głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
awesome8 jesteś jedyną osobą która może mnie zabić jednym słowem a nawet nie słowem bo gestem a nawet i nie gestem. złym spojrzeniem uśmiechem do tej blondynki po drugie

awesome8

awesome8.moblo.pl
jesteś jedyną osobą która może mnie zabić jednym słowem a nawet nie słowem bo gestem a nawet i nie gestem. złym spojrzeniem uśmiechem do tej blondynki po drugiej s
jesteś jedyną osobą  która może... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

jesteś jedyną osobą, która może mnie zabić jednym słowem, a nawet nie słowem, bo gestem, a nawet i nie gestem. złym spojrzeniem, uśmiechem do tej blondynki po drugiej stronie, zamyśleniem o koleżance z klasy. nienawidzę cię za to.

nie potrzebuję romantycznych... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

nie potrzebuję romantycznych kolacji. możesz wziąć reklamówkę z piwem i worek truskawek. możesz jak zwykle pachnieć nikotynowym dymem. to nieważne.

bo my   kobiety  za bardzo się... teksty

awesome8 dodano: 22 czerwca 2010

bo my - kobiety, za bardzo się angażujemy we wszystko i wierzymy w ich słowa - zwłaszcza gdy pięknie mówią.. i to jest chyba nasz minus.

Połamany ludzik bez Ciebie wszystko... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Połamany ludzik,bez Ciebie wszystko nie ma sensu ;(

w Twoich szarych oczach widać... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

w Twoich szarych oczach widać ogromną pustkę. odchodzisz od zmysłów nie widząc własnych uczuć. zgubiłeś szczęście.

Lecz o jedno tylko proszę. gdyby... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Lecz o jedno tylko proszę. gdyby jakaś słabość nie dała mi przeczekać. gdybym choć z daleka wołała wróć. nie wracaj już. !

nie mogłam uwierzyć  że był w... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

nie mogłam uwierzyć, że był w stanie aż tak wyprowadzić mnie z równowagi - tylko dlatego, że spojrzał na mnie po raz pierwszy od paru tygodni. nie mogłam pozwolić na to, by miał nade mną tak wielką władzę. było to żałosne, więcej - było to niezdrowe.

Życie jest jak pusta księga. Kiedy... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Życie jest jak pusta księga. Kiedy zaczyna się dobrze dziać wówczas dany rozdział w życiu się zakańcza. Wtedy księga zamyka się. Kiedy wraca się do wspomnień, każda zapisana kartka w pamiętnym rozdziale boli. Każde słowo na niej zapisane stwarza niewidzialne rany na całym ciele.

lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks.

I czekam na dzień kiedy odważysz... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

I czekam na dzień kiedy odważysz się spojrzeć mi w oczy, kiedy powiesz 'przepraszam'. Ale wiedz, że ja wtedy potraktuję Cię jak powietrze. Bo to przepraszam, pewnie będzie znaczyło tyle, ile Twoje pierdolone 'zależy mi na Tobie'..

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem, który korzystając z pierwsze lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca.A ona, ona myślała, że to wszystko przez nią.

Jeszcze wczoraj byłam szczęśliwa .... teksty

awesome8 dodano: 21 czerwca 2010

Jeszcze wczoraj byłam szczęśliwa . Wystarczyło jedno Twoje słowo , a moja radość zniknęła raz na zawsze . To zadziwiające, że tak wiele może się zmienić w trakcie jednej chwili ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV