głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
burnoholiczka_ Bo ona bez Ciebie umierała. Dzień po dniu jej życie coraz to bardziej nie miało sensu. Zrobiłeś jej tyle złego że powinna Cie nienawidzić z całego serca powinie

burnoholiczka_

burnoholiczka_.moblo.pl
Bo ona bez Ciebie umierała. Dzień po dniu jej życie coraz to bardziej nie miało sensu. Zrobiłeś jej tyle złego że powinna Cie nienawidzić z całego serca powinieneś by
Bo ona bez Ciebie umierała. Dzień... teksty

burnoholiczka_ dodano: 17 marca 2013

Bo ona bez Ciebie umierała. Dzień po dniu jej życie coraz to bardziej nie miało sensu. Zrobiłeś jej tyle złego że powinna Cie nienawidzić z całego serca, powinieneś być dla niej nikim. Jednak tak nie było. Wyzywała Cie od skurwysynów, ale jak byś do niej podszedł i chciał się przytulić, rzuciła by Ci się na szyje. Nie chce o Tobie myśleć ani więcej o Tobie śnić. Jedyne czego pragnie to abyś przestał być częścią jej życia.

On ma zajebisty charakter  dlatego go... teksty

burnoholiczka_ dodano: 16 marca 2013

On ma zajebisty charakter, dlatego go tak kocham, za to jego podejście. Może denerwuje mnie to że nie zawsze szczerze mówi o swoich uczuciach, ale z tym ma problem większość chłopaków. On pasuje do mnie, o takim chłopaku marzyłam .. jest dla mnie ideałem .. i właśnie dlatego tak trudno mi jest to zakończyć... bo to wszystko nadal trwa w mojej głowie...nie umiem zapomnieć...

nie jestem gotowa na to   żebyś... teksty

burnoholiczka_ dodano: 16 marca 2013

nie jestem gotowa na to , żebyś zniknął z mojego życia . żebym budziła się z myślą , że mam przed sobą kolejny dzień bez Ciebie , nie chcę jeść , spotykać się ze znajomymi , nie chcę wychodzić , nie chcę nic jeśli Ciebie ma nie być . nie chcę oddychać , mrugać oczami , nie chcę czuć bicia swojego serca . nie wyobrażam sobie żadnej czynności . nie chcę wieczorów podczas których zdam sobie sprawę z tego , że to naprawdę koniec , że mam się pozbyć złudnych nadziei i żyć dalej . nie chcę sprawdzania co chwilę telefonu z myślą , że może napisałeś . boję się , cholernie się boję że cię stracę bo wiem , że nie dam sobie rady , nawet nie chcę dać . kocham cię bardziej niż bardzo i wiem , że to wszystko nic nie da , odchodzisz pomału zabierając już za sobą małe części mnie . / grozisz_mi_xd

Jesteś moim szczęściem  wiarą i... teksty

burnoholiczka_ dodano: 10 marca 2013

Jesteś moim szczęściem, wiarą i nadzieją, światłem w mroku, przyszłością, powietrzem, całym światem.. Bądź dla mnie tym wszystkim już zawsze.

Poza kontrolą widzę kres  skoro... teksty

burnoholiczka_ dodano: 10 marca 2013

Poza kontrolą widzę kres, skoro ciebie nie ma obok, nie ma łez, nie ma słów, które bolą. Czuję stres, a zarazem ukojenie bo mimo wszystko wiem, że ja mam czyste sumienie, a ty co możesz powiedzieć, skoro dawno wyszło na jaw kto ciągle udawał, no a kto się kurwa starał.

po wszystkim nauczysz się  że... teksty

burnoholiczka_ dodano: 9 marca 2013

po wszystkim nauczysz się, że istnieje różnica między trzymaniem się za ręce a zakochaniem, że pocałunki nie zawsze coś znaczą, obietnice szybko można złamać, a 'do widzenia' czasami znaczy 'żegnaj' .

trudno jest rozpocząć nowy związek... teksty

burnoholiczka_ dodano: 8 marca 2013

trudno jest rozpocząć nowy związek, kiedy wciąż posiadamy gorzkie wspomnienia z poprzedniego .

kocham go  ale nie chce już go... teksty

burnoholiczka_ dodano: 8 marca 2013

kocham go, ale nie chce już go kochać, nie chce cierpieć przez niego nigdy więcej. Dał mi wiele szczęścia, ale gdybym wiedziała jaka jest tego cena nie zaczynałabym tego. Najlepiej zerwałabym z nim kontakt, żeby zniknął z mojego życia, ale dobrze wiem że zostanie w nim na zawsze. Jestem uzależniona od tego rodzaju bólu i chyba nie zamierzam się uwolnić.

' kocham go   ale nie chce już go... teksty

burnoholiczka_ dodano: 7 marca 2013

' kocham go , ale nie chce już go kochać , nie chce więcej cierpieć .

Nie imponuję mi chlanie  palenie i... teksty

burnoholiczka_ dodano: 7 marca 2013

Nie imponuję mi chlanie, palenie i ćpanie. Jedyne czym możesz przede mną zabłysnąć to inteligencją, nie robieniem z siebie idioty. Więc kolego, ogarnij bo chwalenie się słabymi ocenami nie robi na mnie wrażenie, nie interesuje mnie to ile potrafisz wypić, co robisz pijany i po tych innych rzeczach. Pomacham Ci ze szczytu gdy będziesz na dnie, a wtedy wspomnisz moje słowa.

Ciągle myślę o chwilach  kiedy... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 marca 2013

Ciągle myślę o chwilach, kiedy mnie oszukiwałeś, sprawiałeś, że wierzyłam, że to ja zawsze robię coś źle. A ja nie chcę żyć w ten sposób, wsłuchując się w każde wypowiedziane przez ciebie słowo. Powiedziałeś, że mógłbyś dać sobie spokój. ~ Kimbra .

Można się uzależnić od pewnego... teksty

burnoholiczka_ dodano: 6 marca 2013

Można się uzależnić od pewnego rodzaju smutku, to jak pogodzenie się z końcem. Więc gdy stwierdziliśmy, że to nie ma sensu, powiedziałaś, że wciąż możemy być przyjaciółmi. Ale muszę przyznać, że byłem zadowolony, że to już koniec. ~ Gotye .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV