głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
asienkaaa Na spędzenie ze sobą „całego życia” mają tak naprawdę szansę ci którzy spotykają się odpowiednio późno. To nie była prawdziwa miłość i wielka przygoda to był ty

asienkaaa

asienkaaa.moblo.pl
Na spędzenie ze sobą „całego życia” mają tak naprawdę szansę ci którzy spotykają się odpowiednio późno.
Na spędzenie ze sobą „całego... teksty

asienkaaa dodano: 7 grudnia 2014

Na spędzenie ze sobą „całego życia” mają tak naprawdę szansę ci, którzy spotykają się odpowiednio późno.

To nie była prawdziwa miłość i... teksty

asienkaaa dodano: 7 grudnia 2014

To nie była prawdziwa miłość i wielka przygoda, to był tylko lek, złudzenie, kabaret z Tobą w roli głównej ;)

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

asienkaaa dodano: 19 listopada 2014

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chce 2 kostki cukru, tak naprawdę mam na myśli 3 i chce, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem ponieważ, tak naprawdę jesteś najlepsza rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła..

Samej byłoby mi lepiej. Nie dlatego... teksty

asienkaaa dodano: 14 listopada 2014

Samej byłoby mi lepiej. Nie dlatego, że sama byłabym szczęśliwa. Myślałam, że jeśli kogoś pokocham, a później związek się rozpadnie, mogę tego nie przeżyć. Łatwiej jest być samemu. Bo jeśli się nauczymy, że potrzebujemy miłości i ją stracimy, jeśli będziemy na kimś polegać, zbudujemy życie wokół związku, a później wszystko się rozpadnie - czy taki ból da się przeżyć? Utrata miłości jest jak uraz, jak umieranie. Z tą różnicą, że umieranie ma swój koniec. A to? Może trwać wiecznie

przypadki najbardziej tęskniące za... teksty

asienkaaa dodano: 6 listopada 2014

przypadki najbardziej tęskniące za uczuciem znajdziesz pijane nad ranem przy barze. To się tak mówi, że życie w pojedynkę i robienie TEGO NA CO MA SIĘ OCHOTĘ jest takie super!

Związek to nie są dwie połówki... teksty

asienkaaa dodano: 5 listopada 2014

Związek to nie są dwie połówki, tylko dwie całości

może chodzi o to  żeby pozostać... teksty

asienkaaa dodano: 5 listopada 2014

może chodzi o to, żeby pozostać sobą? Mieć swoich przyjaciół, pasję, pracę, nie spędzać razem każdej chwili i nie podporządkowywać się? Może trzeba pozostać tą osobą, o którą chciało się zabiegać? Bez snucia planów o wspólnych dzieciach, domku na obrzeżach i Yorku. Może trzeba być z kimś z tą świadomością, że on nie jest pewny jak woda w kranie?

Tak to jest  że przeklinamy... teksty

asienkaaa dodano: 5 listopada 2014

Tak to jest, że przeklinamy stabilizację i codzienną rutynę a gdy jej zabraknie to tracimy zmysły.

Może nie chodzi o to  żeby się... teksty

asienkaaa dodano: 5 listopada 2014

Może nie chodzi o to, żeby się żyło jak w serialu Magda M ale o to, żeby pomimo problemów trzymać się razem! ;)))

Podobno dobrze jest się nie... teksty

asienkaaa dodano: 5 listopada 2014

Podobno dobrze jest się nie kłócić, zawsze stać za sobą murem, nigdy nie zwątpić i podsycać płomień każdego dnia. W teorii brzmi super ale rzeczywistość wszyscy znamy. To tak jakby narysować na kartce kobietę i szukać takiej w tłumie. Gdy widzimy rozwydrzonego bachora myślimy: `moje dziecko będzie inne`. Gdy oglądamy parę, której się nie układa myślimy: `nasz związek nigdy taki nie będzie`. Oczekiwania a rzeczywistość jest jak zdjęcia na Instagramie a ich właściciele w realu. Bo życie to życie więc wielu sytuacji przewidzieć się nie da. W teorii kłótnie niszczą uczucie, w praktyce oczyszczają atmosferę, w teorii zazdrość jest zabójcza, w praktyce podkręca pragnienie. Nie ma schematów i nie chodzi o to, żeby je tworzyć, chodzi o to, żeby znaleźć swój własny pomysł na miłość.

Mam wiarę  że wszystko mogę... teksty

asienkaaa dodano: 30 października 2014

Mam wiarę, że wszystko mogę zmienić. I sprawię, że połączy to, co nas dzieli. To, czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie, Ale musisz jeszcze raz zaufać, wiem że to trudne! Mamy to, czego innym brakuje (miłość, pokój, wzajemny szacunek!). Nadmiar emocji by wszystko uprościć bo, Moje serce jest pełne miłości. Kiedy stwierdzisz, że nie warto próbować, że Zbitych fragmentów lustra nie umiesz dopasować, Przyjdzie pora, powiem "chodź tu". Spojrzę Ci w oczy i zaczniemy od początku. Nieważne jak jest źleeeee, Ja nie odejdę stąd (ja nie odejdę stąd), Wezmę Cię za rękę i razem naprawimy to.. :*

Tak  czasem robisz coś źle... teksty

asienkaaa dodano: 14 października 2014

Tak, czasem robisz coś źle, sprawiasz mi przykrość, denerwujesz mnie, ale to ludzkie. Mimo wszystko z każdym nowym dniem coraz bardziej cię pragnę, bardziej cię kocham i jestem pewniejsza, że to właśnie z tobą chcę spędzić resztę życia. Tylko ty potrafisz stworzyć mi raj na ziemi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV