniec, a życie płata nam takiego figla i robi nam to o czym niechcielibyśmy nigdy więcej słyszec, widziec ani czuc w naszej głowie. Pamiętamy o wpadkach, upadkach, bzdurach, czynach, głupotach które nawet nie powinny się zdarzyc. Często nawet tych złych-według nas rzeczy mamy więcej zapisanych w naszej podświadomości niż tych dobrych. No właśnie: tych złych-według nas, bo na pewno nic nie dzieje się bez przyczyny. Reasumując, uczmy się na swoich błędach!

Jeśli nie kochasz  zamknę oczy aby... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Jeśli nie kochasz, zamknę oczy aby nie widzieć, że w Twoich oczach nie ma miłości, gdy mnie przytulasz. Bo przecież nie sprawię byś mnie kochał, a Ty nie zmusisz swojego serca, by biło dla mnie jeśli nie bije... Leżąc w ciemności zaczynam wszystko rozumieć. Moje serce się uspokaja, napełnia się siłą i nadzieją, ale nie Tobą... Nie zamierzam pokazywać słabości, będę się uśmiechać.

  Z Nim to już koniec.   Głupia!... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

- Z Nim to już koniec. - Głupia! Oddałabym wszystko, żeby choć raz ktoś spojrzał na mnie tak, jak On patrzy na Ciebie...

Mówisz  że miałeś już wszystko.... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Mówisz, że miałeś już wszystko. A zakwasy od ciągłego podnoszenia ręki z chusteczką, żeby wytrzeć oczy? Ja wszystkiego nie miałam, ale to tak... Dzięki Tobie, wiesz? A może raczej przez Ciebie. . w końcu powinnam przestać Cię idealizować i nazywać zasługą wszytko, co zrobisz...

Bo wiesz..  jeśli się kogoś... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Bo wiesz.., jeśli się kogoś naprawdę kocha, słowo "koniec" nabiera zupełnie innego znaczenia. W jednym momencie wszystko jest tej samej, szarej barwy, patrząc w lustro czujesz się brzydka a uśmiech wykrzywiony jest w drugą stronę. Wstając rano zastanawiasz się po co w ogóle wyszłaś z łóżka, z trudem nabierasz powietrza, siadasz w kuchni i pijesz kawę. Głucho patrzysz się w ścianę i zaczynasz rozumieć, że nawet te podstawowe czynności tracą sens. Bijesz się z myślami a każda z nich jest przepełniona jego imieniem. Miłość.. nienawidzę tego słowa.

nie obchodziło Cię czy mam czym... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

nie obchodziło Cię czy mam czym oddychać, czy mam po co wstawać z łóżka, czy to bolące coś w mojej lewej piersi nadal bije...

wyrzuciłam z domu wszystko co... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

wyrzuciłam z domu wszystko co związane z Tobą. porządki w domu udane; czas na porządki w sercu.

Odchudzanie  nowy sposób bycia... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Odchudzanie, nowy sposób bycia, przykładanie się do nauki, nowa fryzura.To wszystko po to, żeby się na nim zemścić. Żeby poczuł się i cierpiał tak jak ona. Na zewnątrz skrupulatnie układa plan zemsty. Wewnątrz wyje z rozpaczy bo nadal go kocha..

Wydaje majątek na kosmetyki. Wcale... teksty

bursztynek dodano: 5 maja 2011

Wydaje majątek na kosmetyki. Wcale nie dba o siebie. Po prostu jakoś trzeba zakryć ból nieprzespanych nocy i zapuchnięte od płaczu oczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV