głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Każdy z Nas ma potrzebę opiekowania się kimś. Potrzebę troski sprawiania przyjemności i radości drugiej osobie. Każdy z Nas zmotywowany przez drugą osobę potraf

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Każdy z Nas ma potrzebę opiekowania się kimś. Potrzebę troski sprawiania przyjemności i radości drugiej osobie. Każdy z Nas zmotywowany przez drugą osobę potrafi po p
Każdy z Nas ma potrzebę opiekowania... teksty

asienkaaa dodano: 14 czerwca 2014

Każdy z Nas ma potrzebę opiekowania się kimś. Potrzebę troski, sprawiania przyjemności i radości drugiej osobie. Każdy z Nas zmotywowany przez drugą osobę potrafi po prostu wstać wczesnym rankiem i zrobić jej pyszną kawę. Potrzeba jest tak silna, że przepełnia Nas na wskroś. 'Poświęcenie' w takim układzie sił nie jest już poświęceniem, lecz płynnym szczęściem. Moja potrzeba należy do Ciebie.

 I poczuł  że znowu coś się nie... teksty

asienkaaa dodano: 13 czerwca 2014

"I poczuł, że znowu coś się nie zgadza, że znowu coś jest całkowicie przekręcone, całkowicie niestosowne, całkowicie nie na miejscu."

Nie będziemy jak reszta. My damy... teksty

asienkaaa dodano: 1 czerwca 2014

Nie będziemy jak reszta. My damy radę, bo oni nie walczyli, oni się poddali, ale my nie. Wierzę w nas, wierzę w Ciebie.

ludzie są coraz bardziej... teksty

asienkaaa dodano: 31 maja 2014

ludzie są coraz bardziej inteligentni. są coraz bardziej sprawniejsi w manipulacjach i kłamstwie. potrafią tych dobrych oplatać sobie wokół palca i tak dobrze zagrać zaplanowaną rolę, że gdy wszystko się wyda, nic nie będzie do Ciebie docierać. zagubisz się w tym tak bardzo, że bedziesz zastanawiać się czy to ta osoba, czy to Ty jesteś winna. już nikogo nie obchodzi, że masz kruche serce. oni chcą tylko przygody. przyjść, namieszać w sercu i odejść. oni idą dalej na polowanie, a my leżymy we własnej krwi, nie mogąc się podnieść.

Żad­na wiel­ka miłość nie... teksty

asienkaaa dodano: 25 maja 2014

Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca. Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc, ale ona jest spryt­niej­sza – wie, jak przeżyć

“ Wcale nie chodzi o fizyczność... teksty

asienkaaa dodano: 24 maja 2014

“ Wcale nie chodzi o fizyczność, o namiętne pocałunki i dotyk, który sprawia, że masz gęsią skórkę na całym ciele. To wszystko jest ważne, ale nie najważniejsze.Chodzi o to, żeby mieć w drugiej osobie partnera, kogoś, kto Cię wspiera bez względu na wszystko, kto Cię zrozumie, nawet jeśli ma odmienne zdanie. Chodzi o to, żebyście dyskutowali, kłócili się, bronili swoich poglądów, żebyście poznawali swoje pasje, nie zamykali się w czterech ścianach, ma być ciekawie, ma się dziać.Chodzi o to, by spotkać taką osobę, która sprawi, że będziesz chciał być lepszym człowiekiem. I która Ci w tym pomoże. ”

Nie pytaj czy Go kocham  odpowiedź... teksty

asienkaaa dodano: 24 maja 2014

Nie pytaj czy Go kocham, odpowiedź zawsze będzie ta sama. Nie pytaj ile razy płakałam przez niego, bo nie odpowiesz mi ile razy wzięłaś oddech śpiąc. Nie mów, że zapomnę, bo ja nie życzę Ci śmierci.

Chcę Ci dać połowę szczęścia... teksty

asienkaaa dodano: 24 maja 2014

Chcę Ci dać połowę szczęścia byś poznał czym jest uśmiech. Połowy wiary w siebie, a wszystko łatwiej pójdzie.

Najtrudniej jest kiedy kochasz... teksty

asienkaaa dodano: 23 maja 2014

Najtrudniej jest kiedy kochasz równie mocno jak nienawidzisz.

nie chcę być kiedykolwiek z... teksty

asienkaaa dodano: 23 maja 2014

nie chcę być kiedykolwiek z kimkolwiek innym.

Nienawidzę kłótni z Tobą  tak... teksty

asienkaaa dodano: 23 maja 2014

Nienawidzę kłótni z Tobą, tak bardzo boję się, że Cię stracę. To jest silniejsze ode mnie.. ja po prostu nie umiem żyć i być z kimś.

Z czasem uda Ci się zmyć z ciała... teksty

asienkaaa dodano: 23 maja 2014

Z czasem uda Ci się zmyć z ciała odciski jego palców. Gorzej jest z sercem. Tam nie dostaniesz się, ani z gąbką ani z żelem pod prysznic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV