głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
awesome8 Czasem się przytulali. Czasem się całowali. Czasem wychodzili do lasu na spacer. Czasami rozmawiali ze sobą. Kochali się zawsze kiedy się spotykali. A miłość by

awesome8

awesome8.moblo.pl
Czasem się przytulali. Czasem się całowali. Czasem wychodzili do lasu na spacer. Czasami rozmawiali ze sobą. Kochali się zawsze kiedy się spotykali. A miłość była tylko
Czasem się przytulali. Czasem się... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

Czasem się przytulali. Czasem się całowali. Czasem wychodzili do lasu na spacer. Czasami rozmawiali ze sobą. Kochali się zawsze, kiedy się spotykali. A miłość była tylko dodatkiem.

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

za każdym razem gdy Cie widzę czuje... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

za każdym razem gdy Cie widzę czuje jakbym malowała swoje oczy bez lusterka, jakbym wkładałam sobie szczoteczkę od maskary w nie, łzawiłam niemiłosiernie..

wsadziłam głowę po kołdrę. Co... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

wsadziłam głowę po kołdrę. Co noc tak samo uciekam przed samotnością.

szczęściem? co można kurwa nazwać... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

szczęściem? co można kurwa nazwać szczęściem?! białe chmurki? watę cukrową? wesołe miasteczko? czy po prostu Twój szczery, słodki uśmiech?

Pomimo tego  że nie wierzysz w... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

Pomimo tego, że nie wierzysz w przypadki, powtarzam : To był po prostu zbieg okoliczności. Nigdy nie chciałam się w tobie zakochać. Samo tak jakoś wyszło..

chciałbym ci powiedzieć co czuję... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

chciałbym ci powiedzieć co czuję, ale nie umiem znaleźć takich słów, które zrozumiesz. takie słowa nie istnieją, bo ja cię kocham i nienawidzę zarazem. wiesz jak to jest? to straszne uczucie..

Już nie chcę Twojego dotyku... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

Już nie chcę Twojego dotyku, głosu. Nie chcę już kraść każdego spojrzenia z Twoich oczu. Nie chcę wypatrywać Cię w tłumie. Nie chcę wierzyć w każde słowo Twojej słodkiej historii.

jesteś jedyną osobą  która może... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

jesteś jedyną osobą, która może mnie zabić jednym słowem, a nawet nie słowem, bo gestem, a nawet i nie gestem. złym spojrzeniem, uśmiechem do tej blondynki po drugiej stronie, zamyśleniem o koleżance z klasy. nienawidzę cię za to.

nie potrzebuję romantycznych... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

nie potrzebuję romantycznych kolacji. możesz wziąć reklamówkę z piwem i worek truskawek. możesz jak zwykle pachnieć nikotynowym dymem. to nieważne.

bo my   kobiety  za bardzo się... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

bo my - kobiety, za bardzo się angażujemy we wszystko i wierzymy w ich słowa - zwłaszcza gdy pięknie mówią.. i to jest chyba nasz minus.

Połamany ludzik bez Ciebie wszystko... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Połamany ludzik,bez Ciebie wszystko nie ma sensu ;(

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV