głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Ogarnia mnie strach. Nie wiem czego się boję. Może boję się świata. Tego co mnie otacza. Może odczuwam strach przed spotkaniem z ludźmi bo znów trzeba będzie gr

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Ogarnia mnie strach. Nie wiem czego się boję. Może boję się świata. Tego co mnie otacza. Może odczuwam strach przed spotkaniem z ludźmi bo znów trzeba będzie grać... G
Ogarnia mnie strach. Nie wiem  czego... teksty

bursztynek dodano: 8 sierpnia 2011

Ogarnia mnie strach. Nie wiem, czego się boję. Może boję się świata. Tego, co mnie otacza. Może odczuwam strach przed spotkaniem z ludźmi, bo znów trzeba będzie grać... Grać, że wszystko jest O.K., że mam się dobrze, że jestem zdrowa, że cieszę się z życia, że mam obok siebie zawsze kogoś, kto mi pomoże. Nieprawda. Nikt mi nie pomoże. Nie chcę pomocy, bo nikt nie zrozumie, co czuję. I zamknę znów drzwi w swoim pokoju, zasunę zasłony, siądę z kubkiem gorącej herbaty i zacznę czytać. Tylko wtedy nie czuję się otoczona przez problemy tego świata. Nie czuję strachu, który muszę skrywać pod sztucznym uśmiechem.

♥♥♥ WOODSTOCK!!! ♥♥♥ a co... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

♥♥♥ WOODSTOCK!!! ♥♥♥ a co się z tym wiąże... ZAWIESZAM! :P Ale tylko do 7-9 VIII xD

Chciałabym wyjechać do Włoch... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

Chciałabym wyjechać do Włoch, Portugalii. Zahaczyć o Indie, spędzić tydzień w Nowym Jorku. Chciałabym być specjalna, cholernie specjalna. ♥

  Ej księżniczko!    Yyy... Chyba... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

- Ej księżniczko! - Yyy... Chyba mnie z kimś pomyliłeś. - Nie. Dla mnie jesteś niewinna jak Śnieżka, pracowita jak Kopciuszek, słodka jak Śpiąca Królewna, romantyczna jak Roszpunka, delikatna jak `Księżniczka na ziarnku grochu`... - Eee... Zbyt wiele bajek Ci mama w dzieciństwie czytała?

Nie chce żebyś kradł  kłamał czy... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

Nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał. Ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki. Jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie. A jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez Ciebie.

Siedziała w wannie pełnej piany  ze... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

Siedziała w wannie pełnej piany, ze słuchawkami w uszach. Nuciła pod nosem, że ma wyjebane, ale w sercu czuła, że jest najsamotniejszą osobą na świecie.

Nie jest dobrze i nie będzie dobrze... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

Nie jest dobrze i nie będzie dobrze już raczej, co z tego, kogo to obchodzi, że płaczę, co z tego, nie ma szczęścia, jest tylko zamęt, kolejna słona łza rozpuszcza atrament.

Plan Melanżu: najpierw jesteś... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

Plan Melanżu: najpierw jesteś odjebany, potem najebany, a na końcu zajebany. :P

  Mamo  żelazko się zjebało.... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

- Mamo, żelazko się zjebało. - Nie przeklinaj! Czemu się zjebało? - Skąd mam wiedzieć, próbuje od 30. minut wyprasować bluzkę i nic, zimne jest. - A włączyłaś do prądu? - Ooo nie! Zapomniałam.

Moje życie polega na porażkach... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

Moje życie polega na porażkach, tęsknocie, pragnieniach, samotności, wspomnieniach, odrzuceniu, smęceniu, płakaniu i znów tęsknocie.

Kiedy upadnę  zawsze się podniosę.... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

Kiedy upadnę, zawsze się podniosę. Kiedy upadnę, wstanę z podniesionym czołem. Życie nauczyło mnie, taka jest zasada, że ważne, ile razy wstajesz, a nie, ile upadasz.

Ze słuchawkami w uszach kładę się... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2011

Ze słuchawkami w uszach kładę się na zajebiście twardym dywanie i zaczynam rozmyślać. Przed oczami mam Twój obraz. Widzę Twój uśmiech, który kiedyś paraliżował każdą część mojego ciała w kilka sekund. Momentalnie zaczynają przelatywać mi jedne z najlepszych chwil mojego życia, a mianowicie były to wszystkie wieczory spędzone z Tobą, bo jakże inaczej. Słyszę Twój głos, a oddycham resztkami Twojego zapachu. Czuję się dokładnie jak kiedyś, kiedy z nieznanych przyczyn znikałaś na parę dni. Tylko czymś się to różni. Wtedy wracałaś, a teraz jest to nierealne. Ta świadomość, że zobaczyć Cię mogę tylko w śnie, rozpierdala mnie od środka. Przecież oddałbym wszystko, żeby zobaczyć Cię choć na chwilę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV