głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Nie oczekuj ode mnie że zapomnę. Nawet w przyszłości gdy będę miała już męża i dzieci jakaś cząstka mnie będzie bardzo potrzebowała jego obecności. Chciałabym t

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Nie oczekuj ode mnie że zapomnę. Nawet w przyszłości gdy będę miała już męża i dzieci jakaś cząstka mnie będzie bardzo potrzebowała jego obecności.
Nie oczekuj ode mnie  że zapomnę.... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Nie oczekuj ode mnie, że zapomnę. Nawet w przyszłości, gdy będę miała już męża i dzieci, jakaś cząstka mnie będzie bardzo potrzebowała jego obecności.

Chciałabym tak po prostu odejść.... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Chciałabym tak po prostu odejść. Lecz nie mogę. Chciałabym tak po prostu powiedzieć, że Cię nie kocham. Tego też nie potrafię zrobić. Więc wytłumacz mi, jak Ty to zrobiłeś?

Oszukać własne serce. Wmówić mu... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Oszukać własne serce. Wmówić mu, że nic do Ciebie nie czuje.

Straciłam Cię  bo mnie... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Straciłam Cię, bo mnie zostawiłeś. Płakałam, jakbyś odszedł... Tam, do góry. Uciekałam, kiedy Cię zobaczyłam. Miałam ochotę się zabić, gdy widziałam Twoje ręce spoczywające na jej ramionach. Ciągle żyję w irracjonalnej żałobie. A przecież nie umarłeś, chociaż bardzo tego żałuję. Wtedy wiedziałabym, że odszedłeś, ale mnie kochałeś, a nie zostawiłeś dla innej.

Płonę w agonii  ale nie mam zamiaru... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Płonę w agonii, ale nie mam zamiaru niczego przerywać. Wiesz dlaczego? Bo każdy ból każda łza i spazmatyczny oddech przypomina mi o Tobie. Wspomnienia bolą, to prawda. Ale umarłabym, gdybym zapomniała, jacy byliśmy kiedyś szczęśliwi. ♥

19:19 teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

19:19

Wiesz  na czym polega iluzja?... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Wiesz, na czym polega iluzja? Pokazałeś mi, że mnie kochasz. Uwierzyłam. Obiecywałeś coś, czego nigdy nie miałeś zrobić. Nadal wierzyłam. Zostawiłeś mnie. W to uwierzyć nie mogłam. Już wiesz? Iluzja to coś, na co ludzie mówią: niemożliwe, przecież to było takie realne! Dziękuję Ci za Twoje czary, ale wybacz, nie będę kolejnym królikiem wychodzącym z Twojego zakłamanego kapelusza.

Pijąc słodzoną herbatę  zdziwiona... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Pijąc słodzoną herbatę, zdziwiona zauważam, że jest gorzka. A po chwili uświadomiłam sobie, że to nie herbata. To gorycz, która pozostała po Twoich słodkich pocałunkach.

Samotność jest jak odwyk. Przedtem... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Samotność jest jak odwyk. Przedtem brałam Cię całymi garściami. Później odszedłeś. Teraz wiję się z bólu, bo zabrałeś mi moją kolejną działkę - Siebie.

Uciekam do świata snów. Do miejsca... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Uciekam do świata snów. Do miejsca, gdzie jestem inna, lepsza. Tam, gdzie wszystko mi wychodzi i wszędzie otacza mnie szczęście i miłość. Chcę je przeżyć jak najdłużej, dlatego kładę się bardzo wcześnie, świadoma, że za parę godzin moja utkana z marzeń bańka pęknie. I znów będę musiała czekać cały dzień, na regenerację zranionej duszy...

Byłeś  jesteś i będziesz dla mnie... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Byłeś, jesteś i będziesz dla mnie obcy - te słowa tłuką się w mojej głowie. Nie wiem, czego się spodziewałam... Że odpiszesz? Zadzwonisz? Albo, że na korytarzu będziesz patrzył właśnie na mnie, tylko na mnie...? Serce mnie boli, ciało odmawia posłuszeństwa, a przecież nie jestem chora. Czuję się odrętwiała, oderwana od rzeczywistości. Czy moje emocje nie są widoczne, gdy przypadkiem Twój wzrok prześlizgnie się po mojej twarzy? Wpadam przez Ciebie w kompleksy, wiesz? Bo widząc Twoją obojętność, dostrzegam swoje wady, których kiedyś nie miałam. Już się nie uśmiecham... Wiesz dlaczego? Bo życie zakompleksionej, nieszczęśliwie zakochanej dziewczyny jest beznadziejne.

Cz. 2.: Tak cholernie bałam się o... teksty

bursztynek dodano: 2 września 2011

Cz. 2.: Tak cholernie bałam się o moje serce... Pocałował mnie, a tym samym sprawił, że poczułam się jak sparaliżowana. Spojrzałam w jego oczy. Jak nigdy były błękitne niczym niebo w słoneczny dzień. Zaczął mnie przepraszać. Mówił, że żałuje wszystkich złych gestów i słów, które kierował w moją stronę. Chciał naprawić to, co było kiedyś. Chciał znów być ze mną. Chciałam w to wierzyć!!! Tym bardziej, że tymi słowami znów łamał mi serce, burzył mur... Przeprosił, że kazał mi przez niego cierpieć. Powiedział, że wie, ile dla mnie znaczy i jest cholernym dupkiem, ponieważ zrozumiał to tak późno. Wyznał, że jeżeli zgodzę się, by znów pojawił się w moim świecie, będzie mnie kochał i nie zostawi mnie, dopóki to ja tego nie zechcę. Obudziłam się wraz z jego kolejnym pocałunkiem. / bursztynek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV