głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Podobno dobrze jest się nie kłócić zawsze stać za sobą murem nigdy nie zwątpić i podsycać płomień każdego dnia. W teorii brzmi super ale rzeczywistość wszyscy z

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Podobno dobrze jest się nie kłócić zawsze stać za sobą murem nigdy nie zwątpić i podsycać płomień każdego dnia. W teorii brzmi super ale rzeczywistość wszyscy znamy
Podobno dobrze jest się nie... teksty

asienkaaa dodano: 5 listopada 2014

Podobno dobrze jest się nie kłócić, zawsze stać za sobą murem, nigdy nie zwątpić i podsycać płomień każdego dnia. W teorii brzmi super ale rzeczywistość wszyscy znamy. To tak jakby narysować na kartce kobietę i szukać takiej w tłumie. Gdy widzimy rozwydrzonego bachora myślimy: `moje dziecko będzie inne`. Gdy oglądamy parę, której się nie układa myślimy: `nasz związek nigdy taki nie będzie`. Oczekiwania a rzeczywistość jest jak zdjęcia na Instagramie a ich właściciele w realu. Bo życie to życie więc wielu sytuacji przewidzieć się nie da. W teorii kłótnie niszczą uczucie, w praktyce oczyszczają atmosferę, w teorii zazdrość jest zabójcza, w praktyce podkręca pragnienie. Nie ma schematów i nie chodzi o to, żeby je tworzyć, chodzi o to, żeby znaleźć swój własny pomysł na miłość.

Mam wiarę  że wszystko mogę... teksty

asienkaaa dodano: 30 października 2014

Mam wiarę, że wszystko mogę zmienić. I sprawię, że połączy to, co nas dzieli. To, czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie, Ale musisz jeszcze raz zaufać, wiem że to trudne! Mamy to, czego innym brakuje (miłość, pokój, wzajemny szacunek!). Nadmiar emocji by wszystko uprościć bo, Moje serce jest pełne miłości. Kiedy stwierdzisz, że nie warto próbować, że Zbitych fragmentów lustra nie umiesz dopasować, Przyjdzie pora, powiem "chodź tu". Spojrzę Ci w oczy i zaczniemy od początku. Nieważne jak jest źleeeee, Ja nie odejdę stąd (ja nie odejdę stąd), Wezmę Cię za rękę i razem naprawimy to.. :*

Tak  czasem robisz coś źle... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Tak, czasem robisz coś źle, sprawiasz mi przykrość, denerwujesz mnie, ale to ludzkie. Mimo wszystko z każdym nowym dniem coraz bardziej cię pragnę, bardziej cię kocham i jestem pewniejsza, że to właśnie z tobą chcę spędzić resztę życia. Tylko ty potrafisz stworzyć mi raj na ziemi.

Ślubuję kochać Cię namiętnie pod... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Ślubuję kochać Cię namiętnie pod każdą postacią, teraz i na zawsze ślubuję i nigdy nie zapomnieć, że jesteś miłością mojego życia i zawsze czuć w najgłębszych zakamarkach duszy, że niezależnie od wyzwań losu, które mogą nas rozdzielić, będziemy zawsze potrafili do siebie wrócić.

Najbardziej bolą słowa... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Najbardziej bolą słowa wypowiedziane w gniewie, nieświadome czyny, świeże rany, wspomnienia, które chcielibyśmy wymazać. Wiesz, co mnie jeszcze boli? Ciągłe katowanie się pytaniem: "Co znowu zrobiłam źle?"

Zakochany człowiek nie ma wyboru.... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Zakochany człowiek nie ma wyboru. Ciągnie go do tej osoby, choćby miał przez to cierpieć.

Marudź  narzekaj  czepiaj się  ale... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Marudź, narzekaj, czepiaj się, ale bądź.

Dziękuje Ci za wspólne chwile  za... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Dziękuje Ci za wspólne chwile, za wspólne wieczory, noce, za przejażdżki samochodem, za rozmowy, za każde dzień dobry i dobranoc, za pocałunki, przytulanie, za każdy dotyk i pieszczotę i za spacery, za trzymanie się za ręce, za opalanie, i marznięcie w deszczu, za każde spojrzenie w oczy, za miłe słowa, za każdy telefon i sms, za poczucie, że jestem czyjaś, za świadomość, że mam dla kogo żyć, za szacunek, wierność i szczerość. Za każdą chwilę, którą oddycham, bo oddycham Tobą. Dziękuję za pokazanie czym jest bliskość, zaufanie i zrozumienie. Za to, że jesteś kiedy płaczę, kiedy się uśmiecham i kiedy klnę na cały świat. Dziękuję, za te miesiące, które zmieniły moje życie. za spełnienie marzeń, bo moim marzeniem byłeś Ty.

Jeśli musisz coś mi łamać złam... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Jeśli musisz coś mi łamać złam mi nogę, nie serce

Wiesz czego pragnę? Żeby w końcu... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Wiesz czego pragnę? Żeby w końcu wszystko było okej. Żebym mogła zasypiać z myślą że jestem cholernie szczęśliwa, że już na drugi dzień znów będę mogła Cie zobaczyć, przytulić, złączymy swoje dłonie i powiemy ile dla siebie znaczymy. Bym mogła nosić twoją za dużą bluzę, która przesiąknięta będzie twoim zapachem. Byś śmiał się ze mnie gdy palnę jakąś głupotę, by siedząc Ci na kolanach bawił byś się moimi włosami. Po prostu bądź, zostań i nie odchodź.

Można przepłakać całą noc... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Można przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.

Chciałabym Ci wystarczać. Tak... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Chciałabym Ci wystarczać. Tak idealnie. Pasować do bioder, marzeń i Twojego Domu. Już zawsze. Na zawsze. Być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV