głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Miała miliard w rozumie słuchała rapu ja stawałem się raperem głównie by jej imponować bo dawała mi tak wiele korepetycje z rapu po godzinach z NWA Heltah Skelt

black-inside

black-inside.moblo.pl
Miała miliard w rozumie słuchała rapu ja stawałem się raperem głównie by jej imponować bo dawała mi tak wiele korepetycje z rapu po godzinach z NWA Heltah Skeltah
Miała miliard w rozumie  słuchała... teksty

black-inside dodano: 30 marca 2014

Miała miliard w rozumie, słuchała rapu, ja stawałem się raperem głównie, by jej imponować, bo dawała mi tak wiele, korepetycje z rapu po godzinach z NWA, Heltah Skeltah, Gravediggaz i gdzie są te, dla których rap to nie R. Kelly które jara styl Cosmo, ale tego z paneli, które wolą spalić lolka nad Wisłą, niż mieć sporo bubli, które lśnią i błyszczą, które chcą czuć nie gonić za pozycją kryzys na rynku, a ja mam farta mimo wszystko, po swojej drodze życia iść ze zgrają tych szczególnych, którzy inspiracje mi dają, znasz na bank kogoś z kim chwilę trwają zbyt krótko, że nawet całe życie to za mało.

Żal jest chyba bardziej... teksty

black-inside dodano: 30 marca 2014

Żal jest chyba bardziej ciężkostrawny od prawdy, trawisz go samotnie chcąc, by było tak jak dawniej.

Żyję życiem tak spektakularnie... teksty

black-inside dodano: 30 marca 2014

Żyję życiem tak spektakularnie, nie widzę ograniczeń, są takie absurdalne, nie może być nazbyt źle, jeżeli masz cel, nie wiesz, na co mnie stać, nawet, jak znasz mnie, żyłem blisko dna, nie tylko czas odcisnął na mnie swoje piętno, było ciężko, byłem tam, to tylko ja, nic nie przychodzi samo, niczego mi nie dano, tak już mam od lat, nie umiem dać za wygraną.

Patrzę w przód  widzę cel  widok... teksty

black-inside dodano: 30 marca 2014

Patrzę w przód, widzę cel, widok nie tak zły.

Ja wybieram postęp  gadki przy... teksty

black-inside dodano: 30 marca 2014

Ja wybieram postęp, gadki przy goudzie, raz proste jak powiedzieć 'nie pij', raz trudne jak nie pić, gdy wszystko Ci się wali.

Zderzenie z dorosłością  pokazało... teksty

black-inside dodano: 30 marca 2014

Zderzenie z dorosłością, pokazało mi co jest ważne, a co nie, wiesz, trzeba czasem być na dnie, by docenić słońce, by docenić proste rzeczy.

Jest kilka osób za którymi... teksty

black-inside dodano: 29 marca 2014

Jest kilka osób za którymi będziesz tęsknił, bo te kilka osób, to milion chwil, setki uczuć, serca ukłuć, o których teraz będziesz tylko śnił, na mocy danej nam przez wolność.

Chociaż chuj strzelił plany  czuję... teksty

black-inside dodano: 29 marca 2014

Chociaż chuj strzelił plany, czuję się wygrany.

Czasami czerwone znaczy 'iść'. teksty

black-inside dodano: 29 marca 2014

Czasami czerwone znaczy 'iść'.

Są ludzie  do których nie mam... teksty

black-inside dodano: 29 marca 2014

Są ludzie, do których nie mam szacunku za to, że są po prostu, kumasz? ale nie przeżywam ich jak życia, mam w dupie zazwyczaj.

Dość porażek  dowodów na to  co... teksty

black-inside dodano: 29 marca 2014

Dość porażek, dowodów na to, co jest ważne, hedonizmu, dość ascezy, cholernej presji, mnóstwa przeżyć, układów, kompromisów, cudzych butów w moim życiu, ślepej wiary, dość obowiązków, coś jest ze mną nie w porządku? Mam dość istnienia sensu, zbyt wiele pustki w sercu, własnych myśli, ludzkich głosów, dość muzyki, pokory, dobych rad, na zewnątrz chłodny wiatr, zabierze gniew ten z moich ust, mam dość przemyśleń, pustych słów, dość walki, dość niemocy, przeczucia, że czas skończyć, wszechwiedzących ignorantów, wezwań do spłat raty w banku, falsyfikaty mam tu, miłość, przyjaźń i szacunek, bazar uczuć, full podróbek, też masz dosyć? witam w klubie.

Obojętnie czy jest git  możesz... teksty

black-inside dodano: 29 marca 2014

Obojętnie czy jest git, możesz pękać jak szyba, kiedy się pojawia rysa, możesz stać jak tur, jak słup, co typ na nim dziś zatrzymał jeep, mogę stracić, mogę mieć, możesz olać mnie lub chcieć, ktoś ma coś, co Ty masz gdzieś, na przyjście i na wyjście "cześć", nie obchodzi mnie twój fart i pech, i czy znasz ten dźwięk wciąganych ściech, mam stan jakbym przeżył sam cały świata żal, na szczęście.. jest tak obojętnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV