głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezznakumiloscii Umarł tego samego dnia w szpitalu. Nienawidzę szpitali. Tęsknię za Nim. Za jego ciepłem za jego ogromem miłości i jego uśmiechem. Za jego poczuciem humoru i za

bezznakumiloscii

bezznakumiloscii.moblo.pl
Umarł tego samego dnia w szpitalu. Nienawidzę szpitali.
Umarł tego samego dnia w szpitalu.... teksty

bezznakumiloscii dodano: 29 lipca 2015

Umarł tego samego dnia w szpitalu. - Nienawidzę szpitali.

Tęsknię za Nim. Za jego ciepłem... teksty

bezznakumiloscii dodano: 25 lipca 2015

Tęsknię za Nim. Za jego ciepłem, za jego ogromem miłości, i jego uśmiechem. Za jego poczuciem humoru, i za tym ile dawał mi przez te lata, w których był przy mnie. Jego uśmiech, i jego słowa, zawsze sprawiały, że kąciki ust same unosiły się ku górze. On zawsze wiedział, jak podnieść na duchu, i jak sprawić by ktoś się uśmiechał. I choć czasem denerwował swoim zachowaniem, to jednak nic w przeciwieństwie do tego jakie szczęście dawał. Potrafił cieszyć się z tego co miał, gdyż nie było tego za wiele. On z niczego, potrafił zrobić coś cholernie wyjątkowego. Potrafił wszystko. Był jak Anioł Stróż,który zawsze z uśmiechem czuwał przy Nas, żebyśmy się nie pogubili. I udało mu się to. Pokazał nam jak walczyć, i jak to jest mieć cierpliwość, gdy życie nie toczy się najlepiej. Pokazał, że można być szczęśliwym, mimo tego, co tak naprawdę Nas otacza. I to w Nim lubiłam, że nigdy nie poddawał się, mimo tego, co działo się w koło. Takiego go pamiętam - szczęśliwego. Kocham Cię, dziadku.

  Minął rok  minie następny  ale... teksty

bezznakumiloscii dodano: 25 lipca 2015

` Minął rok, minie następny, ale to nie powróci, już nigdy.

Przy ostatniej naszej rozmowie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 15 czerwca 2015

Przy ostatniej naszej rozmowie uświadomiłam sobie,że już nie znaczysz tyle co kiedyś.Nic nie warte dialogi,słowa i przemijające obietnice.Kiedyś było inaczej,pamiętasz? Zawsze nie rozłączni,niczym najlepsze rodzeństwo.Kiedyś byliśmy w stanie skoczyć za sobą w ogień.Kiedyś,a co teraz? Spójrz.Minęło tylko kilka tygodni bez jakichkolwiek rozmów.Wiecznie przegadane noce i dnie,rozmowy o życiu i o codzienności,bycie przy sobie tak nagle stało się niczym,tak nagle i one się skończyły.Zauważ,że to wszystko znikło.Tak jakby nigdy tego nie było,jakby ta przyjaźń nie istniała.Jak to możliwe,że to wszystko między nami wygasło tak z dnia na dzień? Powiedz mi,jak? Nie rozumiem,jak ktoś kto był blaskiem w oczach nagle przestaje być ważny.Staje się tak zupełnie obcy i traci swoją wartość.I teraz popatrz,ja już nie myślę o Tobie.Nie mowie o Tobie,ani nie wspominam żadnych wspomnień z Tobą.Nie pamiętam nic co kiedyś wspominałam codziennie z kącikami ust ku górze.Przestałeś być ważny,całkowicie.Ale czy ja dla Ciebie też?

Nie mów nic. Po prostu uśmiechnij... teksty

bezznakumiloscii dodano: 7 czerwca 2015

Nie mów nic. Po prostu uśmiechnij się, uśmiechnij się właśnie dlatego, że zaczął się nowy dzień. Uśmiechnij się do nich, do tych wszystkich ludzi, nawet do tych, którzy nie są za Twoją osobą. Pokaż im, że potrafisz, pokaż, że jesteś szczęśliwa. Pokaż im, że jesteś silną dziewczyną, która zawsze daje sobie radę. Pokaż, że sama potrafisz sobie poradzić, że jesteś niezależna, i zawsze pomocna innym. Że mimo tego jak się czujesz, wszyscy inni mogą na Tobie polegać. Ale pamiętaj o jednym, nigdy, przenigdy nie pokazuj nikomu jak jest z Tobą źle, nie mów jak się czujesz, i jakie myśli chodzą Ci po głowie. Nie pokazuj tego, że sobie nie radzisz,i że jesteś słabsza niż im się wydaje. Po prostu zaciśnij zęby i idź do przodu. Tak by wszyscy myśleli, że jest w porządku. Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wykorzystać Twoją słabość. Zawsze znajdzie się ktoś kto zechce Cię zniszczyć. Dlatego stań się niezależna, bo teraz można polegać wyłącznie na sobie.

Nie przyzwyczajaj się do mnie  nie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 29 kwietnia 2015

Nie przyzwyczajaj się do mnie, nie zapamiętuj mojej twarzy, ani mojego uśmiechu. Nie zapamiętuj koloru moich oczu, ani rys na moich dłoniach. Nie zapamiętuj mojego zapachu, ani moich perfum, które poczujesz. Nie zapamiętuj tego co lubię, ani tego czego nienawidzę. Nie zapamiętuj co jest dla mnie ważne, a co jest mało istotne. Nie zapamiętuj mnie, ani tego co we mnie jest. Nie zapamiętuj moich słów, ani żadnych moich gestów. Nie zapamiętuj mojej osoby, nie mozesz jej zapamiętywać. Rozumiesz? Bo kiedy Ty już to wszystko zapamiętasz, kiedy dojdziesz do wniosku, że wiesz o mnie wszystko, właśnie wtedy kiedy Twoje serce wypełni się moją osobą. To ja odejdę. Mam w zwyczaju uciekać przed kimś kto mnie kocha. Nie umiem zawierać przyjaźni, gdzie z jednej strony ciągnie się poczucie miłości. Nie umiem, bo być może tak się nie da. Być może. Ale jedno wiem, nigdy, przenigdy nie przywiązuj się do mnie. Bo zaboli.

Bądź moim pamiętnikiem  który zna... teksty

bezznakumiloscii dodano: 23 kwietnia 2015

Bądź moim pamiętnikiem, który zna wszystkie moje sekrety. Bądź moją tajemnicą, którą będę odkrywała krok po kroku. Bądź moim losem, który będę poznawała czas po czasie. Bądź moją muzyką, którą słucham każdego dnia. Bądź moją ulubioną paczką żelek, którą kupuję, gdy mam dobry dzień. Bądź moim pudełkiem lodów, które jem, gdy jest mi źle. Bądź moim misiem, do którego będę mogła się przytulić, gdy jest źle i gdy jest dobrze. Bądź moją kołdrą, w którą wtulam się każdej nocy. Bądź moją kołysanką, przy której będę zasypiała. Bądź moim bohaterem, który będzie ratował mnie, gdy będę upadała. Bądź moim rycerzem, przy którym zawsze będę czuła się bezpiecznie. Bądź moim powietrzem, bez którego nie potrafiłabym żyć. Bądź moim tlenem, bez którego nie mogłabym oddychać. Bądź moim sercem, dzięki któremu żyję. Bądź - tym wszystkim czego potrzebuję.

A jutro? Któregoś dnia może go... teksty

bezznakumiloscii dodano: 22 marca 2015

A jutro? Któregoś dnia może go zabraknąć

I nagle dostrzegasz  że już nie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 19 marca 2015

I nagle dostrzegasz, że już nie jesteś taka jak kiedyś. Dostrzegasz to, że przez ostatni czas cholernie się zmieniłaś i może nie tego chciałaś, ale to życie Cie tak poprowadziło. W końcu dostrzegasz ile ważnych osób odeszło, a ile przybyło. Dostrzegasz kto został, a kto odszedł z własnej woli. I nagle uświadamiasz sobie, że nie wiele Ci jeszcze zostało. Zostało tylko kilka najważniejszych osób, tych o których odejściu nie byłabyś w stanie nawet pomyśleć. Osób, bez których to wszystko przestało by mieć znaczenie. I właśnie wtedy uświadamiasz też sobie z kim chciałabyś żyć, to właśnie z nim, prawda? To przy nim chciałabyś zasypać, i rano budzić się w jego ramionach. I już na samą myśl, że mogłoby go zabraknąć, krople łez spływają po twarzy. Nagle uświadamiasz sobie, że On jest dla Ciebie tym 'wszystkim', bez którego nie potrafiłabyś żyć, nie chciałabyś. Bo tylko jego pragniesz, i tylko z Nim chcesz być mimo wszystko. Jest Twoim najlepszym szczęściem, mam rację? Za bardzo to znam.

Pogubiłam się. Wiesz? Nie umiem... teksty

bezznakumiloscii dodano: 17 marca 2015

Pogubiłam się. Wiesz? Nie umiem odnaleźć się w tym źle, które mnie otacza. Nie umiem już zrozumieć siebie, ani innych ludzi. Nie umiem, tylko dlaczego? Wydawało się być wszystko dobrze, ale czy na pewno? Nie, nie do końca. Od kiedy ostatni raz widziałam Cię leżącego w czarnym garniturze na ołtarzu kościelnym, to wszystko tak jakby stanęło w miejscu. Pamiętam jak w jednej chwili, jak z dnia na dzień zmieniło się wszystko. Ostatni Twój uśmiech, spojrzenie, i słowa, które zostaną w pamięci już do końca. Ostatni widok Twojej osoby, jest jak bezcenny obraz, którego żaden malarz, nie byłby w stanie odmalować. Widzę Cię tam, szczęśliwego, uśmiechniętego, takiego jakim zawsze byłeś. I cholernie mi tego brakuje, brakuje mi rozmów, i śmiania się z Tobą. Brakuje mi Twojego witania na powitanie, bo jako jedyny zawsze witałeś nas z pełnią radości. Brakuje mi Cię,aż tak bardzo, że odkąd zabrakło Cię tu, nie jestem już w stanie być taka jak kiedyś. Nie potrafię cieszyć się już z niczego..

Wreszcie zrozumiałem  co to znaczy... teksty

bezznakumiloscii dodano: 2 marca 2015

Wreszcie zrozumiałem, co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia, że nie chce nam się ruszać ani ręką, ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce. - José Mauro de Vasconcelos
Autor cytatu: waniliowelowe

Kocham Cię   to nie tylko słowa... teksty

bezznakumiloscii dodano: 15 luty 2015

Kocham Cię - to nie tylko słowa, ale i jakiś obowiązek. To wyrzeczenie się pewnych rzeczy, pewna obietnica, którą powinieneś dotrzymać, a Ty nie rozumiesz tych słów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV