głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezszykusama Nie no dobra spoko chcesz tego rozumiem. Ale jak już to zamilknij na zawsze nigdy więcej nie mieszaj mnie do swojego życia. Nie no fajnie że spotkałeś mnie gdzi

bezszykusama

bezszykusama.moblo.pl
Nie no dobra spoko chcesz tego rozumiem. Ale jak już to zamilknij na zawsze nigdy więcej nie mieszaj mnie do swojego życia.
Nie no dobra spoko chcesz tego... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Nie no dobra spoko, chcesz tego rozumiem. Ale jak już to zamilknij na zawsze, nigdy więcej nie mieszaj mnie do swojego życia.

Nie no fajnie że spotkałeś mnie... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Nie no fajnie, że spotkałeś mnie gdzieś w szkole przez przypadek, pytałeś wszystkich jak mam na imię, napisałeś. Miło. Ale to nie od Ciebie tego oczekiwałam.

Tak miewam takie chwile  że... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Tak miewam takie chwile, że zmieniam zdanie. Nawet bardzo często, i co z tego? Jeśli tyle osób może mnie tak ranić, traktować w taki sposób bez powodu, ja mogę zmieniać sobie zdanie, a Tobie już teraz nic do tego. Skończyło się.

Nawet jeśli jakaś siłą odstawie... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Nawet jeśli jakaś siłą odstawie uczucia, niewiele się zmieni. Nie tylko w tej kwestii się nie układa. Jest tego tak wiele, że żaden plan nic tu nie zmieni. Chyba zaczynam się przyzwyczajać i nie czekam na jutro, bo wiem że będzie tak samo.

Wiesz co opowiem Ci coś. Jeśli... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Wiesz co, opowiem Ci coś. Jeśli myślisz, że czas pomoże. Mylisz się. Dlaczego? Więc patrząć na to, że nie mamy nic za darmo, a to sprawdza sie w kazdej kwestii, więc czemu tutaj miałoby być odwrotnie. Prawda jest taka, że to nie czas lecz my sami chcemy coś zmienić lub tez nie, uświadamiamy sobie, że caly czas jest coś nie tak. Nie warto liczyć na coś z niczego.

Nie dziw się traktuje Cie tak... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Nie dziw się traktuje Cie tak powierzchownie, jeśli Ty tak traktujesz mnie, nie mart odwdzięcze się.

Tylko nie pisz nigdy więcej do mnie... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Tylko nie pisz nigdy więcej do mnie jeśli będziesz miał problem, nie uśmiechaj się tak do mnie, nie mów mi tych miłych rzeczy. Teraz role troszke się odwrociły, pozwól teraz pobawie się ja, następnie ja będe miała wyjebane.

no dokładnie wtedy rozgerlao by się tu inaczej D teksty bezszykusama dodał komentarz: no dokładnie, wtedy rozgerlao by się tu inaczej ;D do wpisu 4 grudnia 2011
dziękuje bardzo  miło mi z tego powodu  teksty bezszykusama dodał komentarz: dziękuje bardzo ;) miło mi z tego powodu ;] do wpisu 4 grudnia 2011
Podporządkowując się do tego. Mam... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Podporządkowując się do tego. Mam zapomnieć od tak, jakby nigdy nic, wyrzucić wspomnienia i żyć dalej, tak jakbym nic nie czuła. Mam chodzić uśmiechnięta, udawać ze sobie radze. Wszystko możliwe, ale do czasu.

Na szczęscie nie zdążyłam się... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Na szczęscie nie zdążyłam się jeszcze zakochać. Wtedy inaczej troszke byśmy rozmawiali.

Źle mi z tym że tak bardzo mi... teksty

bezszykusama dodano: 4 grudnia 2011

Źle mi z tym, że tak bardzo mi spodobałeś myślałam, że będziesz tą osobą która pozwoli mi zapomnieć. Ale nie, nie może być tak jak ja tego chce. Ty masz mnie w dupe mnie, zrobileś troche nadziei a teraz nic, no dlaczego tak? Po co każdy tak robi. Nosz kurwa, znowu się zawiodłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV