głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
burnoholiczka_ Jesteś osobą która najlepiej sobie radzi z wytrzymywaniem ze mną. Jesteś przyjacielem . facet się za Tobą ugania walczy o Twoje względy. masz go gdzieś. dopiero

burnoholiczka_

burnoholiczka_.moblo.pl
Jesteś osobą która najlepiej sobie radzi z wytrzymywaniem ze mną. Jesteś przyjacielem .
Jesteś osobą  która najlepiej... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 kwietnia 2013

Jesteś osobą, która najlepiej sobie radzi z wytrzymywaniem ze mną. Jesteś przyjacielem .

facet się za Tobą ugania  walczy o... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 kwietnia 2013

facet się za Tobą ugania, walczy o Twoje względy. masz go gdzieś. dopiero kiedy zacznie się interesować Nim inna, bądź zwyczajnie go stracisz, dociera do Ciebie, jak bardzo jest istotny i jakim darzysz go uczuciem.

Każda dziewczyna zasługuje na... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 kwietnia 2013

Każda dziewczyna zasługuje na chłopaka, który zawsze znajdzie dla niej czas i dla którego będzie zawsze na pierwszym miejscu, który przy znajomych powie jej, jak bardzo ją kocha i pocałuje delikatnie w policzek. Chłopaka, który nie zaśnie bez telefonu do niej, by móc powiedzieć jej ' dobranoc ' i który będzie przy niej zawsze, nawet, gdy się obrazi i odejdzie - dogoni ją i bez słowa przytuli.

Często najlepszym wyjściem z... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 kwietnia 2013

Często najlepszym wyjściem z sytuacji, jest po prostu pogodzenie się z rzeczywistością. Walka nie ma najmniejszego sensu, gdy ktoś zamiast serca, posiada kamień.

Z nami? Na początku wielkie... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 kwietnia 2013

Z nami? Na początku wielkie zauroczenie, wspólne tygodnie i zapewnianie, że tak będzie już zawsze. Potem nadszedł koniec, z dnia na dzień, jeb, to jednak nie to, nie ta droga. Mój płacz i szczerze to niewiele pamiętam z tamtego okresu, pamiętam tylko, że bardzo bolało. Kiedy było lepiej, kiedy zrobiłam pierwszy samodzielny krok odezwał się. Prosił o drugą szansę, mówił jaka jestem cudowna i jak cholernie żałuję, że to spieprzył. Odwlekałam to pierwsze spotkanie, broniłam się przed tym, bo przecież co jeśli znowu zrani? Dostał drugą szansę i wiesz co? Miałam rację, zranił po raz kolejny.

nie płacz  to i tak nic nie da. ta... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 kwietnia 2013

nie płacz, to i tak nic nie da. ta miłość jest destrukcyjna, z dnia na dzień kochasz Go coraz bardziej i coraz bardziej dostajesz pierdolca na jego widok, nie możesz pogodzić się z tym, że tak najzwyczajniej w świecie jesteś dla niego nikim, takim jebanym nic nieznaczącym człowiekiem, nawet może śmieciem. kurwa, daj sobie spokój dziewczyno, nie miażdż się własnymi myślami. to wszystko Cię zabija, nie pozwól na to byś straciła te ostatnie resztki sił. zbierz się do kupy i zmień coś, ja Cię kurwa błagam, bo nie wytrzymamy razem w tym pierdolonym ciele. nie wiesz kim jestem? to ja twoje serce, które ledwo przepompowuje krew, weź papierosa i opanuj emocje, tak będzie dla nas lepiej.

Jeśli ma być z Tobą szczęśliwy... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 kwietnia 2013

Jeśli ma być z Tobą szczęśliwy to dbaj o niego.Nie pozwól by w chłodne dnie marzł,początek wiosny często bywa tak strasznie zgubny,każ mu dopinać bluzę,zakładać kaptur na głowę gdy na rogu ulicy nieprzyjemnie wieje,a po treningu upominaj by nie wybiegał na powietrze zgrzany.Namów go do kupienia lampki przy łóżku,każdego wieczoru obija się o meble siniacząc ciało,nigdy nie pozwalaj mu zostawiać niedogaszonego papierosa przy łóżku i chroń go przed samotnymi wieczorami,pozory męskości często tak szybko przeobrażają się w nieopanowaną delikatność.Bądź wtedy przy nim choćby mówił,że tego nie potrzebuje,w uścisku kobiecych ramion o najwyższej sile świata kołysz drżące ciało i nie pozwól by zapomniał,że Cię ma na wyłączność.Nie odchodź póki nie zaśnie,a zawsze bądź gdy otworzy oczy,On nie lubi niepewności, pragnie wyciągnięciem ręki sunąc po ciepłym ciele niedbale otulonym białą pościelą.Doceń go jeśli pozwolił byś dzieliła z nim życie na pół.

Małpa teksty burnoholiczka_ dodał komentarz: Małpa do wpisu 5 kwietnia 2013
boję się Twoich powrotów. teksty

burnoholiczka_ dodano: 2 kwietnia 2013

boję się Twoich powrotów.

Dopuściłam się morderstwa.... teksty

burnoholiczka_ dodano: 1 kwietnia 2013

Dopuściłam się morderstwa. Powiedział, że nigdy mnie nie kochał - zabiłam go tak samo jak on zabił mnie. [ ciamciaa ♥ ]

Są ludzie   którym pozwolimy... teksty

burnoholiczka_ dodano: 31 marca 2013

Są ludzie , którym pozwolimy wracać zawsze . choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli , i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć . i mimo , że wywoływali najokropniejszy ból , gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech , gdy wracają / xconfusedx

Nareszcie zapomniałam o tym co było... teksty

burnoholiczka_ dodano: 31 marca 2013

Nareszcie zapomniałam o tym co było między nami. Już nie mam łez w oczach i nie chce popełnić samobójstwa. Więc prosze Cię nie wpierdalaj się więcej do mojego życia i nie odwracaj go do góry nogami. Teraz jestem ostrożna i nie pozwolę się zranić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV