głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
awesome8 kiedyś gdy dostawałam wiadomość niemal dostając palpitacji serca biegłam po telefon wiedząc że piszesz . a teraz.? teraz gdy słyszę dźwięk telefonu mam ochotę w

awesome8

awesome8.moblo.pl
kiedyś gdy dostawałam wiadomość niemal dostając palpitacji serca biegłam po telefon wiedząc że piszesz . a teraz.? teraz gdy słyszę dźwięk telefonu mam ochotę wyrz
kiedyś  gdy dostawałam wiadomość... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

kiedyś, gdy dostawałam wiadomość, niemal dostając palpitacji serca, biegłam po telefon wiedząc, że piszesz . a teraz.? teraz, gdy słyszę dźwięk telefonu, mam ochotę wyrzucić go przez okno, doskonale wiedząc, że to na pewno nie ty.

mam już dość twojego powtarzania... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

mam już dość twojego powtarzania, że jestem dla ciebie ważna. swoją miłość do mnie najchętniej chyba okazujesz jej, prawda ?

'tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

'tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie takie też mam.

Królewna Śnieżka w XXI w.... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Królewna Śnieżka w XXI w. zamieniła jabłko na żubrówkę z sokiem jabłkowym. rzekomy sen, w jaki po owym jabłku zapadła był tylko urwanym filmem. a książe? pijackie omamy. ;)

Gdyby została Ci tylko jedna godzina... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Gdyby została Ci tylko jedna godzina życia, I mógłbyś zadzwonić tylko do jednej osoby, Lub tylko z jedna osoba mógłbyś spędzić tą godzinę... Do kogo byś zadzwonił ? Z kim byś spędził ten czas ? I dlaczego jeszcze zwlekasz ?

czułam  że czujesz to co ja  może... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

czułam, że czujesz to co ja, może się mylę,czułam tak, gdy spojrzeniami spotkaliśmy się przez chwilę, w moim innym świecie jesteśmy blisko,ale tu bałam się, że mi pozwolisz spieprzyć wszystko..

Pamiętasz jak Ci powiedziałam  że... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Pamiętasz jak Ci powiedziałam, że wierze w bajki? Że mam dowód, że one istnieją w moim życiu? Bo moim księciem jesteś Ty, nie ważne, że nie masz korony, jesteś królem mego serca.

  Pewnie czujesz i wiesz..   Nie... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

- Pewnie czujesz i wiesz.. - Nie musisz dokańczać, bo to wiem! - Ale chcę dokończyć, bo uczucie nieokreślone słowami znalazło definicję w moim sercu, które jakże nieposłuszne rozumowi, bezinteresownie i oddane Tobie na zawsze... Dlatego puszczam Cię wolno, bo kocham.

Brak kontaktu z Tobą jest jak brak... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Brak kontaktu z Tobą jest jak brak kontaktu z moją nadzieją. Bez Ciebie tracę wiarę w to , że świat może być piękny. Przy Tobie to nie ma znaczenia , bo piękno Twojego wnętrza zastępuje wszystkie możliwe braki .

Tęcza smakuje tak samo jak miłość... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Tęcza smakuje tak samo jak miłość, nie sądzisz? Miłość często jest nieosiągalna, ale kolorowa i zapewne słodka. No i niestety najsmutniejsze i zarazem najważniejsze, zwykle trwa zdecydowanie za krótko...

Najgorsze jest to  że podążając... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Najgorsze jest to, że podążając na głosem serca , czasem możesz trafić do miejsc równie strasznych co pociągających. Czasami serce prowadzi cie tam, gdzie nie będzie szczęśliwego zakończenia, ale nie to jest najtrudniejsze. Najtrudniejsze jest to, że podążając za głosem serca, zostawiasz normalność i podążasz w nieznane, a z tamtą nie ma już powrotu.

Wiesz  czego nie znoszę? Jednej... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Wiesz, czego nie znoszę? Jednej rzeczy tylko. Nadziei. Zawsze, kiedy jestem pewna, że coś się skończyło, że nie ma sensu, że spalone i pozamiatane, uspokajam się i spokojnie brnę do przodu. Wtedy ta kurwa przychodzi do mnie i z niewinnym uśmieszkiem mówi do mnie: "a może jednak...?" I rozpierdala mi wszystko na nowo..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV