głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Nie wiem dlaczego ale po prostu tak automatycznie odrzucam od siebie wszystkich facetów jacy do mnie podchodzą. Czasem nie chcą ode mnie wiele ale ja i tak mówi

black-inside

black-inside.moblo.pl
Nie wiem dlaczego ale po prostu tak automatycznie odrzucam od siebie wszystkich facetów jacy do mnie podchodzą. Czasem nie chcą ode mnie wiele ale ja i tak mówię 'nie'
Nie wiem dlaczego  ale po prostu tak... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Nie wiem dlaczego, ale po prostu tak automatycznie odrzucam od siebie wszystkich facetów jacy do mnie podchodzą. Czasem nie chcą ode mnie wiele, ale ja i tak mówię 'nie' i uciekam jak najdalej. Odpycham ich, udaję niedostępną. W podświadomości mam zapisane, że muszę być sama, że nikt nie może przebywać ze mną dłużej. Nie wiem jak się z tego uwolnić, przecież mam prawo poznać kogoś nowego, mam prawo być szczęśliwa i korzystać z życia, ale ta miłość, która jest we mnie tak mnie blokuje, tak to ona, to napewno ona sprawia, że boję się kogokolwiek przyjąć na dłużej. Nie chcę tak, bo boję się, że przez to stracę szansę na swoje szczęście. Tylko jak to wszystko pokonać? / napisana

Dziś jestem sam tu  nie ma tu... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Dziś jestem sam tu, nie ma tu ziomków, koksu, szmul.

Wlewam do szklanki resztkę wódki... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Wlewam do szklanki resztkę wódki, jestem pijany i stoję tak w kuchni, próbuję odczytać kartkę od matki, chyba przypala się krupnik.

Teraz wiem ile mieliśmy szczęścia... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Teraz wiem ile mieliśmy szczęścia, że znaleźliśmy się w tym całym tłoku, mieszkałaś gdzieś zupełnie w innym osiedlu, tak oddalonym od mojego bloku, razem przezwyciężymy trudne chwile, bo razem jest lepiej, tak miło;)

Żyję miłością to mnie napędza... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Żyję miłością to mnie napędza, to taka pozytywna wibracja.

Znikają gdzieś w oparach dymu... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Znikają gdzieś w oparach dymu, alkoholu i nikotyny, następnego dnia nie miał już tak zadowolonej miny, ja mówię: "co jest"?, a że on mówi mało, mówi, że nic się nie stało, ja teraz wiem, że kiedyś był ktoś, kto odszedł, na kim kiedyś mu zależało, teraz źle się czuje z tym i go mdli, teraz te szybkie znajomości.

Tyle kobiet kryje się za grubą... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Tyle kobiet kryje się za grubą warstwą makijażu, choćbyś bardzo chciał to nie odczytasz nic z jej twarzy, udają Bóg wie, kogo wdzięczą się na każdym kroku, podkreślają ile mają zalet, kręcą gdzieś na boku, są niebezpieczne, parzą jak pokrzywy, a wdzięku mają tyle, co muszla klozetowa.

Kiedy jestem sam nie wytrzymuję tego... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Kiedy jestem sam nie wytrzymuję tego długo, nie bawi mnie nic i wszystko traci smak, takie mdłe.

Przy niej odpoczywają moje zmęczone... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Przy niej odpoczywają moje zmęczone mięśnie, i ciepło, uśmiech, za który oddałbym wszystko.

Uleciały niemiłe sprawy  które... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Uleciały niemiłe sprawy, które kuły, zagoiły się rany i minęły smutki, które po głowie się snuły tak bez sensu, wszystko to pakuje gdzieś na same dno kredensu, bo tak dobrze mieć Ciebie tak blisko, mówić o tym, co boli, co gryzie sumienie, mówić po prostu wszystko.

Chodź byś zgrywał twardziela i... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Chodź byś zgrywał twardziela i stroił miny, to ja Ci mówię, że potrzebna jest ta druga połowa, bo tak jak mówił Płomień nic nie działa jak miłe słowa, co uspakajają duszę i ciało, bo ciepłych słów zawsze jest za mało.

Nie umiem pływać  śniło mi się... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Nie umiem pływać, śniło mi się znowu, że się topię, nic nie mogę poradzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV