głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Ej skurwielu. Nienawidze cie teksty

bezszykusama dodano: 7 grudnia 2011

Ej skurwielu. Nienawidze cie

nie znam zadnego normalnego  d teksty bezszykusama dodał komentarz: nie znam zadnego normalnego ;d do wpisu 7 grudnia 2011
Dobra skończyłeś to  bez powodu... teksty

bezszykusama dodano: 7 grudnia 2011

Dobra skończyłeś to, bez powodu zostawileś, dałeś nadzieje a potem nic. Zero wyjaśnien. Ok, może i tak miało być, ale nie patrz się tak ciągle na mnie jak mnie widzisz, tym swoim wzrokiem ok?

Bezszykusama. Bez: ciągle czegoś... teksty

bezszykusama dodano: 5 grudnia 2011

Bezszykusama. Bez: ciągle czegoś brakuje, nie jestem w stanie powiedzieć czego, jest to element którego brakuje mi to szczęscia, nie czuje się w pełni otoczona tym wszytkim czym być powinnam. Zawsze bylo coś nie tak, nigdy nie udało mi się tego poskładać, zawsze jakieś ale. Po prostu brak. Szyku: nie unosze się, jestem sobą. Sto róznych nastroi na minute, bardzo dziwny człowiek, nie wiem czego chce, myslę ze jest to pewien stopień przeciętności. Sama: jestem sama i tyle, zawsze byłam i będe czuje to. Bezszykusama - istnieję milion interpretacji, nie chodzi o sklejke słow, jest zrozumiesz to, zrozumiesz mnie.

Jezeli wiesz  że nigdy nie nic z... teksty

bezszykusama dodano: 5 grudnia 2011

Jezeli wiesz, że nigdy nie nic z tego, to nie zaczynaj.

Chyba po prostu nie odpisze  po tym... teksty

bezszykusama dodano: 5 grudnia 2011

Chyba po prostu nie odpisze, po tym wszystkim co dla mnie zrobiłes. Tak wiem chamsko, ale to dla Twojego dobra, nie chce Cie krzywdzic jeszcze bardziej.

Nie no kurwa  za dużo tego! Kłade... teksty

bezszykusama dodano: 5 grudnia 2011

Nie no kurwa, za dużo tego! Kłade na to rozumiesz!? Będe udawac, że mnie to jebie. Wiem, że trafisz na kogoś kto będzie tego wart. Sory, pomyłka.

Jeśli będziesz osobą na której... teksty

bezszykusama dodano: 5 grudnia 2011

Jeśli będziesz osobą na której zacznie mi choć trochę zależeć będe to czuła od tak, nie będzie to zależało od tego co Ty robisz..

Nie koniecznie wszystko po mnie... teksty

bezszykusama dodano: 5 grudnia 2011

Nie koniecznie wszystko po mnie spływa, trudno jest to rozszyfrować.

Teraz ja  kłade na to. Jeśli  ktoś... teksty

bezszykusama dodano: 5 grudnia 2011

Teraz ja kłade na to. Jeśli, ktoś mógł mnie tak skrzywdzić, zabawić się uczuciami, kopnąc w dupe, pozbyć się. To teraz moja kolej.

Bardzo mnie to irytuje  że... teksty

bezszykusama dodano: 5 grudnia 2011

Bardzo mnie to irytuje, że dosłownie wszystko łączy się z Tobą.

Tyle osób mówi mi  że się... teksty

bezszykusama dodano: 5 grudnia 2011

Tyle osób mówi mi, że się zmieniłam, kiedyś byłam uśmiechnięta, nie pokazywałam tego, że tak naprawde jestem wrażliwa, miałam pewne zasady. A teraz mówią mi, że chodze smutna. Po sobie widze, że zebrało mnie na zajebistą szczerość, nie obchodzi mnie co inni o niej pomyślą. Mam bardziej wyjebanych na tych, którzy mają na mnie, po za tym za bardzo pokazuje to jaka jestem słaba, w myślach z Tobą. Nie potrafie, tak jaki kiedyś zawziąść sie dotrzeć do celu. Nie ma czegoś takiego, że sie nie poddam. Wiesz co Ci powiem. Zniszczyłeś mnie, jestem zbyt słaba by udźwignąć to wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV