głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Jakby porównać panny do ubrań nikt nie chce tych które były mierzone wychodzą nici jak ze szmaty chcesz zrobić materiał na żonę. Wiem kogo chce kochać i dalej t

black-inside

black-inside.moblo.pl
Jakby porównać panny do ubrań nikt nie chce tych które były mierzone wychodzą nici jak ze szmaty chcesz zrobić materiał na żonę.
Jakby porównać panny do ubrań... teksty

black-inside dodano: 25 lipca 2016

Jakby porównać panny do ubrań - nikt nie chce tych, które były mierzone, wychodzą nici jak ze szmaty chcesz zrobić materiał na żonę.

Wiem kogo chce kochać i dalej... teksty

black-inside dodano: 22 lipca 2016

Wiem kogo chce kochać i dalej trzymać za rękę. /czarna-mamba

Stawiam wszystko na jedną kartę i... teksty

black-inside dodano: 20 lipca 2016

Stawiam wszystko na jedną kartę i tak później wszystko na nic.

Cały czas pamiętam  cały czas... teksty

black-inside dodano: 20 lipca 2016

Cały czas pamiętam, cały czas tęsknię i kocham Cię najmocniej.

Będzie dobrze dzieciak  jak... teksty

black-inside dodano: 16 lipca 2016

Będzie dobrze dzieciak, jak ogarniesz własne zmory.

Życie płynie sobie między:  a... teksty

black-inside dodano: 16 lipca 2016

Życie płynie sobie między: "a pamiętasz jak?", a "a może kiedyś".

''O pewne rzeczy w życiu warto... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

''O pewne rzeczy w życiu warto walczyć do samego końca. Do usranej śmierci. Nigdy kończąc związek nie jest się do końca pewnym czy podejmuje się słuszną decyzję. U mnie zawsze była pewność, po czym zwątpienie - może nie zrobiłam wszystkiego, by to ratować?''.

''W głowie pojawia się obraz mojej... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

''W głowie pojawia się obraz mojej osoby sprzed kilku miesięcy. Zapatrzona w laptop i telefon i traktująca go jak powietrze. ''Nie teraz, zaraz, później''. ''Muszę to skończyć, jestem zmęczona, nie mów teraz do mnie''. Dochodzi do mnie brutalna prawda o samej sobie. Tego wieczora, gdy wróciliśmy odkładam telefon, wyłączam laptop, usypiam Polę i włączam film. Wtulam się w niego jak gdybyśmy znali się miesiąc. Zapalam świeczki i całuję go w polik, na co on odpowiada mi całusem w czoło. Rozpływam się. Nie czułam tego całe wieki. Rano przed pracą całuje mnie w policzek… Kiedy wraca, czeka na niego ciepły obiad wysprzątane mieszkanie i ja cała w skowronkach. Znów trzymamy się za ręce, żartujemy… I znów… znów ledwo wszedł i pozostawiał wszystko na wierzchu jak leci. Korci mnie niesamowicie, zwrócić uwagę, znów zrobić grandę o nic, ale.. przestań Ty głupia idiotko! Chowam tą cukierniczkę, którą przed chwilą wyjął, chowam tą koszulkę, którą rzucił na kanapę. Zajmuje mi to dwie minuty..

''.. dwie pieprzone minuty  o które... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

''.. dwie pieprzone minuty, o które toczyłam wojny każdego dnia. Nazajutrz ten sam schemat. Tu coś zostawił, tam coś zostawił. Mniej mnie to drażni, a wręcz śmieszy. Przecież pokochałam go z wszystkimi wadami. Rzucam słodkim głosem: ” Kochanie, ta cukierniczka to mnie drażni niesamowicie, chowaj ją proszę”. Odpowiada całkiem normalnie, znów zaczynamy żartować… Jest mi tak cholernie głupio. Mam wrażenie, że cały ten pieprzony kryzys, wszystko to było wojną o nic. Od słowa do słowa, aż w końcu tworzyliśmy między sobą jedno wielkie gówno.I teraz już zawsze, gdy słyszę to jego pieprzenie o czymś co jest dla mnie kompletnym idiotyzmem... jak widzę tą pieprzoną cukierniczkę, którą co chwilę chowam… jak widzę ten brudny t-shirt wsadzony z powrotem do szafy… za każdym razem przypominam sobie… że za coś tego człowieka pokochałam.''

Nie słucham  że gram nie w... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Nie słucham, że gram nie w porządku wobec niej, bo gram mam w papierze i to nie tak jak było na początku, obecnie to raj zmienił nam się w 'nie wierzę'.

Czy chciałbym poczuć coś nowego... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Czy chciałbym poczuć coś nowego czy nie? nie wiem sam, za to bez tego czuję, że umieram w każdym dniu, gdy w łóżku myślę chujem i wyzywam ją od suk, chyba już nie zrozumiem, przecież tak tego chciałem, a teraz mi brakuje czego nie chciałem wcale.

Chłonę porażki  rano witają mnie... teksty

black-inside dodano: 15 lipca 2016

Chłonę porażki, rano witają mnie chłodne poranki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV