głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiedy chcesz zakończyć poprzedni... teksty

beautifulsmile dodano: 3 kwietnia 2015

kiedy chcesz zakończyć poprzedni rozdział i zacząć nowy, nagle pojawia się milion przeszkód. a na -końcu- góry, które doskonale wiesz, że ciężko będzie przeskoczyć.

żeby to wszystko było takie proste... teksty

beautifulsmile dodano: 3 kwietnia 2015

żeby to wszystko było takie proste, jak się chce.

nadszedł wieczór. wieczór... teksty

beautifulsmile dodano: 3 kwietnia 2015

nadszedł wieczór. wieczór przemyśleń. nad tym co jest, a co nie. co było, co będzie. uświadamiasz sobie, że żadna z podjętych przez ciebie decyzji nie jest odpowiednia. wybierając jedno marzenie, niszczysz inne.

marzenia się nie spełniają... teksty

beautifulsmile dodano: 31 marca 2015

marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.

strach jest rzeczą normalną. każdy... teksty

beautifulsmile dodano: 31 marca 2015

strach jest rzeczą normalną. każdy z nas się czegoś boi. zaczynając od prymitywnych rzeczy jak pierwszy krok, kończąc po śmierć.

każdy z nas chciałby zacząć żyć... teksty

beautifulsmile dodano: 31 marca 2015

każdy z nas chciałby zacząć żyć od nowa. nacisnąć 'replay' i spróbować ponownie. udawać, że przecież nic się nie stało. ale wtedy uświadamiamy sobie, że życia nie idzie cofnąć. że na świecie nie istnieje pilot, w którym istnieje 'replay'. dokładniej 'replay życia'. wtedy układamy sobie wszystko od nowa. składamy kolejne słowa i myśli. ale one i tak nie pozwolą nam powrócić do przeszłości. a tak bardzo chcemy. chcemy zacząć żyć od nowa.

codziennie wstajesz  pijesz herbatę... teksty

beautifulsmile dodano: 29 marca 2015

codziennie wstajesz, pijesz herbatę i wychodzisz z domu. na pół przytomna, po kolejnej nieprzespanej nocy i uśmiechasz się do przechodniów. nie chcesz okazywać swojego bólu, nie chcesz pokazywać jak cierpisz. nie chcesz, by ktokolwiek okazał Ci współczucie.

nadchodzi noc  a wtedy ty nie wiesz... teksty

beautifulsmile dodano: 29 marca 2015

nadchodzi noc, a wtedy ty nie wiesz co masz ze sobą zrobić. miotasz się w swoich myślach, leżąc na łóżku i składając kolejne zdania. nie wiesz co masz ze sobą zrobić. chodzisz, ale jakby ktoś połamał Ci nogi. oddychasz, ale jakby ktoś odebrał Ci dopływ tlenu. żyjesz, ale jakby ktoś właśnie wyrwał Ci serce.

jestem wybredna  marudna i... teksty

beautifulsmile dodano: 11 marca 2015

jestem wybredna, marudna i złośliwa. ale takiego zachowania nauczyło mnie samo życie, gdy po raz kolejny kopało mnie w moją godność. dokładnie tak samo jak kopie się swojego wroga.

cały czas życie stawia nowe... teksty

beautifulsmile dodano: 11 marca 2015

cały czas życie stawia nowe przeszkody. z początku wydają się nieistotnym faktem dlatego bardzo szybko je bagatelizujemy, jednak z czasem stają się one gigantycznym problemem. siedzą w naszej głowie i zaczynają mieszać, dokładnie tak samo jak miesza się poranną herbatę. nie możemy sobie z niczym poradzić, a jedyną myślą jest ta, żeby zniknąć i odciąć się do tego codziennego syfu.

chcesz zacząć żyć od nowa  ale... teksty

beautifulsmile dodano: 10 marca 2015

chcesz zacząć żyć od nowa, ale wciąż nie możesz pogodzić się z przeszłością. żyjesz nią- chociaż wiesz, że to tylko pogorszy sytuację. tak czasami bywa, że pewnych rzeczy zwyczajnie nie da się zapomnieć. krążą one w Twojej głowie, wszystko zamiast w różowych, widzisz w czarnych okularach. miało być pięknie, a wyszło jak zawsze.

Kiedy nie chcesz  musisz się... teksty

beautifulsmile dodano: 10 marca 2015

Kiedy nie chcesz, musisz się pożegnać z osobą, z którą jeszcze niedawno witałaś poranki. kiedy nie chcesz, wybuchasz spazmatycznym płaczem, oglądając ich zdjęcia. kiedy nie chcesz, upijasz się co wieczór, żeby zapomnieć. kiedy nie chcesz, musisz zapomnieć. kiedy nie jesteś na to gotowa, dostajesz kolejnego kopniaka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV