głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Kobieta zwykle kłóci się z ludźmi na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby które ją denerwują. ''Nie patrz na liczby. Nie licz cen

black-inside

black-inside.moblo.pl
Kobieta zwykle kłóci się z ludźmi na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby które ją denerwują.
 Kobieta zwykle kłóci się z... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

"Kobieta zwykle kłóci się z ludźmi, na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby, które ją denerwują."

''Nie patrz na liczby. Nie licz... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

''Nie patrz na liczby. Nie licz centymetrów, kilogramów, wydanych i zarobionych złotówek. Zadaj sobie tylko jedno, za to bardzo ważne pytanie: czy w miejscu, w którym jesteś, jesteś choć trochę szczęśliwa? To niesamowite, że przejmujemy się opiniami absolutnie wszystkich dokoła, ale rzadko kiedy myślimy o sobie sami. Czyli nie przez pryzmat naszych matek, sióstr, przyjaciółek czy babć. Nie przez pryzmat naszych byłych, przyszłych i obecnych facetów. Nie przez pryzmat koleżanek z pracy, z którymi łączy nas jeden automat do kawy, ani przez pryzmat elity sąsiedzkiej, która tylko czeka ze swoimi poduszkami, aż na parapety zacznie docierać słońce. Im wszystkim nie musisz się wcale podobać. Nie jesteś zupą pomidorową, żeby Cię wszyscy lubili, ani karetką pogotowia, żeby Cię wszyscy potrzebowali. Trzymaj z tymi, którzy są Ci bliscy, a opinią zrzęd przejmuj się tyle, co promocją czopków na gorączkę - to, że jest, nie znaczy, że musisz z niej od razu korzystać.

.. jeśli początkowo będzie Ci... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

.. jeśli początkowo będzie Ci trudno, a inni będą Cię wyszydzać, podkopywać i odbierać pewności, to przypomnij im, że ludzie dzielą się na dwa typy. Na tych, którzy wspinają się na góry oraz tych, którzy siedzą w cieniu gór i krytykują wspinających się. Oni już wybrali, chyba nie chcesz do nich dołączyć? I tak, pewnie, że wspinaczka zaboli. Tak samo, jak za dzieciaka bolały kolana, kiedy kolejny raz zdzierałaś je sobie do krwi, ucząc się jeździć na rowerze. Wątpisz, że się opłacało? Kolana pogojone, ale ile frajdy. I jak niewiele w gruncie rzeczy Cię to kosztowało, skoro z efektów nauki korzystać możesz do dzisiaj. Dlatego wstawaj i powalcz o siebie, a ilekroć uznasz, że nie dasz rady lub do czegoś się nie nadajesz, uśmiechnij się najszerzej jak umiesz i przypomnij sobie, co powiedział znany bokser, Muhammad Ali: ''jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie''.

Wtedy śmigałem w air maxach i... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Wtedy śmigałem w air maxach i szarym kapturze, znajomi kręcili filmy, a ja spałem gdzieś w biurze.

Nigdy nie chciałem podziwu  zawsze... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Nigdy nie chciałem podziwu, zawsze chciałem wiedzieć co czujesz.

Może znasz to z autopsji  chcesz... teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Może znasz to z autopsji, chcesz wrócić do miejsca, w którym na moment przestała się kręcić ziemia.

Tak trwaliśmy stres kojąc winem. teksty

black-inside dodano: 16 maja 2016

Tak trwaliśmy stres kojąc winem.

Włóż te zmysłowe buty mała  weź... teksty

black-inside dodano: 14 maja 2016

Włóż te zmysłowe buty mała, weź ze sobą ogień.

Sporo czytam  palę sporo szczyta i... teksty

black-inside dodano: 14 maja 2016

Sporo czytam, palę sporo szczyta i mam chęć czasem się trochę porozliczać za swoje, nie odwrotnie, nikomu nie mam za złe, nie mogę, za często na własne brudy strzelam palcem... środkowym.

Miasto ciągnie mnie jak małe... teksty

black-inside dodano: 14 maja 2016

Miasto ciągnie mnie jak małe dziecko za rękaw.

Czemu jest tak spokojnie? to nie... teksty

black-inside dodano: 14 maja 2016

Czemu jest tak spokojnie? to nie dociera do mnie, może po prostu się otwieram wolniej, milcząc nic nie osiągniesz, tylko widok jak odpływam z prądem.

Skoro życie to szkoła to muszę... teksty

black-inside dodano: 14 maja 2016

Skoro życie to szkoła to muszę przeżyć je z klasą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV