głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Zakochaj się gdy będziesz gotowy nie gdy jesteś samotny. Nie walcz ciągle o niego nie tłumacz że nie ma dla Ciebie czasu bo ma ciężki okres w życiu nie potrafi

black-inside

black-inside.moblo.pl
Zakochaj się gdy będziesz gotowy nie gdy jesteś samotny.
Zakochaj się  gdy będziesz gotowy... teksty

black-inside dodano: 20 marca 2014

Zakochaj się, gdy będziesz gotowy, nie, gdy jesteś samotny.

Nie walcz ciągle o niego  nie... teksty

black-inside dodano: 20 marca 2014

Nie walcz ciągle o niego, nie tłumacz, że nie ma dla Ciebie czasu, bo ma ciężki okres w życiu, nie potrafi zakończyć związku, nikt go do niczego nie zmusza, nie łudź się, że zależy mu na Tobie, choć tego nie okazuje, że na pewno pamięta, choć nie dzwoni, że może za rok znów Cię przytuli, a może w przyszłym wcieleniu? może po 33 latach, 2 rozwodach, 15 romansach i zmiennych kolejach kariery, wreszcie zauważy i pokocha... ceń siebie, swój czas, godność, nie zadowalaj się namiastką typu "lepsze to niż nic", odejdź z podniesiona głową, nie użalaj się, nie płacz w jego obecności, nie oskarżaj go, że przez niego straciłaś najlepsze lata życia, w końcu sama mu je dałaś, żeby nie pomyślał, co widział w tej rozmazanej histeryczce... i przyrzeknij sobie jedno: NIGDY WIĘCEJ MGLISTYCH, TOKSYCZNYCH ZWIĄZKÓW.

Już nie przechodzą mnie dreszcze... teksty

black-inside dodano: 20 marca 2014

Już nie przechodzą mnie dreszcze, już nie brakuje mi powietrza, już nie wołam jeszcze, jeszcze, jeszcze.

Chcę dziś pić i tańczyć aż... teksty

black-inside dodano: 20 marca 2014

Chcę dziś pić i tańczyć aż wybuchną basy.

“Nigdy nie zakładaj  że nie... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

“Nigdy nie zakładaj, że nie jesteś dość atrakcyjna i musisz to nadrobić, nadskakując mężczyźnie, gust jest rzeczą subiektywna, a, która dla jednego jest brzydula, może być pięknością dla innego.”

Spotykam ziomka  więc z nim pakuję... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Spotykam ziomka, więc z nim pakuję się do wózka i na buszka lub dwa, bierzemy dwie znajome, browar puszka, szlug, blant, przepnę się pasem, ziomal ciśnie lepiej trasę, częstuję panny Malborasem, kręcę tymczasem.

Właśnie przyniosłeś mi kwiaty  i... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Właśnie przyniosłeś mi kwiaty, i strasznie się wzruszyłam, bo myślałam o Tobie cały dzień, pewnie to dziwne, rozpłakać się po otrzymaniu kwiatów i tak miotać się w zaskoczeniu, ale nie wiedziałam gdzie ukryć tekst, który piszę, w każdym razie, nie chodź w butach po mieszkaniu, chcesz herbaty z miętą i cytryną? a, i... odgazowałam Twoją colę, kocham Cię;)

Gdy inni Cię okłamią  ja powiem Ci... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Gdy inni Cię okłamią, ja powiem Ci prawdę, mam tylko jedną pasję, mogę być jak pięć gwiazdek na Twojej marynarce, jak Rolex na ręku i niezawodne wsparcie, coś na co lubisz patrzeć, ale jest też przydatne.

Jesteś na tyle atrakcyjna  na ile... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Jesteś na tyle atrakcyjna, na ile się czujesz, wszystko zaczyna się w głowie!

Będę Cię uzupełniać i wspierać... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Będę Cię uzupełniać i wspierać, nieważne, w sukcesie czy porażce, jedyne czego pragnę, będę w Ciebie wierzyć, choćby inni zwątpili, i będę stać za Tobą choćbyś tracił sam siły, i ufam bezgranicznie, że nie poddasz się dla mnie, jedyne czego pragnę, Twojej pięknej duszy i Twoich dłoni ciepłych, Twojego umysłu i dwóch szaroniebieskich oczu, tak szlachetnych które patrzą na mnie, jedyne czego pragnę.

Zabawne  że najważniejsze te rzeczy... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

Zabawne, że najważniejsze te rzeczy w życiu, może los żwawo tu zmieni w moment, a niektóre błahe te pozostaną tu niezmienione.

“  Najgorzej jest wtedy  kiedy ona... teksty

black-inside dodano: 19 marca 2014

“ -Najgorzej jest wtedy, kiedy ona jest obok - mruknął. Opierał dłonie o parapet, patrzył na księżyc. Bezchmurne niebo, warunki do obserwacji wprost idealne. - Najgorzej jest wtedy, kiedy w jej brązowych oczach mogę dostrzec odbicie mojej twarzy. Kiedy do głowy uderza mi słodki zapach jej perfum, mącący myśli. Kiedy niemal czuję ciepło jej skóry, bliskość jej ciała. Wyprostował się. Bezwiednie potarł otwartą dłonią lewy nadgarstek. Opuszkami palców instynktownie odnalazł wypukłości. Blizny, które jakoś same nie chciały zniknąć. - Bo wtedy... Wtedy ta odległość między nami jest najbardziej odczuwalna. Bo co z tego, że jest tak blisko, skoro nie mogę jej objąć, przytulić? Co z tego, skoro nie mogę skosztować smaku jej warg, który wcześniej tak mocno wyrył mi się w pamięci? - Odrzucił głowę do tyłu, westchnął ciężko. Czuł zimno przedostające się przez nieszczelnie zamknięte okno. - Pieprzona miłość... Ten ból... To chyba jedna z najgorszych rzeczy, które mogą spotkać człowieka. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV