głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Pewnego dnia uczucia bawiły się w chowanego.Na początku ustaliły że kryje młość więc zaczeła liczyć. Nadzieja schowała się w chmurach Piękno w tafli wody strach

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Pewnego dnia uczucia bawiły się w chowanego.Na początku ustaliły że kryje młość więc zaczeła liczyć. Nadzieja schowała się w chmurach Piękno w tafli wody strach w dziu
Pewnego dnia uczucia bawiły się w... teksty

anulka0710 dodano: 13 grudnia 2010

Pewnego dnia uczucia bawiły się w chowanego.Na początku ustaliły, że kryje młość, więc zaczeła liczyć. Nadzieja schowała się w chmurach,Piękno w tafli wody, strach w dziupli w drzewie,skromność pod kamieniem, a szalenstwo w krzaku dzikiej róży. Milość doliczyła do 100 i zaczeła szukać. Znalazła nadzieje,strach,piękno,skromność.. Ale gdy szukała szaleństwa jedna z gałązek dzikiej róży uderzyła ją w twarz i wykuła jej oczy. Szaleństwo czując się winnie obiecało, że zawsze będzie jej towarzyszyć.Od tej pory miłość jest ślepa a prowadzi ją szaleństwo.

dzisiaj nie mam na nic ochoty .... teksty

anulka0710 dodano: 10 grudnia 2010

dzisiaj nie mam na nic ochoty . marzę tylko o tym , żeby się położyć , zasnąć , wstać rano ze świadomością , że kolejny dzień będzie zajebisty . tyko jak się położę , to nie zasnę . a jak rano wstanę , to nie będzie zajebiście ...

Zasnąć nigdy się więcej nie... teksty

anulka0710 dodano: 10 grudnia 2010

Zasnąć nigdy się więcej nie obudzić.. nie oglądać zakłamanych twarzy ludzi..którzy biegną gdzieś na oślep za swoim szczęściem... nie zważając na Twoje uczucia... i mają czelność nazywać się Twoimi przyjaciólmi...

  Nie patrz tak na mnie..   Jak?... teksty

anulka0710 dodano: 10 grudnia 2010

- Nie patrz tak na mnie.. - Jak? - Tak jakby między Nami mogło coś być.

Kiedy ktoś kogo kochasz  z kim... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Kiedy ktoś kogo kochasz, z kim łączyło Cię tak wiele, powie że chce być dla Ciebie przyjacielem, powiedz mu, że może nim być, jeśli z Twojego serca wymaże każdy dotyk, przytulenie, próby pocałunku... Powiedz mu, że może nim być, jeśli z Twojego serca wyrzuci tę miłość, która zdążyła się już narodzić ... Inaczej to nie będzie przyjaźń ... Za każdym podaniem ręki , przyjacielskim objęciem będzie stało wspomnienie. Wszystko będzie nim podparte, nim i nadzieją na to, że może kiedyś jeszcze coś z tego będzie ... A kiedy on powie, że nie potrafi, powiedz: trudno bracie, przyszedł kres .. I odwracając sie od niego - odejdź .. niech Cię już nie nęka ...

czym różni się kobieta od... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

czym różni się kobieta od mężczyzny? kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być, zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę gdy ten jedyny jest nieosiągalny.

Mężczyźni z reguły nie mają... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Mężczyźni z reguły nie mają problemów z mówieniem o miłości. Pod warunkiem, że dotyczy to ich miłości do motocykla, samochodu, piłki nożnej lub do nich samych. O tej ostatniej mogą mówić praktycznie nieprzerwanie.

Dziewczyny odbierają zwyczajne... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Dziewczyny odbierają zwyczajne spojrzenie jak początek czegoś wspaniałego. Chłopaki spoglądają bo 'ta laska ma zajebistą dupę i niezłe cycki.

Zaproszę Cię na kawę . Ale to nie... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Zaproszę Cię na kawę . Ale to nie będzie taka zwykła kawa . Pozornie czarna i pocukrowana tak jak lubisz. Wymieszam ją myślami o Tobie, których tyle się nazbierało . Dodam wyrzuty sumienia , bo zrobiłam błąd i tak bardzo tęskniłam . Na dnie znajdziesz kolejną szansę , ale Ty nigdy nie dopijasz do końca .

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to. żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna wyjątkowa skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów zapomnij skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów skoro wiesz, że niedługo zostawisz złamiesz serce i powiesz spierdalaj . Proszę Cię nie kłam. Czy wymagam za wiele?

czy warto rozpaczać nad tym  że... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

czy warto rozpaczać nad tym, że się rozstaliście? pomyśl logicznie. nie ten, to następny. wiem, wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się, że zachcesz. Ty płaczesz po nocach i ubolewasz nad tym, że odebrano Ci coś tak ważnego. postaw się teraz na przykład na miejscu rodziców, których dziecko zmarło kilka tygodni po porodzie. oni stracili coś nieodwracalnie. coś niepowtarzalnie ważnego. musieli się z tym pogodzić. Tobie też radzę pozbyć się nadziei. owszem, istnieje szansa, że On wróci. będziesz miała miłą niespodziankę. nie cierp. nie warto. nie w takim przypadku.

Kobiety tak mają. Pragną czegoś... teksty

anulka0710 dodano: 9 grudnia 2010

Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść - to proste. Tzn. byłoby proste, gdybyś nie był mężczyzną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV