głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezznakumiloscii Kocham Cię to nie tylko słowa ale i jakiś obowiązek. To wyrzeczenie się pewnych rzeczy pewna obietnica którą powinieneś dotrzymać a Ty nie rozumiesz tych słów.

bezznakumiloscii

bezznakumiloscii.moblo.pl
Kocham Cię to nie tylko słowa ale i jakiś obowiązek. To wyrzeczenie się pewnych rzeczy pewna obietnica którą powinieneś dotrzymać a Ty nie rozumiesz tych słów.
Kocham Cię  to nie tylko słowa... teksty

bezznakumiloscii dodano: 15 luty 2015

Kocham Cię - to nie tylko słowa, ale i jakiś obowiązek. To wyrzeczenie się pewnych rzeczy, pewna obietnica, którą powinieneś dotrzymać, a Ty nie rozumiesz tych słów.

Oddałabym wszystko by choć na... teksty

bezznakumiloscii dodano: 15 luty 2015

Oddałabym wszystko, by choć na chwilę poczuć Cię blisko siebie.

Nie mam siły zdaje sobie z tego... teksty

bezznakumiloscii dodano: 11 luty 2015

Nie mam siły, zdaje sobie z tego sprawę już kolejny raz. Myśli zaprzeczają tysiącu kolejnym. Znowu płaczę, i nie wytrzymuję otaczającego mnie bólu. Ten świat.. stał się jakiś obcy. Wszystko zmieniło kształt i nawet dobre patrzenie na niego stało się zbyt trudne. Próbuję się uśmiechać, szczerze uśmiechać, tak jak zawsze mnie o to prosiłeś, ale uwierz, nie potrafię już. Kąciki ust opadają w dół częściej niż się unoszą. To chyba przez tą szarą codzienność i otaczająca mnie monotonie. Zdaję sobie sprawę, że jest coraz gorzej. Z dnia na dzień więcej pytań, i braku odpowiedzi na nie. Brakuje mi sił, i odwagi by iść dalej. Błąkam się gdzieś między drogami, którymi naprawdę ciężko iść. Błąkam się, myśląc nad kolejnym krokiem. Teraz pewnie powiedziałbyś, żebym wybrała drogę tą z rozumem, bo serce nie zawsze idzie tą dobrą. Pewnie popchnąłbyś mnie na nią, tak, żebym nie zdążyła się wycofać. Wiem, bo zawsze chroniłeś mnie od błędów. I chyba teraz potrzebuję Cię, bo bez Ciebie się pogubiłam.Wróć.

I w końcu dochodzi taki moment gdy... teksty

bezznakumiloscii dodano: 1 luty 2015

I w końcu dochodzi taki moment, gdy nie czujesz sensu istnienia. Moment, w którym wszystko traci barwy. W którym to wszystko, które kiedyś znaczyło tak wiele, nagle przestaje mieć znaczenie. To właśnie ten moment, w którym nie masz siły by walczyć o kolejny dzień, by walczyć o uśmiech, i o przetrwanie każdego nowego dnia. Moment, w którym już nawet nie krzyczysz, nie płaczesz, bo tak nagle coś w Tobie umiera i wszystko staje się obojętne. To właśnie ten moment kiedy bezsilność przeważa nad wszystkim, to właśnie to.. kiedy nie zostało Ci już nic.

Nie mów mi że wiesz co czuję bo... teksty

bezznakumiloscii dodano: 30 stycznia 2015

Nie mów mi, że wiesz co czuję, bo kiedy ja płakałam, Ty spałeś.

Kiedy siadaliśmy naprzeciwko siebie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 15 stycznia 2015

Kiedy siadaliśmy naprzeciwko siebie,jego oczy dokładnie mi się przyglądały,mimo tego nigdy nie zapytałam go dlaczego się tak we mnie wpatruje. Potrafił siedzieć tak długo,w totalnym bezruchu, i uśmiechać się do mnie,czekając aż mu to od wzajemnie. Śmiałam się z tego,bo jego uśmiech był bardzo 'łobuzerski',łobuz, z bardzo wielkim sercem. To mi się w Nim podobało,że mimo tego co robił,to nigdy nikogo nie zranił. Miał wielkie serce,które potrafił otworzyć do każdego. Ale do mnie otworzył je najbardziej. ` Uchyliłem Ci swojego nieba. - Zawsze powtarzał,kiedy w to wątpiłam. Kiedyś z ciekawości zapytałam go,co najbardziej we mnie lubi. Odpowiedział - wszystko,po czym przytulając mnie do siebie dodał,że jestem najlepszą przyjaciółką jaką mu dano. Przez chwilę w której mnie objął choć raz poczułam się ważna. Wiedziałam,że traktuje mnie jak kogoś więcej. Kogoś,dla kogo był w stanie zrobić wszystko. A ja chciałam tylko,żeby przy mnie był. I był,do końca dni swojego życia. To mi wystarczyło.

Patrz to już styczeń 2015.... teksty

bezznakumiloscii dodano: 13 stycznia 2015

Patrz, to już styczeń 2015. Właśnie minął rok od ostatniej rozmowy, ostatniego spojrzenia, od ostatnich słów wymienionych między sobą. Rok od ostatniego spojrzenia na świat i ostatniego oddechu. Rok odkąd Twoje delikatne serce się zatrzymało, właśnie tej nocy, w której zasnąłeś po raz ostatni, już nigdy się nie budząc. To już rok jak się nie widzieliśmy, czy może ja nie widziałam Ciebie, bo być może Ty gdzieś tu patrzysz na mnie, i pilnujesz, żebym się nie poddała. Nigdy nie kazałeś mi się poddawać , tylko walczyć, spinać się i iść do przodu. Mimo wszystko. Byłeś jak Anioł, który stróżował nade mną, i pilnował mnie, tak, bym czuła się bezpieczna. Dziękuję Ci za to, że pojawiłeś się właśnie w moim życiu, dałeś mi wiele, i nauczyłeś mnie o wiele, wiele więcej. Wiedz to, że byłeś, jesteś, i zawsze będziesz najlepszy, dziękuje za wszystko, braciszku.

Ten moment kiedy uświadamiasz sobie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 13 stycznia 2015

Ten moment kiedy uświadamiasz sobie, że On właśnie stał się tym najważniejszym. Ta chwila, w której dochodzisz do wniosku, że bez niego nic nie było by takie jak jest. Ten moment, kiedy uświadamiasz sobie jak bardzo Go kochasz i jak bardzo jest Ci potrzebny. Ten czas,w którym z Nim rozmawiasz, nagle stał się czasem bezcennym, czasem, którego nic już nie zastąpi, bo On jest przy Tobie. Ten moment w którym On stał się całym światem, jest tylko On, i nic poza Nim się nie liczy. Ta chwila w której problemy stawają się mniej istotne, bo On przy Tobie jest. A jego obecność sprawia, że potrafisz o nich zapomnieć. Przy Nim stajesz się najszczęśliwszą kobietą na Ziemi. A, gdy tylko zniknie Ci z oczu, już zaczynasz tęsknić. Chciałabyś się ponownie do niego przytulić, ale wiesz, że musisz przetrwać do kolejnego spotkania. Ta chwila w której niecierpliwie czekasz,aż wróci do domu, i w końcu się do Ciebie odezwie. Ten moment,w którym tęsknota przeważa nad wszystkim. Ten moment,gdzie miłość wygrała.

'' Mówisz że kochasz deszcz a... teksty

bezznakumiloscii dodano: 20 grudnia 2014

'' Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz. ''

Miłość to nie tylko 'kocham Cię'... teksty

bezznakumiloscii dodano: 18 grudnia 2014

Miłość to nie tylko 'kocham Cię' w sms`ach, czy rozmowie na gadu. Miłość to wspólne rozmawianie o wszystkim, patrząc sobie prosto w oczy. Miłość to wspólne pasje, dzielące się z drugą osobą. To uczenie się czegoś nowego. Nie siedzenie przed telewizorem w ręku trzymając szluga, czy piwo. To wspólne trzymanie się za ręce, i brnięcie dalej, choćby świat był naprzeciw. To wspólne dni, w których uczucia narastają. To wspólne noce, nie spędzone na seksie, a na przytulaniu się do siebie, i czucie tego bezpieczeństwa. To nie zwykłe buziaki, lecz pocałunki, które znaczą dla nas więcej, niż wszystko wokół. Miłość to nie zwykłe słowo, i uczucie móc powiedzieć, że się kocha. To troska, martwienie się, i sprawienie tak, żeby druga osoba czuła się bezpieczna. To wiara, i nadzieja, którą potrafimy ofiarować. To jak przyjaźń, która potrafi zrobić wszystko, żeby uszczęśliwić. Ale to jest coś więcej, to coś pięknego, a coś pięknego i prawdziwego możemy doświadczyć w życiu tylko raz.

Mówisz że mnie kochasz ale czy... teksty

bezznakumiloscii dodano: 18 grudnia 2014

Mówisz, że mnie kochasz, ale czy przyjechałbyś w środku nocy, gdybyś dostał sms`a, że umieram? Czy tłukłbyś się tyle kilometrów, tylko po to, by się ze mną pożegnać? Czy szybko byś zerwał się z łóżka, by być prędzej na miejscu? Czy bałbyś się, że już możesz do mnie nie zdążyć? Czy w drodze zacząłbyś zastanawiać się jak Twój świat wyglądałby beze mnie? Zaistniał by taki świat? A czy potrafiłbyś żyć, gdyby mnie już nie było? Jak szybko zapomniałbyś o kolorze moich oczu i moim uśmiechu? Powiedz mi, czy tęskniłbyś za mną choć odrobinę? Powiedz, jak długo pamiętałbyś kogoś takiego? Czy kiedykolwiek byłbyś w stanie o mnie zapomnieć? Czy jestem dla Ciebie na tyle ważna, że nigdy nie zapomniałbyś mnie? Czy mój obraz w Twojej pamięci pozostałby do końca, czy zanikłby już przed pierwszą rocznicą? Powiedz mi, czy jestem dla Ciebie na tyle ważna, że zapamiętałbyś mnie do końca swojego życia, czy jestem na tyle warta,żebyś uronił choć jedną łzę,z tęsknoty za mną.Powiedz mi,czy na tyle mnie kochasz?

Nigdy nie uznawaj za błąd kogoś z... teksty

bezznakumiloscii dodano: 23 listopada 2014

Nigdy nie uznawaj za błąd kogoś, z kim chociaż przez chwile poczułaś/eś się szczęśliwa/y.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV