głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside If I could escape and recreate a place that’s my own world and I could be your favorite girl forever perfectly together and tell me boy now wouldn't that be swe

black-inside

black-inside.moblo.pl
If I could escape and recreate a place that’s my own world and I could be your favorite girl forever perfectly together and tell me boy now wouldn't that be sweet? i
If I could escape and recreate a... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

If I could escape and recreate a place that’s my own world, and I could be your favorite girl forever, perfectly together, and tell me boy now wouldn't that be sweet? if I could be sweet, sorry boy I know I've been a real bad girl, I didn't mean for you to get hurt, whatsoever, we can make it better, and tell me boy now wouldn't that be sweet?

Let's talk about you and me. teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Let's talk about you and me.

Zrobiłem to wszystko w co wierzyłem... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Zrobiłem to wszystko w co wierzyłem, choć mówili, że nie uda się, jestem coraz wyżej, a bez nich jest milej.

Biorę wdech  piję trzecią kawę... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Biorę wdech, piję trzecią kawę, nie mam czasu na sen.

Słyszę jak przyśpiesza serce... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Słyszę jak przyśpiesza serce, czuję to wyraźnie, to jak spacer nad przepaścią po linie.

 Kobieta zwykle kłóci się z... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

"Kobieta zwykle kłóci się z ludźmi, na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby, które ją denerwują."

''Nie patrz na liczby. Nie licz... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

''Nie patrz na liczby. Nie licz centymetrów, kilogramów, wydanych i zarobionych złotówek. Zadaj sobie tylko jedno, za to bardzo ważne pytanie: czy w miejscu, w którym jesteś, jesteś choć trochę szczęśliwa? To niesamowite, że przejmujemy się opiniami absolutnie wszystkich dokoła, ale rzadko kiedy myślimy o sobie sami. Czyli nie przez pryzmat naszych matek, sióstr, przyjaciółek czy babć. Nie przez pryzmat naszych byłych, przyszłych i obecnych facetów. Nie przez pryzmat koleżanek z pracy, z którymi łączy nas jeden automat do kawy, ani przez pryzmat elity sąsiedzkiej, która tylko czeka ze swoimi poduszkami, aż na parapety zacznie docierać słońce. Im wszystkim nie musisz się wcale podobać. Nie jesteś zupą pomidorową, żeby Cię wszyscy lubili, ani karetką pogotowia, żeby Cię wszyscy potrzebowali. Trzymaj z tymi, którzy są Ci bliscy, a opinią zrzęd przejmuj się tyle, co promocją czopków na gorączkę - to, że jest, nie znaczy, że musisz z niej od razu korzystać.

.. jeśli początkowo będzie Ci... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

.. jeśli początkowo będzie Ci trudno, a inni będą Cię wyszydzać, podkopywać i odbierać pewności, to przypomnij im, że ludzie dzielą się na dwa typy. Na tych, którzy wspinają się na góry oraz tych, którzy siedzą w cieniu gór i krytykują wspinających się. Oni już wybrali, chyba nie chcesz do nich dołączyć? I tak, pewnie, że wspinaczka zaboli. Tak samo, jak za dzieciaka bolały kolana, kiedy kolejny raz zdzierałaś je sobie do krwi, ucząc się jeździć na rowerze. Wątpisz, że się opłacało? Kolana pogojone, ale ile frajdy. I jak niewiele w gruncie rzeczy Cię to kosztowało, skoro z efektów nauki korzystać możesz do dzisiaj. Dlatego wstawaj i powalcz o siebie, a ilekroć uznasz, że nie dasz rady lub do czegoś się nie nadajesz, uśmiechnij się najszerzej jak umiesz i przypomnij sobie, co powiedział znany bokser, Muhammad Ali: ''jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie''.

Wtedy śmigałem w air maxach i... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Wtedy śmigałem w air maxach i szarym kapturze, znajomi kręcili filmy, a ja spałem gdzieś w biurze.

Nigdy nie chciałem podziwu  zawsze... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Nigdy nie chciałem podziwu, zawsze chciałem wiedzieć co czujesz.

Może znasz to z autopsji  chcesz... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Może znasz to z autopsji, chcesz wrócić do miejsca, w którym na moment przestała się kręcić ziemia.

Tak trwaliśmy stres kojąc winem. teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Tak trwaliśmy stres kojąc winem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV