głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
burnoholiczka_ Od czasu do czasu myślę o tym kiedy byliśmy razem tak jak wtedy kiedy powiedziałaś że jesteś tak szczęśliwa że mogłabyś umrzeć. Wmówiłem sobie że to właśnie ty

burnoholiczka_

burnoholiczka_.moblo.pl
Od czasu do czasu myślę o tym kiedy byliśmy razem tak jak wtedy kiedy powiedziałaś że jesteś tak szczęśliwa że mogłabyś umrzeć. Wmówiłem sobie że to właśnie ty j
 Od czasu do czasu myślę o tym... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 marca 2013

`Od czasu do czasu myślę o tym, kiedy byliśmy razem, tak jak wtedy, kiedy powiedziałaś, że jesteś tak szczęśliwa, że mogłabyś umrzeć. Wmówiłem sobie, że to właśnie ty jesteś mi przeznaczona, jednak czułem się taki samotny w twoim towarzystwie. Ale to była miłość, nawet mimo bólu, który wciąż pamiętam. ~ Gotye .

Niestety tak już jest  ja Cię... teksty

burnoholiczka_ dodano: 5 marca 2013

Niestety tak już jest, ja Cię kocham, Ty mnie nie. Odchodzisz gdzieś daleko, nie pytam Cię o drogę. Może Ci się przypomnę, o ile nie będzie za późno, bo kiedyś moje serce może być zamknięte furtką. Nie jest tak, że możesz mieć mnie na jakiś czas na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać jak zabawkę, sorry, ale nie myśl nad nami. Czy przyjaźń, czy miłość ? Bo to bardzo rani. Nie wytrzymam dłużej siedząc obok Ciebie i nie móc Cię pocałować. To się nazywa Kochać ? Bez znaczenia na resztę. Sorry, ale nie chcę więcej, nie chce więcej cierpieć.

to że się w Tobie zakochałam... teksty

burnoholiczka_ dodano: 24 luty 2013

to że się w Tobie zakochałam dowodzi, że nie jestem suką bez uczuć .

kocham go   nie umiem się od tego... teksty

burnoholiczka_ dodano: 24 luty 2013

kocham go , nie umiem się od tego uwolnić. Mimo że już dawno wszystko teoretycznie jest skończone ja nadal chce go mieć przy sobie. Chce móc mówić mu że go kocham bez żadnych konsekwencji. Tęsknie za nim, pewnie dlatego że nigdy nikogo nie kochałam jak jego . .

jebać uczucia . wszyscy bądźmy... teksty

burnoholiczka_ dodano: 23 luty 2013

jebać uczucia . wszyscy bądźmy skurwielami .

nie dałam rady   wypaliłam się .... teksty

burnoholiczka_ dodano: 21 luty 2013

nie dałam rady , wypaliłam się . choć jeszcze do niedawna myślałam , że jestem cholernie silna i przetrwam , że będę w stanie ochronić nas przed tym co nas dzieli - po prostu nie dałam rady , nawaliłam na całej linii . odpuściłam , przestałam walczyć o coś co istniało tylko we mnie , pozwoliłam na to , by uczucie , które było dla mnie najważniejsze na świecie umierało na moich oczach w ogromnych męczarniach .

mój problem polega na tym  że nie... teksty

burnoholiczka_ dodano: 21 luty 2013

mój problem polega na tym, że nie umiem się z Tobą do końca pożegnać. mogę powiedzieć 'żegnaj' ale nie otworzę drzwi. nawet gdybyś mnie przez nie wypchnął, na pewno stawiałabym opór.

wybacz  że tak często spuszczam... teksty

burnoholiczka_ dodano: 21 luty 2013

wybacz, że tak często spuszczam wzrok, ale każde spojrzenie w Twoje oczy jest nowym powodem by Cię kochać.

widzę jak patrzysz i to sporo dla... teksty

burnoholiczka_ dodano: 18 luty 2013

widzę jak patrzysz i to sporo dla mnie znaczy, ale nie jestem z tych graczy, którzy połykają haczyk / małpa

A jutro znów mi powiesz  że to nie... teksty

burnoholiczka_ dodano: 18 luty 2013

A jutro znów mi powiesz, że to nie ma sensu, i pewnie skończę z wódką znów w tym samym miejscu, i tak jest co dzień kurwa, że stajemy bez słów. Dawaj dopierdol jeszcze, że nie umiesz już z nikim być, daj mi kolejny powód bym mogła pić dziś.

Proszę Cię wróć. Wróć i... teksty

burnoholiczka_ dodano: 17 luty 2013

Proszę Cię wróć. Wróć i ponownie zamieszkaj w moim życiu. Od nowa stwórzmy nasz idealny świat. Wróć kochanie, bo ja naprawdę nie mam już siły tęsknić.

Ty może nie wiesz  lubię jak się... teksty

burnoholiczka_ dodano: 17 luty 2013

Ty może nie wiesz, lubię jak się śmiejesz, ja wiem jedno to wszystko proste dla mnie nie jest. Gdzie jest to coś, ty masz to coś a ja mam kłopot, chodzi o to, że mam po co żyć dokąd ty jesteś obok. Narazie minęliśmy się ze sobą, ale i tak pamiętam każde słowo, nie było ich sporo. / Pezet .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV