głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jestem wybredna  marudna i... teksty

beautifulsmile dodano: 11 marca 2015

jestem wybredna, marudna i złośliwa. ale takiego zachowania nauczyło mnie samo życie, gdy po raz kolejny kopało mnie w moją godność. dokładnie tak samo jak kopie się swojego wroga.

cały czas życie stawia nowe... teksty

beautifulsmile dodano: 11 marca 2015

cały czas życie stawia nowe przeszkody. z początku wydają się nieistotnym faktem dlatego bardzo szybko je bagatelizujemy, jednak z czasem stają się one gigantycznym problemem. siedzą w naszej głowie i zaczynają mieszać, dokładnie tak samo jak miesza się poranną herbatę. nie możemy sobie z niczym poradzić, a jedyną myślą jest ta, żeby zniknąć i odciąć się do tego codziennego syfu.

chcesz zacząć żyć od nowa  ale... teksty

beautifulsmile dodano: 10 marca 2015

chcesz zacząć żyć od nowa, ale wciąż nie możesz pogodzić się z przeszłością. żyjesz nią- chociaż wiesz, że to tylko pogorszy sytuację. tak czasami bywa, że pewnych rzeczy zwyczajnie nie da się zapomnieć. krążą one w Twojej głowie, wszystko zamiast w różowych, widzisz w czarnych okularach. miało być pięknie, a wyszło jak zawsze.

Kiedy nie chcesz  musisz się... teksty

beautifulsmile dodano: 10 marca 2015

Kiedy nie chcesz, musisz się pożegnać z osobą, z którą jeszcze niedawno witałaś poranki. kiedy nie chcesz, wybuchasz spazmatycznym płaczem, oglądając ich zdjęcia. kiedy nie chcesz, upijasz się co wieczór, żeby zapomnieć. kiedy nie chcesz, musisz zapomnieć. kiedy nie jesteś na to gotowa, dostajesz kolejnego kopniaka.

Uświadamiasz sobie  że już gorzej... teksty

beautifulsmile dodano: 10 marca 2015

Uświadamiasz sobie, że już gorzej być nie może. że w końcu dopełni się 'happy end'. że wszystko będzie dobrze.. dokładnie dziś przekonujesz się, że możesz po raz kolejny przybić piątkę rozczarowaniu. w pierwszym momencie jesteś w szoku, potem uświadamiasz sobie, że to nie sen, tylko jawa. że właśnie zaczęło Ci się wszystko pierdolić.

Chciałabym żyć beztroskim życiem.... teksty

beautifulsmile dodano: 3 marca 2015

Chciałabym żyć beztroskim życiem. Niczym się nie martwić, niczym nie przejmować. Mieć wszystko gdzieś. Zniknąć. Uciec. Jak najdalej. Tam gdzie nikt mn8e nie zna i zacząć wszystko od nowa. Jeszcze raz. Jak nowo narodzona.

wszystko jest nie tak. Każde z... teksty

beautifulsmile dodano: 2 marca 2015

wszystko jest nie tak. Każde z porankow zamiast mnie rozweselac zwyczajnie mnie mrozi. Nic mnie nie satysfakcjonuje. A jedyna mysla jest chęć ucieczki od tego całego syfu.

ta szydercza pustka. brak... teksty

beautifulsmile dodano: 14 luty 2015

ta szydercza pustka. brak jakichkolwiek koncepcji na najbliższe sekundy. na jutro. na resztę życia.

schowam się w szafie przed światem.... teksty

beautifulsmile dodano: 14 luty 2015

schowam się w szafie przed światem. tu wszystko jest zdecydowanie zbyt brudne. zbyt złe. ucieknę przed problemami. zapomnę.

moje oczy są przepełnione niemą... teksty

beautifulsmile dodano: 13 luty 2015

moje oczy są przepełnione niemą prośbą o pomoc. nikt nie potrafi zrozumieć krzyku moich źrenic.

zdarza mi się płakać tak  że... teksty

beautifulsmile dodano: 13 luty 2015

zdarza mi się płakać tak, że dławię się łzami. zdarza mi się śmiać tak, że nie mogę złapać oddechu. nie mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. mogę powiedzieć, że dążę do szczęścia ze łzami w oczach.

są sytuacje kryzysowe kiedy... teksty

beautifulsmile dodano: 13 luty 2015

są sytuacje kryzysowe kiedy potrzebujesz pomocy. bierzesz telefon do ręki i ani jeden numer z Twojej listy kontaktów nie nadaje się, aby pod niego zadzwonić w celu jej uzyskania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV