głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bialyanioleek Kiedyś myślałam że mi na Tobie zależy ale .. kiedyś myślałam też że jeśli nie zjem obiadu porwą mnie kosmici. no wybacz ! pewnie w tej chwili 857346 ludzi na św

bialyanioleek

bialyanioleek.moblo.pl
Kiedyś myślałam że mi na Tobie zależy ale .. kiedyś myślałam też że jeśli nie zjem obiadu porwą mnie kosmici. no wybacz !
Kiedyś myślałam  że mi na Tobie... teksty

bialyanioleek dodano: 24 października 2010

Kiedyś myślałam, że mi na Tobie zależy ale .. kiedyś myślałam też, że jeśli nie zjem obiadu porwą mnie kosmici. no wybacz !

pewnie w tej chwili 857346 ludzi na... teksty

bialyanioleek dodano: 24 października 2010

pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie , ucieka przed czymś , panicznie się tego bojąc . 747456 ludzi , płacze przez wspomnienia . 388948 jest chora na miłość , a ja , wyłożyłam nogi na biurko , zapaliłam papierosa i na wszystko mam wyjebane.

a ja widzę tą twoją zazdrość gdy... teksty

bialyanioleek dodano: 24 października 2010

a ja widzę tą twoją zazdrość gdy wysiadam z nim z samochodu.

no cóż  zawsze byłam... teksty

bialyanioleek dodano: 24 października 2010

no cóż, zawsze byłam skomplikowanym dzieckiem.

a dziś ?dziś mogę pokazać ci... teksty

bialyanioleek dodano: 23 października 2010

a dziś ?dziś mogę pokazać ci wymowny komunikat pod postacią środkowego palca.

kilka dziewcząt stanęło w małym... teksty

bialyanioleek dodano: 23 października 2010

kilka dziewcząt stanęło w małym kółku co chwila wybuchając piskliwym chichotem. siedziałam samotnie w ławce wpatrując się w zegarek. powinieneś być tu 10 minut temu. przecież to rozpoczęcie roku w nowej szkole, cholera jasna. w tym samym momencie stanąłeś w drzwiach a rozmowy ucichły. wszystkie wpatrzone w Ciebie nie były w stanie wykrztusić ani słowa. biel koszuli, marynarka ze stylowo uniesionymi rękawami, na nogach czarne spodnie i conversy czyniły Cię bardziej atrakcyjnym. odgarnąłeś niesforny kosmyk kasztanowych włosów opadający na czekoladowe oczy i uśmiechnąłeś się na mój widok. nagle wszystkie dziewczyny zdały sobie sprawę z mojej obecności. podszedłeś i nachylając się, żeby mnie pocałować jęknąłeś:- sorry, urwisie ale zajarałem po drodze.-westchnęłam .-chociaż raz mógłbyś się nie spóźniać.- wstałam widząc wchodzącego nauczyciela. złapałeś moją rękę i szepnąłeś.-dla Ciebie wszystko maleńka.- nie musiałam spoglądać. wiedziałam, że wszystkie dziewczyny już zabiły mnie wzrokiem.

bo ona za często płaczę. za szybko... teksty

bialyanioleek dodano: 23 października 2010

bo ona za często płaczę. za szybko się poddaję. ma za mało marzeń. i stanowczo za często trafia na sukinsynów.

Obudził ją sms. Napisał on.... teksty

bialyanioleek dodano: 23 października 2010

Obudził ją sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości "słuchaj.. nie mogę tak dalej" ee.. co się dzieje ? "..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" coo ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromatkę dzieci. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem .szła trzęsąc się, nogi jej się uginały ale szła. Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspolne chwle. Pierwszy pocałunek ? Pierwsze "kocham cię" .. nie wytrzymała. Wskoczyła do wody. Nie przeżyła. On tymczasem wysyłał jej sms "Prima aprilis kochanie.

Chciała tylko się przytulić. Nie... teksty

bialyanioleek dodano: 23 października 2010

Chciała tylko się przytulić. Nie miała ochoty na wielkie uczucie, nie chciała słyszeć kłamliwego 'kocham', bo już dawno przestała wierzyć facetom. Chciała się tylko najzwyczajniej w świecie przytulić.

jestem francuskimi perfumami... teksty

bialyanioleek dodano: 23 października 2010

jestem francuskimi perfumami, miłością w czarno-białych filmach i muzyką tą co lubisz.

Ale Ty jesteś brzydki.  A Ty pijana.... teksty

bialyanioleek dodano: 23 października 2010

Ale Ty jesteś brzydki. -A Ty pijana. -Ale ja wytrzeźwieje.

Plastikowy świat  pełen... teksty

bialyanioleek dodano: 23 października 2010

Plastikowy świat, pełen plastikowych Barbie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV