głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 Przestałam czekać na smsy . Nie czekam na wiadomość na gadu . Gdy zadzwoni telefon nie łudzę się że to Ty . Odzwyczaiłam się . Nie jest mi smutno gdy się nie od

bella465655

bella465655.moblo.pl
Przestałam czekać na smsy . Nie czekam na wiadomość na gadu . Gdy zadzwoni telefon nie łudzę się że to Ty . Odzwyczaiłam się . Nie jest mi smutno gdy się nie odzywa
Przestałam czekać na smsy . Nie... teksty

bella465655 dodano: 5 września 2013

Przestałam czekać na smsy . Nie czekam na wiadomość na gadu . Gdy zadzwoni telefon - nie łudzę się, że to Ty . Odzwyczaiłam się . Nie jest mi smutno , gdy się nie odzywasz . Nie płaczę jak głupia , gdy nie widzę Twojego uśmiechu . Na dzień dzisiejszy mam po prostu wyjebane . I gdzieś mam fakt co się z Tobą dzieje . Ja chcę Cię tylko prosić o jedno - Ty już po prostu nie wracaj . Bo kolejny raz nie dam rady się ogarnąć.

Nigdy nie ignoruj osoby która kocha... teksty

bella465655 dodano: 5 września 2013

Nigdy nie ignoruj osoby która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

Zapytali się mnie czy żałuje że... teksty

bella465655 dodano: 5 września 2013

Zapytali się mnie czy żałuje, że go poznałam.. Zastanowiłam się i odrzekłam: Nie. Gdyby nie on, nie zaznałabym tej chwili szczęścia, śmiechu i innych rzeczy, które teraz wspominam z uśmiechem. Mimo że się nacierpiałam, nie żałuję.

Gdy pokłócisz się z osobą na... teksty

bella465655 dodano: 5 września 2013

Gdy pokłócisz się z osobą na której ci zależy każdy dzień trwa jakby miesiąc. I ta nadzieja i niepokój czy wszystko wróci do wcześniejszego stanu.

Co z tego że go kocham jak nie... teksty

bella465655 dodano: 2 września 2013

Co z tego, że go kocham, jak nie mogę z nim być.

 Mamusiu…?  Tak Skarbie?  Co... teksty

bella465655 dodano: 2 września 2013

- Mamusiu…? - Tak, Skarbie? - Co to takiego jest Miłość? - Wiesz Córeczko, to takie wielkie szczęście. - Jak wielkie Mamo? - Tak wielkie jak przy znalezieniu czterolistnej koniczynki, którejmozolnie szukaliśmy całe życie. Jednak niektórzy zrywają koniczynę, tymsamym zabijając ją. Suszą i wklejają do albumu wspomnień. Tak niewolno. Aby Miłość nie umarła trzeba o nią dbać, pozwolić Jej oddychać. - Mamusiu czy ty w takim razie ususzyłaś Tatusia?

wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

bella465655 dodano: 2 września 2013

wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? słyszećjak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40 stopniowej temperaturyodczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeślinie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

wiesz że czułam się bezpieczna.?... teksty

bella465655 dodano: 1 września 2013

wiesz,że czułam się bezpieczna.? ale tylko i wyłącznie w Twoich ramionach. wciąż czuję Twój dotyk na mojej skórze i dreszcze,które mnie przeszywały.słyszałam jak bije Ci serce. jak przyśpieszało,gdy gładziłeś moje włosy. oddychałam Twoim powietrzem. to było piękne. tego się nie zapomina. w takich momentach chce się więcej.

pytasz czy kocham. znasz odpowiedź.... teksty

bella465655 dodano: 1 września 2013

pytasz czy kocham. znasz odpowiedź. Twoje wątpliwości się zgłębiają,tylko nie rozumiem czemu. to ja powinnam wciąż pytać i utwierdzać się w przekonaniu,że jestem jedyną. ale nie jestem,prawda.? jestem tą,która Cię zadowala,na którą czasem masz ochotę. bo wiesz,że zawsze Ci ulegnę,że chociaż powiesz mi prosto w twarz,że my nie mamy szans,apotem wyślesz wiadomość żebym wpadła. to ja wpadnę. jestem naiwna.wiem. ale wolę być Twoją kurwą,niż miłością innego.

Jak dawniej piła herbatę w swoim... teksty

bella465655 dodano: 1 września 2013

Jak dawniej piła herbatę w swoim ulubionym kubku, jadła pierniki, oglądała powtórkę serialu.. Jakby wcale nie zawalił jej się świat..

Nie rozumiem mężczyzn nie rozumiem... teksty

bella465655 dodano: 1 września 2013

Nie rozumiem mężczyzn, nie rozumiem siebie i nie rozumiem świata, zadowolony? Właśnie tego chciałeś, chciałes żebym zwariowała. Proszę, Twoje życzenie się spełniło.Znowu zmieniłam kolor włosów, znowu obserwuję niewidzialne zmarszczki mimiczne i marzę o wielkiej sile napędowej.

Mogłabym powiedzieć o nim wiele On... teksty

bella465655 dodano: 1 września 2013

Mogłabym powiedzieć o nim wiele, On nosi zawsze skarpetki nie do pary i całuje mnie w czółko na dzień dobry. On robi najlepszą jajecznicę jaką jadłam kiedykolwiek i pachnie cytrusami, wanilią i cynamonem. On uśmiecha się zawsze wtedy, gdy patrzę głęboko w jego oczy i mówi mi, doradza, jest zawsze gdzieś tam we mnie tak samo jak moja Alicja. Dobrze jest mieć kilka takich swoich i tylko swoich alter ego, bo nigdy nie czuję się samotnie, teraz właśnie teraz opowiadam im o całym dniu, bo byłam sama. Najlepsze w moim życiu sa chyba wieczory, gdy w tle leci cicho muzyka, a ja lężę w łożku sama i zastanawiam się nad tym wszystkim co się dzieje wokół mnie. Boję się moich snów i moich paranoi. Bóg gdzies tam patrzy na mnie z góry i uśmiecha się, a może śmieje do rozpuku z tego co robię i co sobie myślę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV