głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nic nie boli bardziej niż pusty... teksty

radiatif dodano: 17 kwietnia 2015

Nic nie boli bardziej niż pusty pokój, zranione serce i wspomnienia, które zostają mi po twoich pocałunkach.

Jestem umysłowo rozdarta pomiędzy... teksty

radiatif dodano: 17 kwietnia 2015

Jestem umysłowo rozdarta pomiędzy Twoimi pocałunkami, a ranami jakimi zadajesz mojemu sercu. Jestem w niebie, aby spać do najgłębszej otchłani piekła. Jesteś pomiędzy moimi ulubionymi lodami, a szpinakiem, którego nienawidzę. Jesteś pomiędzy kocham Cię i zostaw mnie w spokoju. Za to u Ciebie jest prościej. Jestem dla Ciebie nikim.

I wszystko trwało jeden pierdolony... teksty

radiatif dodano: 10 kwietnia 2015

I wszystko trwało jeden pierdolony dzień. Tylko jeden. Ale wystarczyło pięć sekund, abyś sprawił, że mój ból będzie trwać wieki.

Gdy cały świat zatrzymuje się... teksty

radiatif dodano: 8 kwietnia 2015

Gdy cały świat zatrzymuje się tylko w tej jednej sekundzie, widzę ciebie. Widzę twój uśmiech, twoje ramiona. Twoje oczy. A ten uśmiech? On nie jest skierowany do mnie, ani do żadnej z moich koleżanek. To właśnie ten uśmiech, którym obdarzasz właśnie ją. Nie czuję zazdrości, nie czuję miłości, nie czuję nienawiści. Czuję wszechogarniającą pustkę i smutek, który zalewa moje całe ciało. I wtedy świat znowu rusza swoim tempem, a ja coraz bardziej zamykam się w sobie.

Gdyby wszystko przepadło  a on jeden... teksty

radiatif dodano: 8 kwietnia 2015

Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego.

Świat cierpi na brak mężczyzn... teksty

radiatif dodano: 8 kwietnia 2015

Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.

Kiedy spacerowali  kiedy byli razem... teksty

radiatif dodano: 8 kwietnia 2015

Kiedy spacerowali, kiedy byli razem, oddychała jego oddechem, dlatego ilekroć się rozstawali, w jej płucach pozostawała bolesna pustka, pustka niemal fizyczna.

Nie wiem czy jestem z tego  czy z... teksty

radiatif dodano: 8 kwietnia 2015

Nie wiem czy jestem z tego, czy z tamtego świata.

Jakie to wszystko zabawne. Przecież... teksty

radiatif dodano: 8 kwietnia 2015

Jakie to wszystko zabawne. Przecież uprzedzałeś mnie, że się nie bawisz w związki, że się nie zakochujesz, że potrafisz tylko brać, brać i brać. Ja głupia myślałam, że tak się przecież nie da, że ja sprawię, że zmienisz się całkowicie. O ja naiwna.

A co jeśli powiem Ci  że od zawsze... teksty

radiatif dodano: 8 kwietnia 2015

A co jeśli powiem Ci, że od zawsze byłeś dla mnie tak samo ważny? Czy to coś zmieni? A przede wszystkim czy ty zmieniłeś się na tyle, że mogę ci zaufać?

Podawanie herbaty. Niby taka prosta... teksty

radiatif dodano: 6 kwietnia 2015

Podawanie herbaty. Niby taka prosta czynność, a wymagająca sporej dozy obłudy. Bo herbatę należy najpierw podać komuś innemu, a dopiero potem jemu. I opanować przy tym drżenie rąk.

Przychodzi moment w twoim życiu  że... teksty

radiatif dodano: 6 kwietnia 2015

Przychodzi moment w twoim życiu, że nie zastanawiasz się czy postępujesz słusznie czy nie. Robisz to. Nie liczą się konsekwencję, bo przemawia przez Ciebie samotność. Jesteś tak cholernie zdołowana, samotna i odizolowana, że próbujesz łapać się czegokolwiek. Całujesz i masz nadzieję, że coś poczujesz, a potem zastanawiasz się, czy nie przegapiłaś tej jedynej okazji jaką była miłość. Ale jest już za późno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV