głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
schowam się w szafie przed światem.... teksty

beautifulsmile dodano: 14 luty 2015

schowam się w szafie przed światem. tu wszystko jest zdecydowanie zbyt brudne. zbyt złe. ucieknę przed problemami. zapomnę.

moje oczy są przepełnione niemą... teksty

beautifulsmile dodano: 13 luty 2015

moje oczy są przepełnione niemą prośbą o pomoc. nikt nie potrafi zrozumieć krzyku moich źrenic.

zdarza mi się płakać tak  że... teksty

beautifulsmile dodano: 13 luty 2015

zdarza mi się płakać tak, że dławię się łzami. zdarza mi się śmiać tak, że nie mogę złapać oddechu. nie mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. mogę powiedzieć, że dążę do szczęścia ze łzami w oczach.

są sytuacje kryzysowe kiedy... teksty

beautifulsmile dodano: 13 luty 2015

są sytuacje kryzysowe kiedy potrzebujesz pomocy. bierzesz telefon do ręki i ani jeden numer z Twojej listy kontaktów nie nadaje się, aby pod niego zadzwonić w celu jej uzyskania.

drętwo leżała na ulicy z coraz... teksty

beautifulsmile dodano: 13 luty 2015

drętwo leżała na ulicy z coraz płytszym oddechem. było za ciemno, aby ktokolwiek mógł ją zauważyć. za późno, aby ktokolwiek tamtędy przechodził. ostatkami sił przyłożyła swoją dłoń do ucha. nasłuchując swojego ustającego tętna, zagryzała wargi z przeszywającego ją bólu. boso z rozmazanym makijażem i splątanymi włosami, leżała na chodniku ulicy w kałuży krwi. deszcz zaczął padać jak opętany, straciła przytomność. następnego dnia tuż o świcie znaleziono jej ciało. obok niej leżał pistolet umazany krwią. w jednej z dłoni trzymała kartkę papieru. przechodzień przystanął i podniósł świstek ówcześnie dzwoniąc na policje. było na nim napisane, małymi niezgrabnymi literkami ; 'sprawca - samotność.'

brak mi sił  aby walczyć ze samą w... teksty

beautifulsmile dodano: 31 stycznia 2015

brak mi sił, aby walczyć ze samą w celu powstrzymania płaczu, którym mam ochotę wybuchnąć.

to nie jest tak  że wiecznie... teksty

beautifulsmile dodano: 31 stycznia 2015

to nie jest tak, że wiecznie marudzę i na wszystko narzekam, bo jestem zbyt wybredna czy pruderyjna. ja po prostu mam dość wszystkiego co mnie otacza. brak mi sił, aby to wszystko zaakceptować. nie jestem w stanie 'patrzyć przez palce' i iść przed siebie z nadzieją na lepsze jutro. skończyły mi się skrupuły do oszukiwania samej siebie.

zdarza mi się potykać o... teksty

beautifulsmile dodano: 31 stycznia 2015

zdarza mi się potykać o sznurowadła swoich trampek. często przez przypadek, połykam gumy do żucia. gaszę papierosy w filiżankach, zamiast w popielniczkach. otwieram okno na oścież podczas deszczu. ucinam sobie popołudniowe drzemki, popijając wcześniej wino. nie jestem idealna. a moje życie polega na czekaniu na osobę, która tą nie idealność zaakceptuje.

będę wymachiwać życiem  jak... teksty

beautifulsmile dodano: 31 stycznia 2015

będę wymachiwać życiem, jak prostytutka torebką. może wtedy otrzymam od przeznaczenia, nieco więcej niż dotychczas.

w życiu każdego z nas nadchodzi... teksty

beautifulsmile dodano: 30 stycznia 2015

w życiu każdego z nas nadchodzi taki moment, kiedy siedzimy na parapecie i zastanawiamy się nad swoim dalszym 'ja'. co dalej? czy tak musi być? czy jesteśmy w stanie zmienić nasz tor wydarzeń? niektórym się to udaje, innym... inni po prostu żyją w dalszym błędzie.

i ta chora bezradność  która... teksty

beautifulsmile dodano: 30 stycznia 2015

i ta chora bezradność, która ogranicza Twoje oddychanie. bezsilność przeszkadzająca w normalnym funkcjonowaniu. brak pewności siebie i błoga naiwność, przysparzające mnóstwo problemów.

dzisiaj zrozumiałam  że... teksty

beautifulsmile dodano: 26 stycznia 2015

dzisiaj zrozumiałam, że świadomość bycia nikim od samego początku jest znacznie lepsza, niż złudne nadzieje i te rozpaczliwe rozczarowania w rezultacie własnej naiwności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV