głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
będę wymachiwać życiem  jak... teksty

beautifulsmile dodano: 31 stycznia 2015

będę wymachiwać życiem, jak prostytutka torebką. może wtedy otrzymam od przeznaczenia, nieco więcej niż dotychczas.

w życiu każdego z nas nadchodzi... teksty

beautifulsmile dodano: 30 stycznia 2015

w życiu każdego z nas nadchodzi taki moment, kiedy siedzimy na parapecie i zastanawiamy się nad swoim dalszym 'ja'. co dalej? czy tak musi być? czy jesteśmy w stanie zmienić nasz tor wydarzeń? niektórym się to udaje, innym... inni po prostu żyją w dalszym błędzie.

i ta chora bezradność  która... teksty

beautifulsmile dodano: 30 stycznia 2015

i ta chora bezradność, która ogranicza Twoje oddychanie. bezsilność przeszkadzająca w normalnym funkcjonowaniu. brak pewności siebie i błoga naiwność, przysparzające mnóstwo problemów.

dzisiaj zrozumiałam  że... teksty

beautifulsmile dodano: 26 stycznia 2015

dzisiaj zrozumiałam, że świadomość bycia nikim od samego początku jest znacznie lepsza, niż złudne nadzieje i te rozpaczliwe rozczarowania w rezultacie własnej naiwności.

walczymy zaparcie o rzeczy nie... teksty

beautifulsmile dodano: 26 stycznia 2015

walczymy zaparcie o rzeczy nie możliwe. dążymy do spełnienia abstrakcyjnych marzeń i realizacji nieosiągalnych snów. wydaje nam się, że jesteśmy silni i damy radę. że nic nie jest w stanie nam przeszkodzić, a my z satysfakcją osiągniemy cel. w życiu każdego z nas, nadchodzi moment kiedy uświadamiamy sobie jak bardzo się myliliśmy i jak nasza bezsilność jest w stanie nami manipulować.

będę nieśmiało stąpać po tym... teksty

beautifulsmile dodano: 26 stycznia 2015

będę nieśmiało stąpać po tym niepewnym gruncie, zwanym ziemią. ze złudną nadzieją, że kiedyś poczuję szczęście rozrywające moje wnętrze, doszczętnie.

czucie się nijaką  zbędną... teksty

beautifulsmile dodano: 26 stycznia 2015

czucie się nijaką, zbędną, niczyją, żyjącą tylko po to, aby zużywać powietrze, nie daje powodów nawet do mimowolnego uśmiechu.

nie chcę marzyć. bo wiem  że w... teksty

beautifulsmile dodano: 26 stycznia 2015

nie chcę marzyć. bo wiem, że w końcu nadejdzie moment, kiedy ktoś szturchnie mnie, a ja wrócę do szarej rzeczywistości. i po raz kolejny będę musiała zmierzyć się z problemami, uświadamiając sobie, że marzenia się nie spełniają. pozwalają oderwać się od wszystkiego co nie idzie po naszej myśli. pozwalają nam na przeniesienie się w lepszy świat z którego prędzej czy później i tak musimy wrócić. nigdy nie uda nam się urzeczywistnić wyobraźni, ani oszukać podświadomości.

i ta nieodparta ochota na... teksty

beautifulsmile dodano: 26 stycznia 2015

i ta nieodparta ochota na niekontrolowany płacz, zaraz po przebudzeniu. nie zdążę jeszcze dobrze podnieść powiek, a do moich łez natychmiastowo napływają przeszklone pustką, łzy.

była nieziemsko zdenerwowana. ręce... teksty

beautifulsmile dodano: 22 stycznia 2015

była nieziemsko zdenerwowana. ręce drżały jej, jak nigdy wcześniej. upuściła kubek z herbatą, plamiąc swoje ulubione rajstopy.

Te chore  sprzeczne ze sobą nawzajem... teksty

beautifulsmile dodano: 22 stycznia 2015

Te chore, sprzeczne ze sobą nawzajem emocje, przeszywające od środka niczym rozczarowanie o poranku i łzy bezsilności na dobranoc.

rób mi nadal  burdel z życia. po... teksty

beautifulsmile dodano: 22 stycznia 2015

rób mi nadal, burdel z życia. po huj się przejmować? przecież zabawa, czyimiś uczuciami, jest tak, sakramencko satysfakcjonująca!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV