głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Odpuszczanie jest łatwą częścią. Bolesne jest ruszanie naprzód. Więc czasami walczymy staramy się żeby było tak samo. Rzeczy nie mogą pozostać niezmienne. W pew

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Odpuszczanie jest łatwą częścią. Bolesne jest ruszanie naprzód. Więc czasami walczymy staramy się żeby było tak samo. Rzeczy nie mogą pozostać niezmienne.
Odpuszczanie jest łatwą częścią.... teksty

bursztynek dodano: 15 sierpnia 2014

Odpuszczanie jest łatwą częścią. Bolesne jest ruszanie naprzód. Więc czasami walczymy, staramy się, żeby było tak samo. Rzeczy nie mogą pozostać niezmienne. W pewnym momencie musisz odpuścić. Ruszyć naprzód. Ponieważ, nieważne jak bolesne to jest, to jedyny sposób, by dorosnąć.

To  co minęło  powraca.... teksty

bursztynek dodano: 15 sierpnia 2014

To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą.

 Nie wiem  czy chcę  żeby... teksty

bursztynek dodano: 15 sierpnia 2014

"Nie wiem, / czy chcę, / żeby [blizny] zbladły. / (...) nie chcę zapomnieć, / jak się wtedy czułem, / choć bolało. / Jeśli zapomnę o bólu, / mogę zapomnieć też, / że samobójstwo to w ogóle debilny pomysł."

... a może to tylko mnie się tak... teksty

bursztynek dodano: 15 sierpnia 2014

... a może to tylko mnie się tak zdawało, że coś sobie wyjaśniliśmy między słowami ?

 I pomyślałem że to jest magia.... teksty

bursztynek dodano: 15 sierpnia 2014

"I pomyślałem, że to jest magia. Kochać kogoś."

Naucz mnie jak żyć tam gdzie... teksty

bursztynek dodano: 15 sierpnia 2014

Naucz mnie, jak żyć tam, gdzie Ciebie nie ma. Naucz mnie, jak nie budzić się z krzykiem, gdy jesteś nie dla mnie...

 Chciałem się pozbierać ale... teksty

bursztynek dodano: 15 sierpnia 2014

"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."

 Boję się mamo  że upadnę  i... teksty

bursztynek dodano: 15 sierpnia 2014

"Boję się, mamo, / że upadnę / i nie będzie nikogo, / kto by mnie złapał; / że będę lecieć / przeraźliwie długo / niżej niż na / dół / Boję się, mamo, / że zabłądzę / na prostej drodze / (...) / że się pomylę / zresztą / nie pierwszy / raz..."

 Im więcej czasu upływa tym... teksty

bursztynek dodano: 14 sierpnia 2014

"Im więcej czasu upływa, tym bardziej jestem zakochana. A myślałam, że mocniej już nie można."

Niegdyś ktoś określił mnie mianem... teksty

bursztynek dodano: 14 sierpnia 2014

Niegdyś ktoś określił mnie mianem kobieta-kwiat. To było sedno mojej tajemnicy, bo często usychałam, sypałam się od środka, płatek po płatku. Nikt nie chciał się mną zaopiekować, przygarnąć, pozwolić rozwinąć mi skrzydła. Mała retrospekcja - pojawiasz się Ty. Wszystko nagle się zmienia. Podajesz mi rękę i dajesz możliwość nowego startu. Odkrywasz przede mną nowe horyzonty, dzielisz się szczęściem, uczysz nowych emocji. Przez Ciebie złamałam wszystkie swoje zasady. Zbliżyłam się zbyt blisko, by móc wyprzeć się potrzeby bycia przy Tobie. Nawet nie chciało mi się walczyć z samą sobą, by stłumić swoje uczucia. Stąpałam po niebie, aż do momentu, gdy zrozumiałam, że jestem w stanie poświęcić wszystko, by nie musieć wracać do punktu wyjścia.

Cz. 2. Chowam się pod koc zamykam... teksty

bursztynek dodano: 14 sierpnia 2014

Cz. 2. Chowam się pod koc, zamykam oczy i udaję, że nie żyję. Udaję, że ból jest czasem przeszłym, że tęsknota nie może mnie już dotknąć, bo objęła mnie śmierć i to ona za mnie odpowiada. Udaję też, że śmierć jest piękna, bo jest - jest piękna wtedy, gdy obok Ciebie przy śniadaniu siada tylko nienawiść i ból. Wyobraź sobie to piękno. To jest piękna wolność, a wolnością jest wyobraźnia. To znów odeszło, ale lada moment powróci. I znów będę musiała udawać, że nie żyję albo znów zamknę oczy i umrę.

Cz. 1. To przyszło i poszło. Jak... teksty

bursztynek dodano: 14 sierpnia 2014

Cz. 1. To przyszło i poszło. Jak zwykła ulewa, która zmywa wszystko. I dziś w tym miejscu chłodno i ponuro jest. Zimno i pusto jak w sercu mym i tylko ta lodowata burza, która mnie opętała tli się we mnie. Nie mam już życia. Tutaj było szczęście. Dokładnie w tym miejscu. Trzymałam je w ręku. A ono przeciekało przez palce w świetle gwiazd. Chciałam więcej i więcej, by uchronić siebie. Ale im więcej próbowałam zdobyć, tym szybciej to gubiłam. Nie mam już żadnych sił, żadnych pragnień ni nadziei, nic, tylko gorzki ból, którym mogłabym zatruć cały świat. Nie mam już właściwie nic, prócz dnia, który muszę zapełnić. Urodzić się, ponownie znienawidzić życie, umrzeć. Oto mój los. Los wiecznej zguby, wiecznego dążenia do końca, który dotyka mnie zawsze, gdy zamknę powieki. To boli wiesz? Boli świadomość, że muszę umierać, bo świat mnie tu nie chce. Boli, że szczęście mnie omija, że nadzieja we mnie wątpi... boli każdy dotyk. A takich dotyków za dnia jest mnóstwo. Wtedy kocham nicość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV