głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezszykusama Kolejna przeryczana noc i tylko dlatego ze napisaleś jedno głupiego sms a. Przestaje sobie radzić. Opadam z sił zwyczajnie się poddaje niech sie dzieje co chce.

bezszykusama

bezszykusama.moblo.pl
Kolejna przeryczana noc i tylko dlatego ze napisaleś jedno głupiego sms a. Przestaje sobie radzić. Opadam z sił zwyczajnie się poddaje niech sie dzieje co chce. Prze
Kolejna przeryczana noc  i tylko... teksty

bezszykusama dodano: 30 października 2011

Kolejna przeryczana noc, i tylko dlatego ze napisaleś jedno głupiego sms-a. Przestaje sobie radzić. Opadam z sił, zwyczajnie się poddaje, niech sie dzieje co chce. Przegrałam.. to na czym zależało mi najbardziej.

Sory ale jakbym była na Twoim... teksty

bezszykusama dodano: 29 października 2011

Sory ale jakbym była na Twoim miejscu, i choćby mi płacili Bóg wie co dawali, nigdy bym jej nawet nie dotknęła a co dopiero pocałowała. O lee.

A dzisiaj mam ochotę sie tak po... teksty

bezszykusama dodano: 29 października 2011

A dzisiaj mam ochotę sie tak po prostu zajebać i zapomnieć chociaż przez chwile. Nie będe słyszeć tego sumienia, nie będe czuć tego uczucia, w mojej głowie choć przez chwile nie będzie Ciebie. Tak w taki wlasnie sposób uciekam od tego

Wiedziała  że nigdy nic  nic z tego... teksty

bezszykusama dodano: 29 października 2011

Wiedziała, że nigdy nic, nic z tego, że nie ma na co liczyć, że przegrała wszystko... A mimo to nie odpuszczała i cierpiała co raz bardziej. Jak zawsze wbrew wszystkim, chciała być tylko szczęśliwa lecz w grę wchodził standard nie mogło się udać, nie miało prawa spełnić się choć jedno mało malutki marzenie. Tylko Ty byłeś celem, i przyczyną. Jakbyś sie czuł wiedząć, że wszystko w moim życiu kręci sie wokół Ciebie.. Ja Cie po prostu kocham i zawsze tak będzie kurwa.

Wiem  że Ty już nie wiem czego chce... teksty

bezszykusama dodano: 29 października 2011

Wiem, że Ty już nie wiem czego chce i co masz myśleć. Ale do ciula, albo piszemy cały czas i utrzymujemy kontakt albo nie, ta niepewność dosyc mocna mnie rozpierdala

Zajebisty masz ryj  ciągle rozwarty teksty

bezszykusama dodano: 29 października 2011

Zajebisty masz ryj, ciągle rozwarty

Noi jeszcze to. Kurwa to była jedna... teksty

bezszykusama dodano: 28 października 2011

Noi jeszcze to. Kurwa to była jedna z najważniejszych rzeczy. Moje włosy! JA pierdole zajeb mnie bo nie wytrzymam!

A kurwa dobra  wkurwiają mnie te co... teksty

bezszykusama dodano: 27 października 2011

A kurwa dobra, wkurwiają mnie te co chwile inne odczucia. Jebie to

Skrzyżowanie się źrenic... teksty

bezszykusama dodano: 27 października 2011

Skrzyżowanie się źrenic, wymienienie oddechu, usłyszenie bicia serca. Widze swoje odbicie, niżej uśmiech. Zastój. Sto myśli, zbliżają sie usta, przepełnione uczuciami. Całujesz mnie, wszystko wywraca się, białe jest czarne, czarne jest białe, nie obchodzi mnie to, że pada deszcz, że w ogóle nie wyglądam. Nie czuje zimna i jęku, następuje arkadia. Cieszy się wszystko. Najpiękniejsza chwila w życiu. Pierwszy pocałunek z Tobą

Przekręcam sentencję  idę na... teksty

bezszykusama dodano: 27 października 2011

Przekręcam sentencję, idę na zgliszcza. Widzę iluzje czuje obleśne złudzenia, które krzyczą. Rozrywają wszystko od środka. Idę. Nie ma nic, spada nadzieja nie zdązyłam jej złapać rozkruszyłam się. Omijam. Idę. Zaczynam biec, stoi przeznaczenie, mówie do niego. Nie możemy sie dogadać. Naginam dalej. Jest siedzi sobie, królowa wszystkiego, pod symbolem małego serduszka. Jest piękna bije blaskiem. Podchodzę powoli, nie chce sie sparzyć. Ucieka. Wrzeszczy, bije mnie. Dlaczego? Przecież nic jej nie zrobiłam, kto nią steruje. Padam z wycieńczenia, odchodzi to zjawisko z uśmiechem i zachwytem. Leże i nie ma nic. Jest ciemno, głucho jestem sama.

Ciemno  czarno biała kropka. Jedna... teksty

bezszykusama dodano: 27 października 2011

Ciemno, czarno biała kropka. Jedna mała, sama, samotna. Nie wyrażająca niczego, prócz tego, że jest. Nie daje z siebie nic, nie wie nic i nie ma o niczym pojęcia. Słaba, bezwartościowa. Tak się własnie czuje czasem w odniesieniu do życia.

Zjawiskiem stać się  nie podpaść... teksty

bezszykusama dodano: 27 października 2011

Zjawiskiem stać się, nie podpaść byle komu, głowę nosić wysoko. Być na szczytach, pokonywać coś i wygrywać. Brać to co najlepsze, nie poddać się. Ufać tym co trzeba, uśmiechać się. Czuć się dobrze, być zadowolonym. Stać się sensem czyjegoś życia. Małe marzenia, które nie mają prawa się spełnić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV