głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Nie da się odkochać. można tylko przestać się różowić na widok tej jednej osoby plątać we własne stopy gdy przechodzi obok... po prostu odpuścić. Kochać to takż

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Nie da się odkochać. można tylko przestać się różowić na widok tej jednej osoby plątać we własne stopy gdy przechodzi obok... po prostu odpuścić.
Nie da się odkochać. można tylko... teksty

asienkaaa dodano: 29 grudnia 2014

Nie da się odkochać. można tylko przestać się różowić na widok tej jednej osoby, plątać we własne stopy gdy przechodzi obok... po prostu odpuścić.

Kochać to także umieć się... teksty

asienkaaa dodano: 8 grudnia 2014

Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.

Każdego dnia zastanawiam się  czy... teksty

asienkaaa dodano: 8 grudnia 2014

Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie pamiętasz? Czy wspominasz tak samo, jak ja te chwile, w których byliśmy tak cholernie szczęśliwi? Czy czasami żałujesz, że to wszystko tak marnie się skończyło? Czy zdarzają się dni, w których jednak za mną tęsknisz? Czy myślisz o mnie wieczorem, zanim zaśniesz? Czy masz czasem tak, że chciałbyś do mnie zadzwonić, ale nie masz pojęcia co powiedzieć? Czy jeszcze w jakimś stopniu się dla Ciebie liczę? Czy czasem, w chwili słabości, chciałbyś wrócić, ale boisz się mojej reakcji? Powiedz mi, czy nie radzisz sobie, tak samo jak ja?

pomóż mi o Tobie zapomnieć. teksty

asienkaaa dodano: 8 grudnia 2014

pomóż mi o Tobie zapomnieć.

“Kiedyś  po jakimś czasie... teksty

asienkaaa dodano: 8 grudnia 2014

“Kiedyś, po jakimś czasie, spotkamy się w kawiarni albo w metrze. Będziemy próbowali się nie rozpoznać albo nie zauważyć, szybko odwrócimy się od siebie. Będziemy wstydzili się tego, co stało się z naszym “my”, co z niego zostało. Nic. Dwoje obcych sobie ludzi ze wspólną pozorną przeszłością, której tak długo i tak bezwstydnie pozwalali się okłamywać.”

Będę czekać  obiecuję  ale... teksty

asienkaaa dodano: 8 grudnia 2014

Będę czekać, obiecuję, ale pośpiesz się. Nie wiem, czy wytrzymam tyle.

Pewnym osobom wybaczymy rzeczy... teksty

asienkaaa dodano: 7 grudnia 2014

Pewnym osobom wybaczymy rzeczy, których innym nie bylibyśmy w stanie darować do końca życia. Pamiętaj,za nic w świecie nie oddawaj osoby, na której widok mocniej bije serce.

 Nie ma Cię  ale biorę Cię pod... teksty

asienkaaa dodano: 7 grudnia 2014

"Nie ma Cię, ale biorę Cię pod uwagę. Cały czas."

  ...  wiedziałem o niej wszystko  a... teksty

asienkaaa dodano: 7 grudnia 2014

"[...] wiedziałem o niej wszystko, a ona i tak była doskonała."

Kiedy byłam zakochana  miałam... teksty

asienkaaa dodano: 7 grudnia 2014

Kiedy byłam zakochana, miałam gdzieś facetów, inni mężczyźni zupełnie mnie nie obchodzili, nawet gdyby stanął przede mną książę na białym koniu, pewnie bym nie zauważyła. Liczył się on i tylko on. I to jest najważniejsze: być z kimś i nie szukać wrażeń na boku. Być z kimś tak na sto procent, całym sobą

Trzeba wszystko uporządkować.... teksty

asienkaaa dodano: 7 grudnia 2014

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić

W związku nie ma czegoś takiego jak... teksty

asienkaaa dodano: 7 grudnia 2014

W związku nie ma czegoś takiego jak pośpiech. Albo od razu wchodzisz w to na 100% i jesteście szczęśliwi, albo nie i wtedy trzeba odpuścić. Nie ma sensu czekać na coś, co nie nadejdzie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV