głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
attente Chciałabym żeby niektórzy ludzie tęsknili za mną tak bardzo jak ja tęsknie za nimi.. Jedni umierają młodo w walce o życie godne inni na osiemnastkę od ojca dost

attente

attente.moblo.pl
Chciałabym żeby niektórzy ludzie tęsknili za mną tak bardzo jak ja tęsknie za nimi..
Chciałabym  żeby niektórzy ludzie... teksty

attente dodano: 28 czerwca 2014

Chciałabym, żeby niektórzy ludzie tęsknili za mną, tak bardzo, jak ja tęsknie za nimi..

Jedni umierają młodo  w walce o... teksty

attente dodano: 28 czerwca 2014

Jedni umierają młodo, w walce o życie godne inni na osiemnastkę od ojca dostają Porsche tym drugim nie zazdroszczę, tym pierwszym dopinguje to co zdobyte pracą cieszy sto razy dłużej.

z własnej inicjatywy tracisz kogoś... teksty

attente dodano: 28 czerwca 2014

z własnej inicjatywy tracisz kogoś kto był dla Ciebie wszystkim. udając przed samą sobą, że sobie bez niego poradzisz - zrywasz bo nie jest dość dobry. właśnie wtedy zaczynasz się dusić, jakby ktoś jednym przecięciem odciął Ci dopływ tlenu. właśnie wtedy na klatkę piersiową spada Ci gigantyczny głaz, a Ty nie wychodzisz z pokoju, łudząc się, że po za nim jeszcze dogłębniej będzie do Ciebie dochodzić, że jego już nie ma.

Poczołgałam się z powrotem do... teksty

attente dodano: 28 czerwca 2014

Poczołgałam się z powrotem do łóżka i naciągnęłam prześcieradło na głowę. Ponieważ jednak przepuszczało światło, wtuliłam twarz w poduszkę, żeby stworzyć złudzenie, że jest noc. Zastanawiałam się nad tym, czy nie należałoby może wstać, ale nie mogłam znaleźć żadnego powodu. Nic na mnie nie czekało.

Głupim nazywa się człowiek który... teksty

attente dodano: 28 czerwca 2014

Głupim nazywa się człowiek który ma kochającą go osobę i odrzuca ją. Robi to dlatego bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się największym wrogiem.

wiesz dlaczego nie chcesz pozwolić... teksty

attente dodano: 28 czerwca 2014

wiesz dlaczego nie chcesz pozwolić mu odejść? bo się przywiązałaś. bo pojawił się w chwili, w której czułaś się najbardziej samotna. możesz teraz wrócić myślami do tamtej chwili, możesz zaprzeczać, że nie bo przecież otaczali się różni ludzie, znajomi.. ale może sama nie zauważyłaś, że ten człowiek stał się elementem twojego życia, częścią skomplikowanej układanki. i prawda jest taka, że potrzebowałaś poczuć, że komuś na tobie zależy, chociaż był setki kilometrów stąd. liczył się tylko fakt, że ktoś o tobie myśli, czasami uraczy twoją skrzywdzoną duszę słodkimi niczym miód słowami. a teraz? ja odpuszczam. bo zrozumiałam, że ten człowiek pojawił się i zniknął, jak wszystko na tym świecie. dał mi chwilę szczęścia, trochę uśmiechu. to wystarczyło. nie cierp, ja też już nie będę. po prostu jesteś samotna, musisz sobie to uświadomić i zrozumieć, mieć nadzieję, że Bóg kiedyś pozwoli Ci to zmienić, stawiając na twojej drodze osobę wartą zachodu./monr0e

Nie potrafię przestać Cię kochać.... teksty

attente dodano: 28 czerwca 2014

Nie potrafię przestać Cię kochać. /attente

Poprzednia 18 19 20 21
22
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV